Otehotnenie do troch mesiacov po kyrete

rejmonz
12. apr 2019

Ahojte zienky, len sa chcem spytat tych, ktore otehotneli znova po kyrete a zadarilo sa skor ako po 3mesiacoch, brali ste potom duphaston alebo resp riesil to s Vami lekar nejak specialne? Vdaka za info 🙂

nini1010
12. apr 2019

Ani nie.snazili sme sa od 2.mesiaca a na 3.to vysli.

dadka1996
12. apr 2019

Ja som tiež po kyrete tretí deň. A doktor povedal že mám vydržať minimálne 3 mesiace a môžem sa snažiť znovu. No neviem ako vydržím tak dlho čakať. A mám ešte jednu otázku že teraz ako som po kyrete tak som nekrvacala po iba tak spinila ale dnes som začala krvácať a mám bolesti brucha ako pre menzese. Posledný menzes som mala 12.2. Myslite že mi prišla prvá menstruacia? Takto skoro po kyrete?

rejmonz
autor
12. apr 2019

@dadka1996 no o tom dost pochybujem, skor sa docistujes este, stahuje sa ti maternica a vypudzuje zbytok krvi.. . ja som teraz 3 mesiace po takze ideme nato znovu 💪

dadka1996
12. apr 2019

@rejmonz prajem veľa šťastia nech to vinde 😊

valeryval
12. apr 2019

Ja som mala v apríli 2017 kyret a začiatkom jula 2017 som uz zistila že som tehotná..A to sme sa nejak moc ani nesnažili.. Držím palce nech Vám to výjde 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre