Zlatokop

zrzka696
29. nov 2017

Ahojte.Co by ste povedali na chlapa ktoremu ste uz mnoho odpustili,tolerujete jeho pohlad na svet aj ked je diametralne odlisny od toho vasho s vedomim ze nikoho netreba menit a byt s nim je predsa moja volba nik ma nenuti takze stazovat sa nema zmysel.
Byva u mna rok a neprispieva vobec na domacnost-financne.Narodilo sa nam dietatko a slubov bolo kopec ako sa o nas postara.Presli 2mesiace ktore mal tahat on a do dnesneho dna som nevidela od neho ani euro.Je dobrovolne nezamestnany a spokojny a vysmiaty ze ziaden problem.Taham vsetko sama a uvedomujem si ze nastupom na rodicak to cele padne na hubu-nezvladnem to....Poslat ho prec je jedina moznost ale nedokazem to urobit.Zmena v jeho vnimani reality a zavazkov je zrejme nemenna.Stve ma vsak ze som do nasho vztahu vela investovala a vidim,citim ze k zmene sa nedostanem.Ma niektora podobnu skusenost?

catherinah
30. nov 2017

Ja si to celkom viem predstavit, co autorka zaziva.
Je to take pobluznenie. Myslim, ze neurobi nic, mozme my do nej hustit.

lubkavargova1
30. nov 2017

Velm sikovny chlap! Take sa nevidi tak skoro a taku pizdu uz vobec...mas pravdu, co si si vybrala to mas. Precitala som vsetko a fakt mu tlieskam....

domculik
30. nov 2017

Zeny vy ste niektore inak hnusne. Autorka mi nepride nijak dementna ani "pizda" ako sa tu niekto OPOVAZIL zadriet (to uz co si dovolujeme a na zaklade coho ??!). Situciu v ktorej je ta kocka zaziva obrovske mnozstvo zien - to ziadna z vas nikdy nemala problem s partnerom ? A ziadnej z vas sa nepodarilo do toho aj dietatko ??? Fakt nie ?? Neuveritelne ako si niektore rady kopnete, fakt krasa...

lillystranska
30. nov 2017

@lubkavargova1 ty si strasne tela toto napisat. Neboj karma vrati

cecilia68
30. nov 2017

@domculik Problémy mala určite každá....ale....tak hlúpo a slepo nechať zo seba robiť debila? Veď on sa na nej musí doslova zabávať, ako sa necháva živiť a šatiť...a slúžka mu behá okolo riti 😂 A ešte sa jej smeje s vyloženými nohami pred telkou 😝

zdenocka
30. nov 2017

Mna zaraza, ako niektore pisete, ze 26 rocny muz je este nevyzrete decko. To ako keby mladi ludia nepracovali.
Lenivec to je, ktory Ta zneuziva, lebo vie, ze si to moze dovolit.
Chapem, ze sa bojis samoty. Ale treba vyskusat, mozno samu seba prekvapis, ze ako Ti je dobre bez neho.

eludka
30. nov 2017

@zrzka696 nemienis sa mstit, ze Ta oklamal financne, ale trvat na ich vrateni mozes (a terajsej situacii musis, aj keby Ti ich mal splacat - aj sudnou cestou, nerob preto hystericke sceny, len mu to sucho oznam aj ), inak aby som sa v zrelom veku zamilovavala do takeho mladeho chlapa, ako zena by som mala mat nejake hranice (nie kazdy vie fungovat ako Studenkova a Kostka, ale oni nemaju deti a ona ma dost prostriedkov, aby sa udrzovala atraktivna, co bezna zena az tak nema)

sashabb
30. nov 2017

Mne sa to celé nezdá. Najprv nemôže mať 10rokov deti, no následne sa o dieťa vedome snažia???? akože pokiaľ by som bola v tom, že deti mať nemôžem, tak by bolo asi divné povedať partnerovi ideme robiť deti (ktoré nemôžem mať) nie?
A len tak požičať niekomu celú svoju rezervu???

No ak by to bola pravda tak vykopnuť, zamknuť, žiadať o vyživne nech ide aj do basy mlady panko, tam mu bude dobre 😖

kapustovafliacka99
30. nov 2017

ja som si myslela, ze si len typicky poblaznena zenska s ruzovymi okuliarmi. tak som sa snazila prispiet a dohovorit ti, aby si sa nenechala vyuzit a tresla dverami po tom, co ho vyhodis. ale po tvojich poslednych prispevkoch.no neviem musim sa opytat, ty zijes v nejakej sekte? lebo teda posobis ako s vymytym mozgom.a teraz nemyslim tu zalubenecku naivitu, akou si kazdy prejde a robi chyby. to je normalne. ja mam na
mysli vypatlanost, doslova ako s vymytym mozgom z nejakej sekty.

A debilko si zatial pije tvoje pivo z tvojej chladnicky, sedi na tvojom gauci, pozera tvoju telku , nohy ma vylozene na tvojom stole a smeje sa z tvojej sprostosti. Vsetky vymenovane predmety boli kupene z tvojich penazi. A dufam ze pred spanim mu nezabudnes vyhoviet po tom ako docitas diskusiu o tvojej hluposti. Skutocne idealna priklad sebavedomej dokonalej zenskej s pevnymi nohami na zemi.
Chuda dieta. ☹

kapustovafliacka99
30. nov 2017

@sashabb ja si tiez uz myslim, ze je to vymyslene. ja neverim ze taka hlupa zena existuje. proste neverim

kubobubo
30. nov 2017

@zrzka696 Ja som mala takeho chlapika na vyske. Starsi o 5 rokov. Bol ucitel, zil u rodicov, peniaze mu nevystacili ani od vyplaty k vyplate. Ja som bola velmi neminala a odkladala som. Tak nenapadne odo mna tahal peniaze - tam sa nechal pozvat, tu nieco zaplatit. Raz horko tazko ukecal mamu, aby mu kupila bicykel. Bicykel mu ukradli. Robil na mna nenapadne smutne oci a tak som mu pozicala na novy. Chcela som mu spravit radost. Dala som si podpisat aj zmluvu na to. Ked som skoncila vysku, a zacala zarabat asi dvojnasobne ako on, tak somral, ze co nechodime na dovolenky = preco neplatim dovolenky. Nastastie mi uz vtedy dostatocne liezol na nervy. A rozisla som sa s nim, pri rozchode ma dourazal, tak som mu taku natiahla za cele tie 4 roky. Peniaze som z neho tahala este dalsieho pol roka, aj to mi nedal vsetko. A karma? Neviem. Nablaznil dalsiu chuderu, nechava sa nou vydrziavat a ma s nou 2 decka.

ema234
30. nov 2017

@kapustovafliacka99 preco by si to niekto vymyslal, ved su aj hlupe zeny.

sivypegas
1. dec 2017

@zrzka696 Kupil ten tvoj priatel nieco dcere?Napr plienky,bodycko,knizku.?

tehula
1. dec 2017

@zrzka696 aku radu cakas?

Nechapem co tu niekto o pobluzneni pise. Raz darmo peniaze a uspech su pritazlive. Co ta drzi pri chlapovi co nic nedokazal nic nerobi a nema ziadne ambicie? Pogrcala by som sa z takeho mamlasa a ne lihat s nim do postele. Bude ti lepsie bez takeho parazita. Mozno si este niekoho normalneho najdes. Posli ho k manke nech ti doma nezasiera

lenush9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre