Prežil niekto missed abort v Anglicku? Objasníte mi to?

lu.lu.
6. nov 2009

ahojte, som tu nova. citam vas sice uz dlhsie, ale az teraz som sa odhodlala napisat. zijem v anglicku, kde som aj otehotnela. od 6tt som mala problemy- hnedy spotting, bolest vajecnika- mimomaternicove tehotenstvo vylucili.dokonca sme v 7tt videli akciu srdiecka.
nasa radost vsak netrvala dlho, pred 2 tyzdnami som isla na slovensko, kde som hned isla pozriet mojho gynekologa, nech mi urobi krvne testy ( tu v anglicku maju na to veeela casu a tam mi povedal, ze plod je malicky, max. 6 tyzdnov( to uz som mala byt takmer 9tt) a ani akciu srdca ☹ mi nevedel potvrdit. hned ma posielal na kyretaz. ja som ale mala za par dni letiet do anglicka, tak som sa objednala na ultrazvuk az tu....nemala som totiz ziadne problemy.
tu mi vcera potvrdili, ze plod zodpoveda 6 tyzdnom, ja som od PM takmer 10 tyzdnov, ale vec je taka, ze tu maju uplne iny pristup ako na slovensku. povedali mi, ze mam pockat 2 tyzdne, ci potratim samovolne a potom prist na ultrazvuk. ja osobne by som tiez radsej potratila samovolne, len som citala a vsetci slovenski lekari hned posielaju na kyretaz...som z toho znicena, dost co som posledny tyzden prerevala, teraz neviem, ci ked budem cakat, kym sa to cele spusti nenastanu nejake komplikacie..... nemate nahodou niekto podobnu skusenost a ako to u vas prebiehalo?
sorry, ze tak sa rozpisujem, len som chcela objasnit moj problem.
dopredu dakujem. 🙂

schweiz
2. dec 2015

@lu.lu. aj tu vo Švajčiarsku uprednostňujú najprv prirodzený potrat a až potom robia
Kyretaze lebo prirodzene ak potratis to nie je stres a záťaž do organizmu myslím mechanicky

andreaandca
13. jan 2016

Pre vsetky Zeny a mamicky v UK.Pripojte sa k nam.Fbookova skupina.Rady, pomoc, stretnutia v UK.
https://www.facebook.com/profile.php?id=7116405...

schweiz
15. jan 2016

@lu.lu. pánboh to zariadil tak ze ak je niečo v neporiadku potratis prirodzene a ľudia potom neskor vymysleli Kyretaze reagujem neskôr ale celé to s tebou bolo veľmi v poriadku takže prvé prírodnou cestou a potom Kyretaze, tu vo Švajčiarsku je to presne tak a Slovensko je 40 rokov za Švajčiarskom ešte majú čo doháňať

schweiz
15. jan 2016

@lu.lu. pánboh to zariadil tak ze ak je niečo v neporiadku potratis prirodzene a ľudia potom neskor vymysleli Kyretaze reagujem neskôr ale celé to s tebou bolo veľmi v poriadku takže prvé prírodnou cestou a potom Kyretaze, tu vo Švajčiarsku je to presne tak a Slovensko je 40 rokov za Švajčiarskom ešte majú čo doháňať

@lu.lu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre