Poslal vás lekár na PN po potrate?

30. aug 2021
ikonica
30. aug 2021

Nie, ani som nechcela... Bola som asi tri dni doma a hajde do roboty, aby som sa nescvokla z tych myslienok..

hederamonstera
30. aug 2021

Ja som bola 2 tyzdne. Ale kludne by som ostala dlhsie, keby som nemala v praci terminy. Mne pomahalo viac byt sama ako v dave ludi, ktori sa ma najprv pytali na babo a potom ked zistili, co sa stalo, tak som nezniesla tam byt. Ja som zmenila kvoli tomu aj robotu.

domka222
30. aug 2021

Nie, ani raz

uskrnica
30. aug 2021

Je to na tebe, ci chces alebo nechces. Lekar by ti mal pn ponuknut sam, ako na nu narok mas, je uz len na tebe, ci budes chchiet byt doma alebo nie

zuzi0911
30. aug 2021

Ja som bola pn už od 7tt.cize keď sa zistilo že bábätku nebije srdiečko tak mi dr, automaticky pn predĺžil koli kontrole.
A teda som 17 dní po. Neviem si predstaviť byť v robote. Teda už idem od 2.9...ake do teraz. Stále bolesti. Krvácanie so špinenim spojené atď.... Aj teraz ešte spinim. Ale už to bude hádam ôk. Takže kto dokázal ísť do roboty hneď. Klobúk dolu. Možno to závisí aj od TT. Ja som bola v 11tt.

ejbyk
30. aug 2021

Ja si to presne pamatam (zázitok teda) v utorok mi povedali ze som potretila...ze vo stvrtok mam prist na prijem na cistenie....a ja teraz pozerám na sestričku, užialena ubolena, a že teraz ako co tie dni....a ona...no ved zajtra si chodte normalne do roboty, vo stvtrok si vybavte volno, pridete na cistenie ten stvrtok, a v piatok mozete isto normalne do roboty zas????!!!!! Ja som skoro odpadla ako to "citlivo" vysvetlila ten postup....
Potom nastastie prisiel lekar a vypisal mi PN...nechcela som tu pn na dlho, proste len par dni, dat sa dokopy....lebo z prace by mi len tak volno nedali (pracovala som v takej hlupej sfere) ale tak s papierom od lekara na pn uz museli ma uvolnit.

ikonica
30. aug 2021

@zuzi0911 ja som bola na kyrete raz v 12tt a este v 10 tt... Nejako extra som nekrvacala, mozno tolko co pri ms... Ani bolesti com nemala velke... A pracujem v kancli, cize ziadna velka namaha....

zuzi0911
30. aug 2021

@ikonica ja práveže som dlho bola ubolena
Aj keď som doma niečo robila po chvíľkr bolesti a väčšie špinenie. Musela som si oddýchnuť. Ja robím s ľuďmi a teda časť sedím časť behám. To by som nedala. Teraz už je to celkom ôk. Len teda ešte spinim. No už len trosku. Ale už sa teším do prace. Aj bojím. Na reakcie.

ikonica
30. aug 2021

@zuzi0911 tak ja som nikomu nic nepovedala do 12tt, tak som nemusela nejak vysvetlovat... Len tie najblizsie kolegynky vedeli o co go....

luccija
30. aug 2021

Tak si ju vypytaj aspoň pár dni

zuzi0911
30. aug 2021

@ikonica ja som tiež nechcela, ale keď som v 6tt skončila v nemocnici. By si všimli, že neprídem a potom som už bola pn.... Tak to už vedia všetci...

elizabet173
30. aug 2021

áno, na tri týždne, no ja som potratila vo štvrtom mesiaci

lacibo
1. nov 2021

@ejbyk dobre hlupa to bola sestricka, taka by tam nemala co robit, co ona tebe ma co diktovat, kedy ty mas ist do roboty a ake si mas vybavit volno...no nehoraznost..prajem ti vsetko dobre, nech sa este zadari

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre