Prišli sme o dieťa v štvrtom mesiaci

billerova1234
17. júl 2017

ahojte. hladam niekoho kto prisiel o babatko vo 4. mesiaci... zaujima ma vsetko, preco sa to stalo,co bolo potom atd...viem ze je to citliva tema,ani sanechcem nikoho dotknut ale velmi by ste mi pomohli. dakujem

mouse14
17. júl 2017

@billerova1234 my v tretom, bolo mi povedane ze priroda :( pripadne babo bolo zle :(

felycity
17. júl 2017

@billerova1234 ahoj, je mi to ľúto, máme tu skupinu mamičky anjelikov, skús tam pridať príspevok, je nás tam veľa, ktoré sme prišli o dieťatko či pred narodením alebo po.

katkakovac
17. júl 2017

Popozeraj starsie temy, skus sekciu "O tom sa tazko hovori" Boli tu matky ktore prisli o dieta aj 20-24tt. Preco sa to stalo ti mozno povie lekar a mozno to nikdy nezistis. Niekedy si priroda poradi z problemom a dieta sa narodi zdrave. A obcas to nevyjde a dieta jednoducho odide. Teraz budes smutna, nahnevana, budes chciet odpovede. Cas to vsetko vylieci a jedneho dna pojdes dalej. Nezabudnes, ale naucis sa s tym zit.

luci5
17. júl 2017

@billerova1234 ahoj, som natom podobne :(

lvancova
17. júl 2017

@billerova1234 ahoj, ja som prisla o babo v 6 mesiaci, bolo to vo februari tento rok, prislo to z nicoho nic, teraz chodim po vysetreniach a zistujem pricinu, pretoze v nemocnici mi nepovedali nic, len , ze to sa stava, je to strasne , hlavne ked vidim okolo seba tehotne zienky , ale hovorim si , ze asi to tak malo byt

luci5
17. júl 2017

@lvancova fu, to je už dost vysoko 6 mesiac. My sme prišli vo 4 mesiaci, tiež tento rok v máji a tráilo ma to. No pre lekárov sme len jedny z mnohých.. u nás tiež príčina nezistená :( držím palce, nech sme čoskoro šťastné tehulky a úspešným koncom 🙂

lvancova
17. júl 2017

@luci5 presne, doktori, gynekologovia na to kaslu, pre nich to nema vyznam, ako pre toho mojho, takze si zistujem sama, pretoze to chcem vediet, takze cakate pol roka na dalsi pokusanie ?

zazula85
17. júl 2017

@billerova1234 ja som o svojho anielika prisla v tretom mesiaci, prestalo mu bit srdiecko viac neviem. Nikdy to neprestane boliet a nikdy nezabudnes. Lenze zivot ide dalej a ty musis nabrat silu, ved ktovie co na teba caka. Ja som mala stastie aj ked som uz neverila v nic pekne a teraz drzim v naruci krasneho chlapceka. Na nic sa neupinaj, zacni mat znovu rada zivot a ostatne pride az bude vhodny cas.

gaaaa
17. júl 2017

Ja som o svojho anjelika prišla v 5 mesiaci.Všetko bolo v poriadku a o pár dní to už nebola pravda ☹

luci5
17. júl 2017

@lvancova doktor mi povedal že stačí počkat 3 mesiace. No uvidíme, siliť to nechcem, nechávam to tak, kedy bude vtedy, 2 kočky už mám, i ked tie by už najradšej kebyže mám zas bábatko 🙂 U mna sa asi nevyvinula placenta, podla mojej gyn, výsledky z histologie boli ok. Ale teší ma, že aspoň viem že sme čakali chlapčeka 🙂

lvancova
17. júl 2017

@luci5 my sme tiez cakali chlapceka 😉

erikavesela
17. júl 2017

Aj mne sa to stalo, ale asi v 3.mesiaci...bolo to v de a tiez nam povedali, to sa stava, budte rada, ze to priroda zariadila sama😞

maary11
18. júl 2017

@luci5 Ahoj, prisla som o babatko pred par dnami v 4.mesiaci :( teraz riesim ako to povedat dcere, ma 3,5 roka, uz sme jej to povedali, strasne sa tesi, ze kedy uz bude s nami babatko. Nastastie je u nasich na prazdninach, takze mam cas sa dat trochu dokopy a premysliet si co jej poviem. Nemala som ziadne komplikacie, ziadne bolesti, proste bol odisiel.. Ako si to riesila so svojimi dievcatami? dakujem mary

grossmann
18. júl 2017

@maary11 moja dcerka (teraz uz skoro 4r.) vie ze v nebicku mame svojho anjelika...ze maminka mala babatko v brusku, ale ono je uz anjelikom a dava na nas pozor...

maary11
18. júl 2017

@grossmann A vzala to dcerka v pohode? Akoze pre mna boli tieto tri tyzdne snad najstastnejsie v zivote, ked mi dcera povedala, ze mami este som dnes nepozdravila babatko, tak som mala slzy nakrajicku od stastia 🙂 len tak prisla a pohladkala mi brucho a ze Ahoj, ja som tvoja sestricka a cakam ta...

grossmann
19. júl 2017

@maary11 chapem, ja som potratila uz davnejsie, este bola mensia, tak to vzala ako normalne, vsade vravela, ze maminke zomrelo babatko a je anjelik, ludia boli potom z toho v pomykove, ze take male dieta hovori o smrti, chvilu sa hrala ona ze je tehotna a potom z nej vyslo, ze zomrelo mi babatko a je anjelik...neviem, co je spravne, no ja by som normane povedala, ze sa to stava (neviem, ci ste veriaci, alebo nie, da sa to v oboch pripadoch nejako povedat), ze babatko bolo chorucke, alebo chcelo byt anjelikom a davat na teba pozor...kludne by som povedala, ze som z toho smutna, ze placem za babatkom, ze som sa nan tesila a mozeme si poplakat spolu ak chces, alebo sa mozeme za anjelika pomodlit, nejako sa s nim rozlucit...viem, ze je to tazke, ja som potratila v 8tt a dlho som nemohla na tehotnu ani pozriet a to som mala tehotnu svagrinu a dodnes ked vidim neterku, myslim na to, ze nas anjelik by bol taky velky ako ona...drzte sa...

luci5
19. júl 2017

@maary11 Ahoj, no u mňa tiež podobný pribeh, cítila som sa ked, ked zrazu nad ránom som začala špiniť a proste bábo nám odišlo :( Bola som v nemocke, a ked som prišla domov tak baby ako prvé že už dávno nehláskali bábatko, že čo robká a ako sa má.. prvý deň som ich nechala. Druhý deň som im povedala že ked som bola v nemocnici že bábatko sa mi narodilo ( je to krajšie slovo ako potratilo), ale že bolo velmi maličké a nepržilo to a že je teraz v nebíčku ( máme tam už z rodiny Kristínku ktorá zomrela ked mala mesiac) Plakali, samozrejme, ale časom to zobrali ok, že sa to bábatko teraz hrá s Kristínkou 🙂 minule mu pustili balón do neba, že nech sa hrá 🙂 Majú 6 a 7, a stále sa pýtajú kedy už bude bábo, hovorím že aj na Ježiška treba čakať celý rok, tak aj na bábo musíme ešte počkať kým príde.

maary11
19. júl 2017

Dakujem baby, tym ze sme veriaci, tak jej to spojim s tym anjelikom, a kedze mi pred par rokmi umrel brat a chodime na cintorin zapalit sviecku, tak sice neviem ako to berie, ale vie, ze bol chory a teraz je v nebi, tak jej to skusim asi tiez tak povedat, ze babatko bolo chore a budu na nas davat spolu pozor z nebicka..
Svagrina ma rodit do mesiaca.. akoze to este ani nie som schopna riesit, ze ako budem reagovat..

ikonica
19. júl 2017

my sme o babo prisli v 12 tt... vraj sa prestalo vyvijat uz v 9tt.. povedali ze ide o zamlcany potrat, no este v ten den sa pomalicky zacal rozbiehat a o tri dni sa to spustilo naplno a skoncila som na pohotovosti, kde mi urobili kyret... tiez mi kazdy hovoril, ze sa to stava a blabla... podarilo sa mi dostat na hematologicke vysetrenie a tam sa zistila najpravdepodobnejsia pricina - vrodena i ziskana trombofilia, rozne krvne mutacie... snazit sme sa zacali po prvej mrche v marci a doteraz sa nezadarilo... uvidime co cas prinesie... zatial beriem anopyrin a ak by som bola tehu, budem brat aj fraxiparin...

grossmann
19. júl 2017

@maary11 drzte sa...a my si stale na den pocateho dietata a na den za nenarodene deti a na dusicky spomenieme a zapalujeme sviecku za anjelika...mne teraz zomrel aj dedko, tak tiez som to dcerke normalne povedala a modlime sa za neho...chce to cas, vela casu ;)

mirka7582
13. dec 2017

20tt 9.12.2017 😢 ani písať otom neviem

amik123
30. dec 2017

@mirka7582
Ja začiatok 25tt

skoba3
1. okt 2018

Ja pred rokom v 19tt,a tento rok znovu v 20tt ☹

maary11
2. okt 2018

@skoba3 Bola si aj na nejake vysetrenia? Ja tento rok zase, v 9tt. Teraz som bola na hematologii a mame ist na nejaku geneticku konzultaciu, no neviem co sa tam da zistit, kedze testy mi vraj robit nebudu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre