Kyretáž v 10. týždni

janulla123
22. mar 2021

Ahojte... Štvrtok mi bol robený kyret z dôvodu anembryomoly v 10 tt. V piatok mi moja Dr. pichla injekciu na sťahovanie maternice. V piatom som bola ok krvacala som tak ako aj teraz ako pri menštruácii no kŕče som mala v sobotu tak príšerne, že som myslela že to už nevydržím. V nedeľu to isté aj keď to bolo už lepšie... A dnes mám zas kŕče.
Prosím vás je to normálne 4 dni po kyrete?, 😟 ako sa dať čo najskôr do kopy? Zatiaľ som len na novalgine a alchemilkovom čaji ' ďakujem

sisabe
22. mar 2021

@janulla123 ahoj ja ked som bola, tak áno dostava sa injekcia na sťahovanie maternice ,to preto sú tie kŕče.No to pominie treba vydržať.

janulla123
autor
22. mar 2021

@sisabe ako dlho ti trvali bolesti? Mne už ani ten novalgin nezaberá

sisabe
22. mar 2021

@janulla123 to tak max dva dni nie silno aj by náhodou silno choď na pohotovosť,koli tomu ze tam môže ešte niečo ostať a urobiť zápal. Mne to tiež vravel no žiadne silné bolesti .Iba kŕče tým sťahovaním maternice .

chrobacik41
22. mar 2021

@janulla123 skus si kúpiť no spu tá je lepšia na kŕče

bagre
22. mar 2021

mrzí ma to... raz som to mala takéto bolestivé po kyrete /zvyšné som ani nevedela/, ale súčasne som brala aj atb..
Radšej by som sa išla dať skontrolovať, zdá sa mi to dlho. Maternica zase nemá až takú veľkosť a keď sú tie bolesti silné...

luckamjar
22. mar 2021

Môže byt, že tam ešte niečo zostalo a pôjde to von, plus hojenie a tak. Alchemilkovy pi na litre a ako písali baby, nospa je super alebo ideálne na predpis algifenove kvapky, mne ich dávali ešte po zákroku a mávam ich doma kvôli katastrofálnym menzesom čo mám sem tam. Popros lekára nech ti predpise elektronicky a pošli muza po ne. 👍

asia83
22. mar 2021

@janulla123 Tiež som mala kyretáž v 10 tt, nakoľko ako u vás, nebol tam plod. Bolo to na úrovni 5 tt. No ja som po kyretáži nemala absolútne žiadne bolesti, iba som špinila (nekrvácala) 4 dni. To bolo všetko. No vy máte iný organizmus, keď sa vám niečo nezdá, treba ísť na gynekológiu.

janulla123
autor
22. mar 2021

@luckamjar ďakujem ten algifen ma nenapadol dám si ho hneď zajtra predpísať... Brala si aj Niejake vitamíny ci len ten alchemilkovy čaj? Ja si ho robím 2 krát denne pol litra

@asia83 k lekárke idem ale až v piatok na kontrolu, krvácanie je v pohode to viem od lekárky do 2 týždňov je to normálne.... Skôr ma zaujímalo či sa tu nájde niekto kto mal takéto bolesti a ci je to normálne

luckamjar
22. mar 2021

@janulla123 nič iné, len tu alchemilku, ráno, obed, večer tiež 0,5l👍 no a algifen po ruke. Ja som ale mala bolesti len raz (kyretaz 3x). Prvé 2 razy som ledva spinila, nebolo mi skoro nič. Poslednýkrát som mala v podstate menštruáciu, aj bolesti ale do 2 týždňov fajn. Vždy som mala týždeň po kyretazi kontrolu a potom po 1 menzese.

janulla123
autor
22. mar 2021

@luckamjar ďakujem 🙂 aj ja mam kontrolu až po týždni takže v piatok

roztlieskavacka
23. mar 2021

Tiež som mala po kyrete po 4 dňoch neskutočne bolesti, krvácanie žiadne ale nemohla som sa vystrieť a bolela ma každá návšteva wc. Výsledok-poslali ma na další kyret, zle spravili ten prvý, nechali tam nieco a to sa v maternici zapálilo. Po druhom kyrete Antibiotiká.

janulla123
autor
23. mar 2021

@roztlieskavacka môžem napísať spravu?

janulla123
autor
28. mar 2021

Ahojte.... Tak mňa vo štvrtok čistili ešte raz. Nebola som dobre vyčistené ostali mi tam nejaké kúsky... Vraj mi tam musel ostať aj kúsok placenty ktorá bola aktívna lebo HCG som mala vysoké. Teraz som už doma a už iba ambulantne sledovanie HCG do úplnej nuly

monush19
26. máj 2021

Ahojte 🙂 ja som vyskrab odmietla a dala som si injekciu pichnúť a uz to je cca 3-4tyzdne od toho a cítím sa dobre nemám a nemala som žiadne bolesti tak dúfam, ze je vsetko v poriadku...

janulla123
autor
27. máj 2021

@monush19 no bohužial mňa čistili presne týždeň na to druhý krát keďže tam ostala placenta

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre