Missed abort a zrazeniny v meternici po čistení. Viete o tom niečo?

nella130
30. júl 2019

Dievcata, mali ste po MA a naslednom cisteni niektora zrazeniny v maternici?
Jeden lekar povedal, ze mam 9mm, a ze ked nezmizne, bude treba opat cistit. Druhy ze mam stale.rovnako ale cistit netreba ze to by malo casom.zmiznut.
Viete nieco o tom?

nevludna
30. júl 2019

@nella130 ahoj, ja som musela kvoli tomu na druhe cistenie. Tiez to najprv nechavali tak, ze nech to same vyjde po prvej kyretazi, pichali mi nieco kazdy den, ale nakoniec vyslo len trosku (bolest ako keby som rodila, des) a musela som ist druhy krat na kyret. Ale ten druhy kyret uz bol psychicky nic oproti prvemu, ked mi brali babo :(

nella130
autor
30. júl 2019

@nevludna a nevyslo to ani s prvou menstruaciou?

nevludna
30. júl 2019

@nella130 tolko sme necakali, druhy krat ma cistili tyzden po prvom. Tiez som mala asi 8 alebo 9 mm zrazeninu.

nella130
autor
30. júl 2019

@nevludna lebo ja mam dnes tyzden. A vraj netreba, tak ja neviem. Tiez mi dali v piatok aj v sobotu MEM injekciu, ale nic len strasne bolesti. Boli ma to menej ale mam strach, ze zas sa to zopakuje alebo nemoze byt z toho nejaky zapal?

nevludna
30. júl 2019

@nella130 u mna sa tiez nevedeli rozhodnut, ze ci vybrat, nevybrat. Aj primara si zavolali na rozhodnutie, a ten povedal, ze radsej vybrat. Tiez som mala mega bolesti. Neviem, ci z toho moze byt zapal, ale ak ta to boli, radsej to spomen. Kedy mas ist znova na kontrolu?

nella130
autor
30. júl 2019

@nevludna uz nemam termin. Az k svojmu po mentruacii.
Bolesti uz mam len male, to po tych inj som mala velke.

nevludna
30. júl 2019

@nella130 aj z teba vyliezlo nieco?

nella130
autor
30. júl 2019

@nevludna len obcasne spinenie. Po inj sa ziadne zakrvacanie nedostavilo.

nevludna
30. júl 2019

@nella130 no uvidis, ak ta to bude este stale boliet, radsej by som sla za svojim gyn

nella130
autor
30. júl 2019

@nevludna len pobolievanie. Nuz ak zacnu silne bolesti budem musiet ist. Ale snad ma to nijak neohrozuje

koraalka569
30. júl 2019

@nella130 ahoj aj ja som mala po kyrete este nejake mensie zbytky ako sa vyjadrila doktorka, ale nic mi na to nedala, len mi povedala, ze to s prvou ms odide, a tak aj bolo. Snad to aj u teba tak bude

lenteraz111
30. júl 2019

@nella130 ja som prvý krát potratila v r 2014, jún, bola som na čistení. Menzes nabehol po 30 dňoch, prešli 3 cykly, úplne v norme. Po skončení 3 ms som o 2 dní začala strašne silno krvácať, aj s veľkými zrazeninami. Verzia lekárov, že vraj porostatok z kyretu. No ja neviem, či tomu verit

nitka1157
30. júl 2019

@nevludna baby a ked ste boli po kyretazi potom sa ma hlasit po 2tyzdnoch u svojho gyn.robil vam kontrolne sono ci je vse ok?? Lebo mna sa len opytal ci nemam bolesti ci nekrvacam a to bolo vse.ziadne sono nic neprezrel ma

ivca82
30. júl 2019

@nella130 ja som mala pred 3 rokmi po kyrete strasne bolesti, bol piatok, cely vikend som sa isla zblaznit, v pondelok som isla k mojmu gyn.a odtial naspat do nemocnice na cistenie.

nevludna
30. júl 2019

@nitka1157 robil, ale mozno len pre kontrolu, ci uz tam fakt nic nieje.

nella130
autor
30. júl 2019

@lenteraz111 to je cudne, to tam nevideli?

nella130
autor
30. júl 2019

@koraalka569 dufam ze ano

nella130
autor
30. júl 2019

@ivca82 to muselo byt hrozne. A po akom case ta cistili?

ivca82
30. júl 2019

@nella130 ked prestalo bit srdiecko uplne tak v piatok kyret, isla som poobede domov a cez vikend sa zacali bolesti, v pondelok som isla k mojmu dr.spravil sono, ze tam este nieco ostalo, tak rovno po veci a do nemocnice, predoperacne som mala este platne, tak ma rovno uspali a docistili.

askim000
31. júl 2019

@nella130 ak sa zle vycistis kyret opakuju. Mne 2 krat chvalabohu nehrozil. Po 1 kyrete sa cistis, cakas kym pride menzes a po skonceni ides na sono kontrolu ci je to tam ciste

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre