Pocity po spontánnom potrate

zazrak1991
8. jan 2021

Ahojte baby , teraz v pondelok 4.1 som mala pozitívny test ,robila som aj digi, na ňom bolo 1-2 týždne . Ešte v ten deň som mala veľké bolesti podbruška a začala som aj krvácať jasnou krvou s kúskami. Šla som k svojmu dr ktorý mi potrat nepotvrdil ani nevyvrátil,povedal ale že je to veľmi pravdepodobné. Na sone nič nebolo vidieť ,mohol to byť len nejaký 4tt. Nasadil mi utrogestan 2x denne (že pre istotu) a dnes som si mala robiť tehotenský test,v utorok idem na kontrolu. Na teste som dnes mala tiež 2 čiarky ale tá druhá bola slabšia ako tá v pondelok. Stále mám bolestivé prsia ,aj ma bolí podbrusko. Chcem sa vás opýtať ktoré ste si tým prešli ,aké ste vy mali potom pocity ? Dokedy trvali tie v podstate tehotenské prejavy ? Bolesti? Dnes už nekrvacam ale tie bolesti stále mám . Ďakujem za odpovede

petamich
8. jan 2021

@zazrak1991 ja som mala 2x biochemicke spontanne ukoncene v 6tt a u mna praveze som sa rano zobudila (oba razy), ze hlavny priznak (bolave prsia, tazke) je prec a zacala som spinit, hned som si urobil test stale vysiel krasny, no ale teda nedopadlo to dobre, cize ja som to mala naopak, vsetky priznaky zmizli a 2x uz som vedela, ze je zle, bolesti v podbrusku som ako priznak nemala, hcg mi klesalo pomaly, ked uz som krvacala fakt ze krvacala stale mi lekar nameral vyse 500

zazrak1991
autor
8. jan 2021

@petamich a prosím ťa treba ísť potom aj do nemocnice na nejaké čistenie ? Alebo nie vždy to treba ?

petamich
8. jan 2021

@zazrak1991 nie, pri biochemickych vraj malokedy, kedze plod sa neuchytil a vacsinou pride k ukonceniu skoro, vela zien ani nevie, meska par dni, neriesia a pride silnejsi menzes (tolko mi povedal moj lekar, inu skusenost nemam)

adma11
8. jan 2021

@zazrak1991 verim, ze u Teba bude vsetko ok.....ak by nie..☹ odporucam Ti pit alchemilkovy caj na lahsie a kompletne vycistenie sa.

sense
8. jan 2021

Mala som zamlknuty Potrat , esre v ten den ako mi lekar oznamil ze nevidi akciu srdca a Podla velkostu sa vyvin zastavil cca v 7tt mi bolo zle hoci podla ms som bola 8+4

zazrak1991
autor
8. jan 2021

@adma11 vieš mi poradiť ako ju piť ? Koľkokrát denne a tak ? Môjho dr sa moc pýtať nechcem ,ten nieje moc za prírodné lieky a cajiky ...ale ak samé odišlo tak už nech sa dá všetko čím skôr do poriadku nech sa môžme snažiť znova :(

maryon1
8. jan 2021

@zazrak1991 čistenie u teba musí posúdiť tvoj lekár. pri samovoľnom potrate žena obvykle nemusí podstúpiť kyretáž, tá sa rieši skôr pri zamlčanom potrate...

luci_ba
8. jan 2021

ahoj, zazila som to. V podstate som dostala ms asi o 12 dni neskôr. Tehotenske príznaky skončili ako odznela ms. Držím palce aby to nabuduce vyšlo ✊

hettinka
8. jan 2021

@zazrak1991 mala som to 2x, fyzicky to bolo asi také, že som dostala silný menzes, ja som tiež letela k Dr., ale už mi nedával žiadne lieky a nechali sme to na prírodu. Prvýkrát som krvacala 9 dní, druhýkrát si už presne nepamätám, ale tiež dlhší a silnejší menzes. Potom mi nabehol hned normálne cyklus.
Psychicky to bolo ťažšie, sa s tým vyrovnať ... ale podarilo sa nam potom otehotnieť na tretíkrát, čo bolo cely čas o strrachu, či to vydrží . Ale narodil sa zdravý syn, tehotenstvo bezproblémové.

adma11
8. jan 2021

@zazrak1991 ja som pila alchemilkovy caj vzdy rano a vecer. Od potratu az po 1ovulaciu. som po potrate 9mesiacov, a teraz vzdy cez menstruaciu pijem prve 3dni (pocas silnejsieho krvacania)2x denne, a dalsie 3dni len 1x denne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre