Kyretáž v Anglicku

smajlo6
25. sep 2017

Ahojte. S partnerom zijeme v Anglicku a prisli sme o babatko. Bola som v 11tt ked sa pri ultrazvuku ukazalo ze srdiecko prestalo byt v 8,5 tyzdni. Nakolko ani za 3 tyzdne som nezacala krvacat len som spinila tak som sa rozhodla ze podstupim kyretaz.. bola to moja prva operacia v zivote nevedela som co ma caka... momentalne som 4 dni po tom mala som zvysenu teplotu a zacalo ma pobolievat v podbrusku. Uz som ani nekrvacala no dnes som zacala krvacat dost. Pred hodinou sme prisli z emergenci povedali ze bolesti su v poriadku aj silne krvacanie teplotu som akurat nemala takze to nebrali zrejme ani do uvahy... v krvi sa nachadzaju aj nejake zvysky ako by som sa este cistila..urobili mi nejaky vyter a s niecim ma pozreli zo spodu, bolelo to neskotucne... povedali akurat ze krcok je otvoreny ale ze to je normalne.... vsetko co citam na slovenskych strankach tak ukazuje na to ze moje priznaky naznacuju zapal v tele ale oni ma poslali domov s tym ze ked do tyzdna sa to zhorsi tak mi daju antibiotika... nechapem a chcem vediet ci sa s tym niektora z vas stretla a ci bude vsetko v poriadku... dakujem za kazdu odpoved..

lukyazojka
25. sep 2017

Neviem aký štandard je v Anglicku, ale ty by si pravdepodobne dostala aspoň jednorázový dávku ATB pri kyretáži. Teplota na 4 deň po nieje v norme. + bolesť, triaška, únava..to všetko môžu byť príznaky zápalu. Ak by sa ti nepolepšilo mala by si asi opäť vyhľadať lekára.

sisaka
25. sep 2017

@smajlo6 nechápem, prečo si išla na ER, normálne chod k svojmu GP nech to rieši

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre