Muž chodí von s cudzími ženami

depresia
29. dec 2017

Ahojte, ani neviem ako začať. Mam dve deti. A po 18tich rokoch manželstva mi mm povedal ze my spolu nemôžeme žiť. Ze ma nemá rád. A posledne 4 roky mi to aj všemožne dokazoval. Nadávky ponižovanie.... nikto by mi neveril... Bolo to strašne... A keď som sa pred pár dňami dozvedela ze sa chodí voziť na aute s cudzím ženami, zbalila som mu kufre a vyhodila ho z domu. Neviem co ďalej so životom, deti sú na ZŠ a ja vlastne okrem nich nič nemám, všetok čas som venovala im, nikam nechodím, nemám kamarátky....

beky1813
29. dec 2017

Najvyssi cas to zmenit. Najdi si konicek, potom najdes aj kamaratky

222petulik
29. dec 2017

Draha moja.. zlozita situacia, ale zachovala si sa statocne. Moj obdiv. To co teraz prezivas tu bolest a prazdno coskoro nahradi stastie...ver mi. Pride niekto novy, nova laska a opat sa budes tesit z malickosti.😉

depresia
autor
29. dec 2017

Ja doteraz netuším ako som to dokázala, stále ma len ponižovanie a žil sám pre seba a zrazu som mu napacovala kufre s oblečením do auta a on sa stiahol a šiel...

jahodka11
29. dec 2017

To najdôležitejšie si uz urobila!!! Poslala si ho pekne tam,kam patri....teda,kam sa sam rozhodol, ze patri....výborne, uz sa len naučíš s tym zit, zvyknes si a uvidis, casom ti bude lepsie ako predtym, kedze to bohuzial nebol ukážkový manzel...hlavu hore, mas dve deti....nudiť sa nebudeš a najdes si aj kamaratky a vsetko bude dobre....ine,ale verim, ze lepsie 🙂

pribinak
29. dec 2017

Teraz len vydrzat a nezobrat ho spat, ked mu zacne chýbať domáci servis
Slečny mu isto radi operu trenky a ponožky, ozehlia, uvaria, ....
Zacni chodit cvicit, pohyb je Dobry na stres, najdes si kamosky, porozprávas sa.

aflou
29. dec 2017

Ja mám ešte maličkú dcéru ale na tvojom mieste by som sa snažila všetko robiť s dcérami.Podnikať prechádzky,túry,vystúpenia apod.Aspoň ja by som to tak na tvojom mieste robila 🙂

deti95060810
30. dec 2017

no starý prišiel do puberty....😀 Poniektorí sú tupci na entú....😨
Určite by som sa venovala deťom, rozmýšľala ako ďálej s manželstvom - rozvod? .....

sissy27
30. dec 2017

@depresia tak v prvom rade gratulujem, buchni šampanské a potom vytiahni niekde z tajného priečinku všetky svoje sny a začni si ich plniť 😉 počnúc spodným prádlom a účesom, po akom si vždy túžila ale jemu sa také nepáčilo tak si nikdy nemala, cez zoskok s padákom, výlet do Tramtárie až po otvorenie vlastnej reštaurácie a získanie troch michelinských hviezd 😉 čokoľvek. Nikdy nie je neskoro 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre