Meškanie menštruácie po potrate

visnacka
13. sep 2017

Zdravím baby, som druhý mesiac po potrate,teda výškrabe v 5 tyždni sa mi prestalo miminko vyvíjať a vyškrab mi spravili v 11 týždni. Ale k otázke, prvá menštruacia po vyškrabe bola slabá a druhý mesiac mi menštruácia mešká už 4 dni, je to normálne ? Ďakujem

kafedame
13. sep 2017

A nie si náhodou už tehotná? 🙂

visnacka
autor
13. sep 2017

@kafedame test neukázal žeby som bola 😨

visnacka
autor
13. sep 2017

Podla PM by som bola v 5 týždni, kedy test ukáže tehotenstvo ?

mishicca
13. sep 2017

Moznoze po tom vyskrabe este nema co z teba menstruovat...ale to je len moj dohad..nie som lekar. Preco aspon nezavolas gynekologovi?

visnacka
autor
13. sep 2017

@mishicca nechcela som volať hneď na 4 deň meškania

sadika
13. sep 2017

Este mas cas, telo sa stale spamatava. 2 menstruacia ti moze prist aj neskor, predsa len hormonalne vykykyvy nie su nic vynimocne. Ziadna panika. Telo ma cca 3 mesiace na spamatanie sa

dolynkag
4. okt 2018

@visnacka ako ti potom pokračoval cyklus, zaujímalo by ma to, lebo tiež som druhý mesiac po potrate a prvá ms mi prišla po 30 dnoch a na druhú čakám, tak neviem, ako to funguje

sweetdreams
4. okt 2018

Podľa mňa meškanie 4 dni nie je nič nezvyčajné. Ja som po potrate mala 2 cykly až 45 dňové, a to som ani nebola na kyrete. Telo potrebuje čas na zotavenie...
@visnacka

visnacka
autor
4. okt 2018

@dolynkag meškalo to dalšich 5 dni a potom už ol každy mesiac ako vždy

dolynkag
4. okt 2018

@visnacka takže ešte nie si tehu odvtedy?

visnacka
autor
4. okt 2018

@dolynkag už su 19 tyden 😀 až po roku co sem potratila sem otehotnela teda vlastne skusila skur sem nemiela odvahu

dolynkag
4. okt 2018

@visnacka tak super blahoželám

natalka2230
28. mar 2023

@visnacka ahoj keď ti meškali aj si mala nafúknuté bruško? ... pamätáš si?🙈😅 Mne meškajú zatiaľ 3dni test som si nerobila ešte nemám kedy do lekárne tu v dedine nieje lekáreň ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre