Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
25. aug 2010

@nanuskal tak na nas muzes klido pido anglicky, a budes se ucit online 😀

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 I´m fine 😀 thank you 😉
Treba rozmýšlať optimisticky, zajtra nepríde toho veľa, zajtra určite nepríde toho veľa 😎

nanuskal
25. aug 2010

@vecernice No to radšej nie, lebo ako sa hovorí u nás: Ani divá sviňa by mi nerozumela 😀 😀 😀

nanuskal
25. aug 2010

Baby, ale aj tak by som radšej pracovala....lebo mám pocit, že mi začal odumierať mozog... 😠 Lenže tu momentálne aj keby som chcela, tak nie je do čoho pichnúť 😠
Ale ono sa mi to ešte vráti, od decembra do takého apríla sa aj zbláznim od roboty ☹

petap1
25. aug 2010

nanu: 😀 Taky jsme tu měli takové mrtvé období a už jsem se modlila, za nějakou práci 🙂 Teď sice padám na ústa, ale ta nuda byla horší 😀

vecernice
25. aug 2010

@nanuskal ja taky cekam, kdy se to na me sesype..... 😨

vecernice
25. aug 2010

@petap1 to ja se nenudim, jen mam spatny pocit vuci zamestnavateli 😀

baru7
25. aug 2010

ja se z práce potento po návratu z dovolené, protože nás tady čeká mela....ale co už..to budu ještě plná endorfinů z dovči, tak mi to bude jedno🙂

nanuskal
25. aug 2010

@baru7 Ja teraz neviem, či mi zase skratoval mozog alebo si sme sa o tom nebavili, ale na ako dlho to ideš? Koľko dní nás tu necháš samé, samučičké??? 🙂

nanuskal
25. aug 2010

@vecernice Ja čakám, kedy nás tu takto vymákne vyšší šéf 😀 😀 😀

petap1
25. aug 2010

vecernice: Já bych se taky někdy ráda flála...jnže tady jde vše vidět ☹ 😉

baru7
25. aug 2010

@nanuskal budu tam do 5.9., ale myslím, že je tam wifi a ségra určitě bere komp🙂 ale já mám hromadu knih, tka nevím, zda se sem dostanu a zda mě "děcka" pustí na komp🙂

vecernice
25. aug 2010

@petap1 ja se uplne neflakam, ted smolim sahodlouhy mial v anglictine na prolongaci uveru na 600 mio, takze vysledky jsou, jen to neni co byvalo ani zdaleka. ale tim, ze delam projekty, tak je to stridave, zas prijde obodi, kdy se z toho po...u, cekam to pred vanocema a okolo noveho roku 😠

@baru7 teda takova absence, to budes mi co dohanet. pak te pekne vyzkousime, jestli ti nic neuniklo 😀

baru7
25. aug 2010

@vecernice no..asi si raději vezmu svůj PC, neb bych nerada, aby mi něco podstatného uteklo🙂

baru7
25. aug 2010

ty jo..teď se koukám..tak tam není wifi...ajajaj..tož to budu naprosto neinformovaná.... 😝

nanuskal
25. aug 2010

@vecernice @baru7 Neboj baruš, mi ti to potom zhrnieme do jednej správičky (to podstatné)... 😀
Ale myslím si, že podstatné budú informácie od vecernice, tá má totiž dostať ms 2.9., a mala by ísť k tomu doktorovi..
Ja by som mala mať vtedy niekedy ovu, ale to je tak vo hviezdach ako je tam Orionka 😀

baru7
25. aug 2010

@nanuskal tož to mi pak podáte hlášení🙂

petap1
25. aug 2010

vecernice: Tedy tak to jsi asi důležítá osůbka, viď 😉 Takové honičky jsou na šlupku...svátky mají být časem klidu 🙂

nanuskal
25. aug 2010

@petap1 My to máme tiež tak v práci, že to je omyl, že sviatky pokoja....U nás je vtedy najviac roboty a po novom roku ani nehovorím. Pred 2 rokmi som mala za 1 mesiac nadrobených 50h nadčasov ☹ tento rok som to zredukovala na 27. Ale najbližšie sa už na to vytoto...som si myslela, že tento január tu už nebudem, sááááákriš, nevyšlo mi to.... 😠

vecernice
25. aug 2010

No něco clovek neovlivni. Je treba vymyslet prodloouzeni dvou uveru, ova splatne v prosinci, celkem skoro 1mld. Ac vzdy zacnu vyjednavat s klienty nekolik mesicu dopredu, sveze se reseni na posledni mesic a pak je to hekticky. A to jsem mela naplanovany odchod na materskou v pulce prosince 😀

nanuskal
25. aug 2010

@vecernice Ja som sa tiež videla už na materskej, že potiahnem do Vianoc a potom astala vista 😀
No tak nič...tak potiahnem ešte cez Vianoce a chviľku po Vianociach ale viacej už nie!!!! Nech si to moje telo zapíše za uši 😀 😀 😀

nanuskal
25. aug 2010

Dievčatá lúčim sa s vami, prajem vám ešte krásny zbytok dňa 😉 paaaaaaaaaa

petap1
25. aug 2010

nanu, večernice: Jasná zpráva...vánoce a dost 😀

nanu pěkné odpo 🙂

Tak HCG 235 či 275..tak nevím....prý je to OK...tak snad ju 🙂 UZ 13.9. ..bojim bojim 😒

nanuskal
25. aug 2010

@petap1 No ešte som tu poslednú minutku 🙂 Mojaaaaaaa žiadne bojim bojim, všetko idem pekne 🙂 výsledky sú HCG sú dobré, tak úsmev na tváričke 😀 Júj, strašne sa teším z tvojho tehu 😀 😉

petap1
25. aug 2010

nanu: moc děkujuuuuu 🙂

baru7
25. aug 2010

@petap1 taky moc držím pěsti🙂

baru7
25. aug 2010

kočenky, já u žse pro dnešek pomalu loučím, jdu ještě na pedikúru, ať mám na dovolenou hezké nožky🙂

petap1
25. aug 2010

baru: hezké odolko 🙂

vecernice
25. aug 2010

@petap1 pokud je hodnota podle norem, tak neni zadny duvod pro strach. neboj, tentokrat bude vse dobre, a za chvilku budes hlasit srdicko a pak konec prvniho trimestru, pak prvni pohyby, pak nemotornost, pak poslicky, pak noveho clovicka 🙂

baru7
26. aug 2010

Dobré ráníčko všem🙂 poslední den v práci před dovolenkou..... 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre