Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Po prekonanom potrate mi hrozí ďalší potrat

18101995
8. dec 2018

Dobry den len by som chcela nejake povzbudenie.. mala som prvy potrat.. v 3 mesiaci.. avteraz mi zase hrozi potrat tak lezim v nemocnici .. ale nemam ani spinenie ani nekrvacam chvala bohu.... len krce som mala v podbrusku a chrbat spojene s oblickami .. a v moci aceton a neviem co myslite ze mam mysliet pozitivne a ako .. lebo keby bolo zle asi to neznesiem psychycky

ellca123
8. dec 2018

bohuzial to patri k zivotu, potrat je dost casta vec , ja som prekonala dva krat, a dnes mam zdrave deticky,telo niekedy bojuje s plodom ako s niecim cudzim a chce ho vypudit,
neboj sa si pod lekarskym dohladom, vsetko bude tentoraz OK a samozrejme mysli pozitivne aby si nemala nervozne babo

mima172
8. dec 2018

@18101995 Ahoj 🙂 Viem, že sa to ľahko pise, no treba veriť!!! Treba veriť, ze všetko bude dobré. Mne môj gynekológ neustále opakoval, ze základ je naozaj pozitívne myslenie. Prajem veľa síl.

mogaa
8. dec 2018

@18101995 a v ktorom si mesiaci? v prvom rade sa skludni a buď rada že si v nemocnici pod dohľadom - krvácanie nemáš čo je super....určite ti dali lieky na udržanie plodu a predpokladám že riešia aj tie obličky.....No hold do pôrodu ležať😉 už ti zistili prečo ten acetón v moči?

18101995
autor
8. dec 2018

@mogaa som v 14 tyzdni ... snazim sa bit kludna ale niekedy si namyslam vselico .. a nie cakam na vysledky uwidime hadam to dobre dopadne

mogaa
8. dec 2018

@18101995 ono hodne záleží od výsledkov čo zistia...môže to byť z takých banalít ako anémia, cukrovka, diétovanie pred tehotenstvom až po preklapsiu a vážnejšie ochorenia, pozri si napr.https://sk.4mam.info/2347-acetone-in-urine-of-pregnant-women
Je dobre že si v nemocnici, rýchlejšie ti porobia vyšetrenia a zistia príčinu a podľa toho nastavia liečbu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli