Menštruácia po UPT

dajulka01
4. dec 2018

Ahojte baby, chcela by som sa opýtať tých ktoré podstúpili interupciu, o koľko dní sa vám dostavila menštruácia? Som po UPT 3 deň už ani nešpiním len pri väčšej námahe ma pri vaječnikoch začne bolieť... Ale menštruáciu neviem ani kedy približne čakať... Ďakujem vám za všetky odpovede, rady a skúsenosti...

whatever1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dajulka01
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
buuu
4. dec 2018

@dajulka01 o mesiac by ti mala prist

dolynkag
4. dec 2018

zaleží aj od toho, či si mala čistenie, alebo nie.... a možno aj to, v akom štádiu bolo tehu, ja som dostala po 30 dňoch /19 tt/ nemala som kyret

dajulka01
autor
4. dec 2018

@buuu dočítala som sa ze niektoré ani nedostali... Ja verím ze príde, a ani neviem kedy to čakať... Predsa ďakujem 😊

dajulka01
autor
4. dec 2018

@dolynkag ja som bola v 6tt čiže len ta miniinterupicia ako tzv. Neviem už ani ako počítať ci Klasicky 28 dňový cyklus ale to bude ais zbytočne

buuu
4. dec 2018

@dajulka01 to je velmi ojedinele..presne mesiac od toho ti pride uvidis..

dolynkag
4. dec 2018

@dajulka01 do presne sa dopredu nedozvieš...čakaj, príde cca ten mesiac

chcemradu
4. dec 2018

@dajulka01 do 6 tyzdnov

pininka
4. dec 2018

Ja som krvácala ešte asi dva týždne a potom prisiel menzes tak do mesiaca. Je to veľmi individuálne.

ikonica
4. dec 2018

4-8 tyzdnov... Ak dovtedy nepride, chod na vyvolavacku...

whatever1
4. dec 2018

@dajulka01 ja sa ospravedlnujem 😥..Ja som to myslela uplne opacne, nie na vas ale na blbe komenty od druhich. Vzdy ked niekto zalozil temu ohladom umeleho prerusenia tak sa vzburila vlna kritiky hoci aj bez znalosti dovodu. A ako sa tak pozeram tak jediny blby koment som dala iba ja...pardon a mazem

dajulka01
autor
5. dec 2018

@whatever1 ja som myslela ze ste to mysleli v zlom, ajked ja som s alen opýtala, otázka nebola nejaká taka aby sa mala zvrhnúť kritika, viem píšu tu najmä mamičky ktoré sa snažilkuju ale nájdu sa aj také ktorym sa stalo niečo také ze museli podstúpiť UPT... Predá aj ja sa ospravedlňujem 🙂 nevedela som ako ste to mysleli

whatever1
5. dec 2018

@dajulka01 vy sa nemate za co😮, aspon som sa poucila a nabuduce budem 2krat alebo aj 3 krat premyslat az potom komentovat. Moj koment bol sice utok na mozne"kriticky" ale zavoren bol bezohladny voci vam a mne to bohuzial doslo az potom.Prajem vsetko dobre a skore zozavenie a este raz sa ospravedlňujem.🌷🌸❤️

dajulka01
autor
10. dec 2018

Baby, už som týždeň a pol po UPT krvacala som len po zákroku a na druhy deň iba spinila a od včera som Začala v podstate zas krvacat... Ráno som vstala nič som nemala na spodnom prádle a až teraz 😭 bojím sa co to môže byť, stretli ste sa už s takým niečím? Ďakujem za všetky rady 😔

chcemradu
10. dec 2018

@dajulka01 ja som nekrvacala ani v den zákroku. Uplne sucha vložka, len take oranžové na nej, asi s cim natreli. Az o 6tyzdnov som mala slabe kramy, skoro ziadne, dva a pol dňa, take ze 3 kvapky, potom nic, na dalsi den trošku silnejšie a potom uz len spinenie..., az mesiac na to, uz bola normálna.

dajulka01
autor
10. dec 2018

@chcemradu čiže nemusím sa báť? Začínam mať stresy co To Môže byt😭

chcemradu
10. dec 2018

@dajulka01 ked budes mat bolesti a silne krvácanie a dlho tak zajdi k doktorovi. Po 2 týždňoch mas ist aj tak na kontrolu, nie?

dajulka01
autor
10. dec 2018

@chcemradu no mne povedali ze ak prídu nejaké bolesti silné a krvácanie mam ísť k Dr. Po zákroku mi robili ešte vyšetrenie ci je všetko ok vraj bolo tak neviem... Dali Mi len papier Ktory mam odniesť k Dr. Ak budú nejaké problémy... Toť vše... Bolesti nemám žiadne dnes ako keby zomna vyšla krv a potom už nič také trocha väčšie špinenie, asi sa čistím 🤨 včera som mala také menšie fleky krvi dnes trocha väčšie ale už nemám...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre