Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
1. sep 2010

ja se bojim, ze ms dostanu driv, nez mi tam stihne ten utz strcit 😀 😠 😀

petap1
1. sep 2010

vecernice: Ty už máš nějaké příznaky ? No, nevím jistě, ale myslím že se může podívat i tak...mě se tak díval po revizi a taky viděl jak je sliznice narostlá 🙂 Ještě 4 hodiky...to už zvládněš 🙂 🙂

vecernice
1. sep 2010

@petap1 no poboliva bricho, to vis telo prestalo davat svoji davku utrogestanu uz v pondeli 😀

petap1
1. sep 2010

vecernice: Aha, no tak to se k tomu schyluje, to máš pravdu 🙂 Ale je to mooc dobře...mě když nefungovalo tělo, tak jsem MS nedostala ani po Utroši...a když fungovalo, tak došla tak 3-4 den...takže je to moooc pozitivní 😀

vecernice
1. sep 2010

@petap1 to ti napíšu odpoledne, jestli to není jen psychika 😀

petap1
1. sep 2010

Vecrnice: Moc ti držím palce 🙂 Já se dnes už asi na PC nedostanu, ale hned ráno číhnu 🙂

vecernice
1. sep 2010

tak holky moje mile, jestli jste si myslely, ze dobre zpravy a ja jdou dohromady, tak nejdou ☹ sliznici mam jako po ms nebo jako pred ms ☹ asi 4 mm. tvaril se dost protivne, ze mi teda nasadi zas Estrofem a Utrogestan na 2-3 mesice, jenze Estrofem blokuje ovu (jeste ze uz toho tolik vim, nebot s timto jsem se ohradila, a rekla, ze je prece lepsi, kdyz porostou foliky, nebot viz dale 😀), takze jsem se branila, ze to uz ne, dalsi mesice stimulace sliznice..... no nakonec se dal presvedcit, ze tedy to zkusime jinak (jupiiii), a mam zpatky svuj milovany clostilbegyt (nebot po nem rostou folikuly, ty zpetnou vazbou davaji telu pokyn pro tvorbu estrogenu, po kterym roste sliznice) a utrogsetan (zas budu pul mesice jak zfetovana a spat i ve stoje 😀). takze jsem dnes dostala injekci do pr....e 😀 agolutinu, po prvnim spineni (v mem pripade se uz i spineni pocita za ms 😀) zacinam s clostikem jupi jupi jou 🙂 no a dalsi cyklus 5DC pujdu na kontrolu (co kdybych byla tehu ze jo 😀). prestavam brat Femigard, kaslu na kontryhel a prestavam merit BT. proste no stres. takze do vanoc to vyjde, verim tomu. 🙂

nanuskal
2. sep 2010

Ahojte dievčatá 🙂
Tak som tu v plnej zbroji 😀 😀 😀 Strašne prestrašne unavená, ale plná zážitkov a lásky 😀

@petap1 Čítala som si včerajšiu vašu komunikáciu...nebuš prosím nerozna, nerobí to dobrotu pre toho drobčeka...Dúfam, že na dovolenke prídeš na iné myšlienky a tieto škaredé tam necháš 😀 😉

@vecernice Tak ako kontrola???????? Som strašne zvedavá....

Pridávam zatiaľ môj terajší graf...tak to vyzerá, že zatiaľ ovu nikde a to som si myslela, že dnes už nameriam vyššiu teplotu...lebo včera mi klesla ... No tak nič...no čo už ☹

nanuskal
2. sep 2010
nanuskal
2. sep 2010

@vecernice Ahoooooooj...no tak to je super, že si sa nedala...človek musím mať fakt naštudované, aby sa vedel brániť a aby mohol ísť za tým, čo chce... 😀 Fakt chválim tvoje schopnosti 😉
A tá kontrola 5DC, to pôjdeš teraz o 5 dní? alebo toho ďalšieho cyklu???
Ja tiež verím, že to do tých Vianoc vyjde 😀 proste musí 😀

petap1
2. sep 2010

Dobré ranko :-

vecernice: Super jak jsi se nedala...proč by jsi měla stimulovat jen sliznici, když právě růst folíků k tomu pomáhá...opravdu nevím na co ty doktoři myslí 😠 😠 Mám z tebe radost...tvé pozitivní mylšní je půlka úspěchu 🙂 A do vánoc to určitě vyjde 😀

nanu: Uvidíme co na graf řekne večernice 🙂 Hlavně, že jste si to užili 🙂 JJ už jen zítra a hurá k moři...tam nebudu mít čas myslet na blbosti 😀

nanuskal
2. sep 2010

@petap1 No veru...a bude ti dobre 😀 Budeš tam mať kopu zeleninky a ovocia, budeš dodávať vitamínky z prvej ruky drobčekovi 😀 a bude mu tam proste ako v bavlnke 😉

petap1
2. sep 2010

nanuskal: Jj budu ho pěkně hýčkat ať je pak na UZ ukázkový 😀 Jéžíši, radši si na pondělí 13.9 vypněte PC, jelikož já budu asi na ránu...na UZ jdu až v 17:30h. takže to bude perný den 😅

vecernice
2. sep 2010

ahoj holčinky 🙂 no nedala, uvidíme, toto třeba nezabere tak rychle na sliznici, ale pro mě je dibrý pocit i to, že budu ovulovat 😀 otázka zda hned tento cyklus, nebo až další, ale někdy budu! ač jelikož neměřím, tak to nezjistím 😀 on doktor není špatný, minulý rok začal stimulovat tu sliznici právě estrofenem, ale včera uznal, že když mi za 4 týdny estrofemu narostla na 4mm, tak že to nemá smysl v tom pokračovat 😀
jen jsem zvědavá, kdy teď dostanu po agolutinu tu svou ms 😉 neboť je možné, že teoreticky plodné dny by vyšly na náš prodloužený víkend na ŠUmavě na konci září 😎

@nanuskal jdu 5DC ale až ob cyklus, takže asi někdy v říjnu 🙂
k tvému grafíku - proč máš dnes prázdné kolečko? měřila se dřív či později? jinak vyčkáme, je možné že vylítne zítra 🙂

jinak jsem teď byla s receptem u nás v lékarně - ten magistr mě za ty roky už zná, tak jsem se s ním bavila, vím, že má 2letý dvojčátka. tak se mě ptal, zda to beru kvůli otěhotnění, a říkal, že to měli taky (CLostilbegyt) - z toho vlastně mají i ta dvojčátka. a pak mi řekl, že jsem ještě mladá, ež jeho ženě bylo 39, když se jí dvojčátka narodila 🙂 no je prostě takový pozitivní, takže mě se dobrá nálada drží furt dál. já potřebovala, aby mi ten recept rozepsal, neboť doma ještě mám slušnou zásobu clostíku, tak se mi nechtělo syslit 😉

nanuskal
2. sep 2010

@petap1 žiadne vypínanie...to iste nie...pekne ťa tu budeme podporovať...nenecháme ťa tu samú stresovať, to určite nie.... 😉
Ty nám pekne teraz sľúbiš, že si tam drobčeka pekne vykŕmiš, aby bol krásny na UZ 😀 a potom sa budeme všetci radovať 14.9 aké pekné správy nám prinesieš 😉
Neboj, všetko bude v poriadku...len sa toľko nekontroluj a nestresuj 😉

vecernice
2. sep 2010

@petap1 nene, to si jen v práci nedomluvím radši žádná jednání, abychom tu my, tvá psychická opora, byly v plné zbroji 😎

@nanuskal a suepr, že jsi plná dojmu a štěstí, zas to z tebe vyzařuje na dálku 🙂

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice Tak to by bola aká idylka 😀 že by vám to vyšlo tam 😀
Poviem ti, to vie fakt povzbudiť takéto informácie ako s tými dvojčatami...človek si hneď povie, že nič nie je ešte stratené, že to chce len výdrž a pevné nervy 😀 A tie občas ja u seba hľadám, lebo ma trošku zase sklamalo, že ovu bude neskôr a zase to nevyjde ☹ ale no čo už...asi to tak má byť...
To kolečko tam mám preto, lebo som dneska spala u kamarátky a vstávali sme o 45 min neskôr ako si zvyknem merať...ju som fakt nechcela budiť kvôli môjmu meraniu, dosť už, že som u nej mohla prespať 🙂

vecernice
2. sep 2010

@nanuskal nanu - ale pokud zitra vyleze nahoru a udrzi se tam, tak neni nic ztraceno 🙂 neboj, ono nam to vyjde, do vanoc // jak vysite 😎

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice To teda som 😀 😀 😀 hoci trošku smutná, lebo zase nie sme spolu...ale držím sa 😀 Na facebooku mám už aj fotečky z Paríža, tak keď tak mrkni 😉

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice No veru, však MUSI MUSI MUSIIIIII nám to vyjsť 😉

nanuskal
2. sep 2010

@nanuskal Inak sme to poistili včera ešte pred odletom, tak dúfam, že chlapci vydržia 😀

nanuskal
2. sep 2010

A už píšem sama sebe, to som to ale dopadla 😀 😀 😀

vecernice
2. sep 2010

@nanuskal my ti rozumime holka nase 🙂 na fotky urco mrknu, jen FB mam v praci blokovany (jinak byhc uz asi neudelala vubec nic ...😀)

petap1
2. sep 2010

Holčinky jste zlatíčka 🙂 🙂 Vykrmovat budu 🙂

Vecernice: no to by bylo skvělé, kdyby to vyšlo na Šumavu 🙂 🙂

vecernice
2. sep 2010

@petap1 no to nevime a ani to nezjistime 😀 fakt se mi tak nejak ulevilo 🙂 dam si ted oraz, jen mam doma jeste nejakou cajovou smes k otehotneni od jedny tehulky z konika, tak si mozna obcas udelam caj 🙂

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice Jasné, čajíkom sa nedá nič pokaziť 😀 Femigard som tiež vysadila...ešte s tou teplotou sa potrápim 😀 aby som si to overila všetko...a možno sa budúci mesiac testnem aj s ovu testom...
Len som aj nejaká trošku soplíková...asi aj to môže mať vplyv na teplotu, že??? No som zvedavá kedy tá ovu dorazí, lebo od predvčera som postrehla aj iný hlien, tak by nemala byť ďaleko... (dúfam) 😀

@petap1 To ty si naše zlatíčko - tehulkovité 😀 😉

petap1
2. sep 2010

Vecernice: Já to plně schvaluji...prostě klídek..já jsem tedy testila, ale taky jsem si říkala, že se pak na to vyprdnu 😀

nanuskal: 😀 a já asi fotečky neuvidím, když nemám facebook, viď 😒

nanuskal
2. sep 2010

@petap1 Pošlem ti link do IP 😉 Je to v picasawebe...

petap1
2. sep 2010

nanuskal Jupííí už se těším až se juknu 😀 Doufám, že to bude fungovat...nevím co je picasawebe 😅

nanuskal
2. sep 2010

@petap1 @vecernice Ja sa teraz 2 mesiace budem merať a testovať zase a potom sa znovu na to vyprdnem ak sa to aj tak nebude dariť. Len si chcem prekontrolovať ako to so mnou je, po tej nezmyselne dlhej MS minulý mesiac. A či vôbec ovu chodí alebo na mňa kašle alebo čo 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre