Kedy ste dostali menštruáciu po pôrode?

zuzik1983
1. nov 2010

ked ste prestali uz kojit,po akej dobe ste dostali menstruaciu?

ivetkab.
1. nov 2010

Ja som prestala kojiť, keď mal malý 8 mesiacov a týždeň a hneď na to som dostala menštruáciu...

prahaxx
1. nov 2010

hned po sestonedeli, hoci bola malá plne kojena ☹

ludka140281
1. nov 2010

ja som najprv dostala a tak sa mala hned ten den odstavila sama...mala vtedy 13 mesiacov 😠 rano som dostala a naobed uz prsnik vobec nechcela.........................teraz este nemam,stale kojim a dufam este dlho budem 😀

benne
1. nov 2010

ja som kojila len veľmi krátko, pri dcére 2 týždne a pri synovi 7 týždnov a menštruáciu som dostala rovnako po 12 týždnoch od pôrodu, je to strašne individuálne, sú ženy čo koja a majú menzes a ženy čo prestanú kojiť a nemajú menzes aj niekoľko mesiacov 😉

nikolka2
1. nov 2010

ja som dostala po 7 mesiacoch a kojim do teraz ,,,, a pri starsej dcere som dostala po 6 tyzdnoch ju som nekojila ☹

monline
1. nov 2010

ja plne kojím a dostala som po 3 mesiacoch

tatiana1985
1. nov 2010

...tak toto aj mna zaujima 😒 😒 uz 2mes.nekojim a este stale nic 😒 😒

betina1984
1. nov 2010

Ja malú prestala dojčiť, keď mala 3 mesiace a hneď som išla na HAK, tak asi hneď som dostala.

lawli
1. nov 2010

ja podobne ako monline ,tiež presne 3 mesiace po porode a kojím doteraz....hoci by som ho už pomaly chcela odstaviť 😉

anjelicek26
1. nov 2010

Takato anketa tu uz je a je cez niekolko sto stran pokial viem... je to strasne individualne, nedaju sa z toho robit zavery... pri malej po 8 mesiacoch... no a maly bude mat 5 mesiacov a zatial nastastie mrcha v nedohladne...

k1k2k3k4k5
1. nov 2010

9 mesiacov od porodu - ked syncek zacal konecne trochu jest na obed prikrmy ... skoro do 8 mesiacov bol vylucne kojeny (lebo prikrmy vytrvalo odmietal...), je aj bezdudlikovy 🙂 este je kojeny... takze u mna to dost suviselo s miernym poklesom tvorby mliecka, ked zacal trochu jest

28jaja28
1. nov 2010

kojim ešte stale,ale menštruaciu som dostala hned po šestonedeli 😒 😒 😒 aj napriek antikoncepcii,po ktorej vraj nemavaju ženy aj vobec,zato ja mavam sice nepravidelne ale mam,a to som si myslela že kym budem kojit budem mať pokoj od nich 😢

simonka2701
1. nov 2010

ahojky ja osm malu kojila do 16 a pol mesiace teraz ma 10.11 18mesiacov a este stale som nedostala

ba80
1. nov 2010

ja som kojila 19 mesiacov, potom som este 2 mesiace mala mlieko a potom este asi 2-3 mesiace...

katka1191
1. nov 2010

aj mne hneď po šestonedeľke, ale kamoške až po skončení kojenia 😉

babulina
1. nov 2010

pri dcere dva mesiace po dokojeni teda 13 mesiacov od porodu, synacika este kojim a tiez som zatial bez cervenej

pepsyna
1. nov 2010

prave tento vikend,uz aj mliecka je pomenej 😒

juliagregor
1. nov 2010

dvojčatá som prestala kojiť v 20 mesiacoch a za mesiac som dostala menzes
starší syn po 10 mesiacoch a kojený 17 mesiacov (a spravili sme bračekov 😀 )

andrea487
1. nov 2010

no ja som dostala menstruáciu po šestonedelí malá má teraz 18mes. a ja ešte kojím.. 🙂 🙂

zuzkat1
2. nov 2010

ja stale kojim, mala prikrmy papa ako vrabcek (5lyziciek a dost) a teraz som dostala prvykrat... mala ma 9,5 mesiaca

monikakovacova
2. nov 2010

Tak mi sme tiež plne kojení a dúfam, že dlho ešte budeme. Ja som dostala už po piatich mesiacoch a od vtedy pravidelne každý mesiac.

burina111
2. nov 2010

pri synovi som dostala prvú ms mesiac po dokojení, to bolo po 8mesiacoch od pôrodu, dcerku teraz kojím a ms ešte nikdy, dufam, že to tak dlho ostane 😀

iinuska
2. nov 2010

po 3 mesiacoch od porodu, napriek tomu ze kojim doteraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre