Potratila som po úraze?

hviezdicka800
8. aug 2020

Včera večer som mala úraz a udrela som sa silno do pravého rebra dnes som mala bolesti a večer som vyzvraciala krv je možné že som potratila? Som v prvom mesiaci dopredu ďakujem za odpoveď

ddd333
8. aug 2020
emuska72
8. aug 2020

@hviezdicka800 aké bolesti a kde? Pokiaľ nekrvácaš zo spodu tak si nemyslím, že si potratila. Pri potrate pociťuješ bolesti ako pri menzese a pritom silnejšie krvácaš.

sunny8
9. aug 2020

Do kelu že sa mi rozbila veštecká guľa hneď by som sa pozrela. ..
Dievča keď máš niečo také behaj hneď k dr aspoň pre vnútorný pokoj ..

asia83
9. aug 2020

@hviezdicka800 Prosím vás, používajte mozog. To fakt nemáte trošku logického myslenia, inteligencie? Kde je zárodok vo vašom tele, kde sa nachádza, viete? DOLE v podbrušku. Kde ste sa udreli? HORE v oblasti rebra. Odkiaľ pôjde dieťa von, teda aj prípadný zárodok? DOLE, cez vagínu. Odkiaľ vám išla krv? HORE, cez ústa. Rozumiete tomu základnému rozdielu "hore" a "dole"? Ak sa len bavíte, ide vám to. Ak ste to mysleli vážne, prosím vás knihu ľudského tela a jeho fungovania do ruky a čítať. Zrejme ste si len narazili pečeň, z toho tá krv. Ku doktorovi môžete ísť.

iritka
9. aug 2020

@hviezdicka800 no kazdopadne by si mala ist na pohotovost kvoli rebram, krv vyzvraciavat neni normalne, babatko s tym nic nema

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
9. aug 2020

@hviezdicka800 1. medzi maternicou a ústami nie je výťah.
2. Ak si v prvom mesiaci, ani nemáš ako vedieť, že si tehotná.
3. Ak zvracias krv, čo nejdeš k lekárovi???????????

jeliz59
9. aug 2020

Bože môj....🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Doktori sú minulosť....toto povolanie vyhinie....načo doktora stačí modrý koník....tu sa určujú diagnózy a liečby....

jaskolka
9. aug 2020

Úder do rebier a zvracanie krvi spolu môžu súvisiet, chod na pohotovosť, ale s tehotenstvom nemajú vôbec nič, v prvom mesiaci ani nemôžeš vedieť, že si tehotná, to ešte to len bude meškať menzes, a a to už v podstate si tehotná cez jeden mesiac. A potrat sa prejavi krvácaním z pošvy, krcami v podbrušku atď...

ruzasipova
9. aug 2020

Ak planujes rodit cez usta.... 🤷‍♀️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
robin30
9. aug 2020

Ked nam novu generaciu ide rodit toto zbohom zdravy rozum

janinuska
9. aug 2020

Uznávam, že autorkina otázka nie je napísaná najmúdrejšie, ale takmer všetky ju tu vysmievate. Určite sa zľakla a preto taká otázka. Autorka, prvý mesiac ani neexistuje, to by si ani nevedela, že si tehotná, tehotenstvo sa zistí cca 4-5 týždeň. Nepredopkladám, že si potratila, ale však choď k lekárovi, alebo na pohotovosť, my tu na MK ti nijako nepomôžeme.

matka0322
9. aug 2020

Na niektoré komentáre sa ani reagovať nedá 🙊🙊🙊🙈 @asia83 @bambulienka25 @ukulela @ruzasipova 👏👏👏 nabudúce sa prosim ani nezapájajte do diskusií takýmto primitívnym spôsobom...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matka0322
10. aug 2020

@bambulienka25 ale k takejto téme? Veď ženy haloooo, zobuďme sa, sama som si potratom prešla, ten strach je neskutočný 🙈 má strach, to je normalne a vy jej to nezlepšujete veru

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzasipova
10. aug 2020

@matka0322 Praveze ja som si tiez presla potratom a v dost vysokom tyzdni. Ale, najprv, kym polozim otazku, tak studujem, hladam informacie, pouzijem rozum.... Co zjavne v tomto pripade uplne absentovalo. A ako moja mama vravela: Na hlupu otazku, hlupa odpoved.

asia83
10. aug 2020

@matka0322 Primitívnemu všetko primitívne...

asia83
10. aug 2020

@matka0322 Vy ste rovnako "inteligentná" ako autorka. Potrat, keď si buchla rebro? Halóóó!!!

ukulela
10. aug 2020

@matka0322 udrela sa a zvracala krv. Či je tehotná alebo nie, mala utekať na pohotovosť. A tiež som si prešla potratom. Ale to neznamená, že neviem výhodnotit riziko.

tajkoska
10. aug 2020

@ruzasipova 🤭🤭🤭😅😅😅

matka0322
10. aug 2020

Je to na smiech ženyyy, tlieskam Vám 👏👏👏👏 inteligencia toto 🙈👌👌👌👌

matka0322
10. aug 2020

Ja keď vidím tieto pritupené komentáre, až mi je zle z toho, aké frajerky viete byť v anonymite 👏👏👏👏 však komentár znesie 😁🙈

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre