Prvá menštruácia po potrate. Kedy ste ju dostali?

galina75
22. nov 2006

ahojte snazilky, pred 5 tyzdnami (5.10) som mala v 12 tyzdni zamlknuty potrat a dodnes som este nedostala menstruaciu. Za ako dhlo sa normalne dostavi prve krvacanie? Ake ste mali vy skusenosti?. dakujem

trpezliva
25. dec 2006

Ano, poznam jednu rusku atletku...Galina Cistakova, je to svetova rekorderka v skoku do dialky, tak preto som si myslela. Tak prepac 🙂 .

galina75
autor
25. dec 2006

no ale ta uz predsa neskace, alebo?
Nevadi, ono si to vela ludi mysli ze pochadzam odniekial z ruska, nakolko je to meno na Sk dost nezvycajne.

trpezliva
25. dec 2006

No mas pravdu, uz neskace, ale je trenerkou tu v BA. A ostatni ta volaju Gala? Je to velmi originalne meno, hlavne tu v tychto koncinach. Americania by to precitali ako "Dzala" 🙂

svetluska.p
25. dec 2006

Ahojte bambulky 🙂 ,ako sviatkujete?

janickabez
25. dec 2006

Ahojky taky zdravím, přeji krásný večer, jé to je mi líto, že jsem vás prošvíhla, myslal jsem že tady během svátečků nikdo moc nebude a tak jsem sem moc nekoukala... no neva tak zítra 🙂
dnes jsem měla pocit, že dojde mrcha, takový ty předmesntr. bolesti, pak jsem si uvařila alchi... čají a bolesti byly pryč a mrcha nikde... je docela brzy...ale už aby tu byla 😀

loss
26. dec 2006

janickabez pride neboj 😉 a potom zase nepride lebo budes mat miminecko v brusku

hanulik
27. dec 2006

Ahoj holky. Vím, že je tohle téma o první MS, ale kdy jste pak dostaly tu další? Já spíš vždycky mívala cyklus kratší, teď jsem to měla před pár dny dostat a nic. Těhu taky podle testu nejsem. Doufám, že i na tu další nebudu čekat několik týdnů navíc.

galina75
autor
2. jan 2007

ahoj hanulik, ja som zatial rada, ze som po skoro 12 tyzdnoch dostala prvu MS po cisteni, uvidim aj ja ako to bude s druhou MS😉. Stad to nebude opät take nekonecne cakanie. Drzim palceky. Gala

hanulik
2. jan 2007

Ahoj Gala. Nakonec dorazila. A může si podat ruku s tou první. Dost silná a velký křeče. No doufám, že další už nedorazí. 😉 Taky držím palečky.

loss
3. jan 2007

galina,hanulik nebojte tento rok isto prejdeme mrche cez rozum a ta na nas zabudne na celych 9mesiacov 😉

hanulik
3. jan 2007

Loss, kéž by. Moc nám to všem přeju. 😉

janickabez
7. jan 2007

Ahojky, tak jsem zase oprášila tohle téma... zdravím všechny... 🙂

chtěla jsem se zeptat: svou první MS po revizi jsem dostala po 5 týdnech po zákroku (hurá) 4.1. a byla silnější než normálně 😝 , ale ne nějak extra bolestivá (díky bohu) 😎 , krvácela jsem tak nějak středně do včerejška tj. 6.1. tj. 3 dny v kuse 🙂 a dnes jako když utne... ani špinění..... 😲

normálně jsem měla MS cca 5 dní trochu slabší(než tahle) a 6. den jsem už jen špinila... myslíte, že tuhle "krátou" MS mužu považovat za regulérní MS 😅 ... spíše jsem četla příspěvky, kdy MS trvala dýl než obvykle....

trpezliva
7. jan 2007

AhojJanicka, Super ze si dostala prvu MS, presne ako ja, 5 tyzdnov po zakroku.Myslim, ze to mozes brat ako normalnu MS. Ja som ju mala 5 dni, ale je to asi individualne.

janickabez
7. jan 2007

ahojky no včera to vypadalo upně normálně a dnes nic... trošku mě to vyděsilo...ale máš asi pravdu... zbytečně plaším... ,měla jsm z nakovou radost....
Kikuško jak se jinak máš???

kackark
7. jan 2007

Ahojky Jani, ja dostala MS na den presne 4 tydny po zakroku a take trvale mene nez normalne, jen 4 dny, pak probehl dalsi cyklus normalne, ale pak mi jeden cely vynechal a ted tak posledni 3 mesice se to pohybuje kolem 28 dni, coz jsem pred tim tak dokonale pravidelne nemela. 😅

janickabez
7. jan 2007

jj, holky tak díky moc za uklidnění

kackark
7. jan 2007

vubec neni zac 🙂

svetluska.p
7. jan 2007

Ahoj janicka aj ostatne kockyce,
myslim, ze sa nemusis znepokojovat, kazda sme ina. Takze povazuj tuto ms za regulernu a tes sa dalej 😀 .

janickabez
7. jan 2007

těším těším, už aby tu byla, protože pak se budeme zase oficiálně snažílkovat 😀 doufám, že se ta druhá nebude nikde loudat a dojde pěkně po 30 dnech tak jako jsem měla cyklus před revizí, jestli nedojde má smůlu budeme se snažílkovat i tak 😀 🙂 😉 😎 🤐 😵

divabara
7. jan 2007

Ahoj holky!u me MS ted prisla po ctyrech tydnech,ale pred ni jsem tak tri dny spinila a pak se to najednou rozjelo.Bolesti byly v pohode,jen to byla docela sila...trosku me to i vydesilo.Ted uz krvacim jen malo...Je ale fakt,ze jsem nemela revizi. Pred rokem jsem revizi mela a dostala jsem to po 5ti tydnech od zakroku!Nekde jsem cetla,ze i spineni se pry muze povazovat za MS,tak nevim...Je to podle me hodne individualni...

lenkanemeckova
8. jan 2007

ahojky všechny... ahojky Jani... tak sem tu taky... před chvílí sem se vrátila z nemocnice... ve čtvrtek v noci začli křeče, v noci špinění... v pátek ráno už sem krvácela a jela do nemocnice, kde si mě hned nechali...a v 10:00 už sem byla po revizi... je mi pořád do breku ještě se z toho vzpamatovávám... bojím se že ty následující tři měsíce budou nekonečný... v nemocnici mi radili, že mám ty tři měsíce brát hormonální antikoncepci... co si o tom myslíte??? Mě se do toho moc nechce... 😒

maly_strom
8. jan 2007

Leni je mi to líto ☹
Ale věř, že bude líp, ne hned, ale bude 😉
Mně doktor taky nabídl HA, ale já odmítla. Nechám tělo odpočinout a pročistit.

galina75
autor
8. jan 2007

Ahoj Lenka, velmi ma to pre teba mrzi - neboj tie 3 mesiace ubehnu ako voda a potom bude vsetko OK. Ja som mala cistenie ( v 12 tyzdni)5.10 a uz sme zacali aj snazilkovat. Mne antikoncepiu nikdo neodporucil, ale pocula som o tom. No asi by som ju ani nezobrala. drz sa.

divabara
8. jan 2007

Ahoj Leni,
je mi to moc lito...predstava cekani 3 mesice je opravdu udesna,ale uvidis, ze kdyz se pak clovek ohledne zpatky, zjisti,ze to nakonec utece docela rychle.Mne byla taky nabidnuta HA a to dokonce na rok.Ma doktorka je v tomto ohledu docela konzervativni. potratila jsem ted v prosinci v 6tt samovolne, bez revize.HA jsem taky odmitla.Spise si rikam,ze telo se musi vycistit za pomoci prirody...Uz ted jsi dostala zabrat...Hlavne po strance psychicke...drz se a hlavu vzhuru,bude lip, ale chce to trosku cas!

maova
8. jan 2007

Ahoj Leni a Jani, moc sem nechodím, ale protože jsem vás tady zahlídla a koukám co vás potkalo, tak přeju hodně štěstí, aby to už příště bylo lepší 🙂 . Já jsem před měsícem prošla něčím podobným, mimoděložní těhotenství. Teď bychom měli správně půl roku počkat, ale prý aspoň tři měsíce, tak mi to sice přijde dost dlouhý, ale určitě to uteče 😉 a antikoncepci mi nikdo nedoporučil, takže jí brát určitě nebudu.

bobina27
8. jan 2007

ahoj leni, taky jsem tim prosla pred 3 tydny, doktor mi doporucil cekat 3 mesice, ale ze to taky muzu nechat na prirode, akorat mi doporucil 3 tydny celibat. HA mi nenabizel a ani bych ji nechtela, koupili jsme si s manzelem kondomy a je to docela zmena 🙂 a k dobremu 😉

lenkanemeckova
8. jan 2007

díky za názory i za podporu... vím, že zdaleka nejsem jediná komu se tato věc stala... a vím, že čas letí, ale... však určitě víte o čem mluvím... je to těžký... jinak asi to taky vyřešíme bez HA... ještě se poradím se svým gyndařem až půjdu na kontrolu a pokud neřekne že by to pro mě mohlo mít nějaká zásadní pozitiva(dřív sem brala HA ze zdrav.důvodů)bude rozhodnuto... jo a mimochodem mě říkali jen 14 dní celibátu... vydím, že co lékař to jiný názor, že 😒

cucuska
8. jan 2007

lenka: ja som po dvoch potratoch. pop prvom sme nečakali a hneď o tehotneli a po druhom sme čakali 6 mesiacov a teraz sa 3 mesiac už snežilkujeme. da sa to vydržať. ne antikoncepciu nikto nedoporučil. mam kamaratku, kt. brala a teraz ma problem otehotniet pretože strasne pribrala a telo to nejak asi nezvladalo. podla mna by sa to malo nechat na prirodu.

janickabez
8. jan 2007

ahojky Leničko, no to snad ne?? 😲 to je hrozný... moc moc foukám na srdíčko... vim moc dobře jak to bolí, víc na duši než na těle.... je mi to moc líto. Neboj uvidíš že to uteče jak voda... já jsem si to taky myslela, že ty 3 měsíce nepřežiju, ale už mám měsíc za sebou...neboooj bude to zase dobrý, musíme být optimistky a věřit že to bude OK 🙂

len.tilka
8. jan 2007

Ahoj holky!
Co to vidím? My "šestnáctky"? Lenka, Janička, Maova... ☹ Snad jen Bera je OK.
Holky, mě se stalo to, že 18.9. jsem našla na testu //, ale byly šíleně slabounké a nesílily... ☹ Po týdnu meškání jsem dostala MS. Těžko říct, jestli jsem byla těhotná. 😒
Holky, brzy budeme určitě všechny maminy!!!!! 😉
Leni, Maova, u vás je to ještě docela čerstvé. Přeji moc moc psychické síly. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre