Ovulačný test po spontánnom potrate

jana65l
12. apr 2020

Dobry den chcela by som sa opytat ...
26.3 som mala sp.potrat ..bol ako klasicky menzes ...cyklus mam cca 30 dni...robim si cely cyklus ov.test a nejde mi do hlavy ze ciarka je takej istej intenzity o cely cas...stretol sa s tym niekto?...ani neslabne ani nesilnie....a este otazka...ovu mam cca 16 den cyklu ...mohlo sa stat ze prebehla tento cyklus skor? pretoze v marci som mala mat menzes 19.3...tyzden som mala pozit test a 26.3 som zacala krvacat ...keby som si ovu pocitala podla toho 19.3 tak mala byt 3.3. a ked podla krvacania tak 10.3...prosim neukamenujte ma ..neviem ci su mozne taketo posuny ovu ..kedze test mam cely czklus rovnaky neviem kedy nastala...test si robim aj viac x denne a stale je ulne rovnaky..prikladam foto...hcg je v krvi negativne od 30.3

kikulienkadd
12. apr 2020

Ahoj,toto nie je pozitívny ovulacny test, testovania čiarka musí byť rovnaká alebo silnejšia...

jana65l
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka2601
12. apr 2020

@jana65l asi ti ešte nefunguje cyklus správne. známa mala síce po potrate zákrok, ale musela čakať, kým znova fungoval cyklus normálne - hoc počtom dní šlapal ako hodinky

marinecka95
12. apr 2020

@jana65l áno, ja mám celý cyklus rovnaké čiarky. Intenzitu menia len cca 2 dni pred ovu a v deň ovulácie, inak sú stále rovnaké.

kikulienkadd
12. apr 2020

@jana65l podľa mňa to znamená, že cyklus bol bez ovulacie. Prajem veľa šťastia na ceste k bábätku 🍀

jana65l
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikulienkadd
12. apr 2020

@jana65l pridávam foto pozitívneho ovulačného testu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre