Točenie hlavy po zákroku

miskak33
28. dec 2017

Ahojte,
tazko sa o tom pise vlasne potom pise..Vcera mi urcili MA a dnes bol zakrok. Mali ste niektore problem s tlakom tocenim hlavy?..tlak mi padol na 73/44 a pulz 83...je to normalne?

zuzankak89
29. dec 2017

@miskak33
ahoj ja som bola na zakroku tiež včera, som slabá a unavená , musis oddychovať mavas aj normalne nizsi tlak? ja mavam nizky ale vcera som mala vysoky aka som bola vystresovana

lindt
29. dec 2017

ja som mala v den po zakroku 80/50 a tocila sa mi hlava. cely den mi bolo naprd. aj na druhy den, sice o cosi lepsie, ale nebolo to ono... bezne mavam 100/60.

miskak33
autor
30. dec 2017

@zuzankak89 ahoj. Slaba som aj ja odychujem manzel sa opat stara o vsetko doma. Mavam nizky ale toto bol extrem padol az 76/39 s pulzom 82..ale vcera zas vysoky 140/100 .ale uz fajn potom bol tlak. Ja som prestala stresovat plakat vsetko...som rano vstala s tym ze uz nemozem lebo sa utrapim..

angel993
5. jan 2018

@miskak33 ja mám tiež stále nízky tlak a po prvom MA som mala aj závraty, nemohla som sa postaviť sama, po druhom som žiadne problémy nemala, ale to som hovorila pred narkózou, že mám nízky tlak, tak mi asi dali slabšiu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre