Zadržaný potrat

patka1239
8. sep 2022

Ahojte chcem sa opýtať dozvedela som sa že mám zasržaný potrat idem na kyretáž všetko mám vybavené len som začala kus špiniť a teraz neviem či mám osť na pohotovosť ale mám počkať do rána a oznámiť to svojmu dr.Nikdy som to nezažila tak neviem čo robiť.Ďakjem za rady

zuzinka888
8. sep 2022

Mrzi ma to.♥️ Mne povedali ze pokial je to krvacanie slabsie alebo podobne ms nemusis ist na pohotovost. Ak je silnejsie tak ano. Kludne by som zavolala do nemocnice na gynekologicke oddelenie,aby sa nieco nestalo a nebola v panike.

lucia7933
8. sep 2022

je mi to luto..aj ja si prave prechadzam presne tym istym..ja uz druhy krat😢😢

lucia7933
8. sep 2022

asi zalezi aj v ktorom si tyzdni je ine v 5tt a ine vo viac ako 10tt ked to uz bude dost silnejsie :(

babydesire
8. sep 2022

@patka1239 nie zadrzany ale zamlcany potrat (missed abortion - MA)
A je mi to luto,, tiez som mala ma v 9tt a teda aj kyretaz...ak si sa zacala cistit sama a nemas ziadne vacsie bolesti, silne krvacanie atd. Staci pockat do rana a zajtra ist k dr.

patka1239
autor
8. sep 2022

@zuzinka888 Ahoj no mam to take ako keby mi zacala ms ale brucho mam nafuknute a celkom mam aj krce ale da sa to zniest tak pockam do rana dakujem

patka1239
autor
8. sep 2022

@babydesire Nie je to ako keby mi zacinala ms bolesti len troska da sa to zniest dakujem za radu

patka1239
autor
8. sep 2022

@lucia7933 Aj mna to mrzi cim si prechadzame my zeny ale nezufajme my to zvladneme drzim vam palce ❤️

zuzinka888
8. sep 2022

Ak by sa to zhorsovalo nevahaj. Prajem vela sil.

lucia7933
9. sep 2022

@patka1239 dakujem, a ako si dnes na tom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre