Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

marikac
3. sep 2010

ahoj, objednavam si ovulacne testy a zistujem,ci ma este niekto zaujem.

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal Nadi, neboj, ani se nenadejes a budes jim tam chodit ukazovat ukazkovy pupicek 🙂

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice Vieš, ešte včera som bola v nádeji...ale dnes už nie ☹ po tom ráne...Najbližšiu ovu určite s mužom nebudem ☹ a ktovie čo tá ďalšia...no neviem baby, či sa to mne podarí do tých Vianoc... ☹

petap1
3. sep 2010

nanu, co to co to...přes depky jsem tu já 😉 Hlavu vzhůru...ovu přijde a stejně může být každý měsíc jindy a zrovna se třeba s manžou trefíte 🙂 Vánoce jsou dané, tak buď v klidu 😀

nanuskal
3. sep 2010

@petap1 hehe, teraz som si ich zobrala na seba, lebo ty musíš mať kľud 😉 No ono teraz to vyzerá tak, že manžel príde až začiatkom októbra...to je tak strašne ďalekoooooo....To sa fakt nedá ani odhadnúť, či tam bude ovu alebo nie...to sa fakt môže nechať iba na náhodu...

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal tak terba udelas prepadovku na vikend, vim, ze je to streka, ale byla by to sexualni turistika jak prase 😀
neboj Nadi, to co se jevi ted tak beznadejne bude za par dni vypadat uplne jinak. na chmury mame obcas narok kazda, tak dnes je asi tvuj den ☹ ale priroda je mocna carodejka, a obcas se stavaji zazraky, jen na ne nesmime prestat verit. pokud by te melo ale mereni BT takto stresovat a sklicovat, je lepsi ho ozelet, a objednat se tak v pulde cyklu k dr. na utz, at koukne, zda uz tam klici nejaky dominantni folik 😉 neboj, o vanocich si tu budem vymyslet darky pro nase briska, vsechny spolecne, ac treba kazda v trosku jinak pokrocilem stadiu. hlavni je si udrzet pozitivni mysl, to je pulka uspechu. takze se koukej na svet zase pekne hezky usmat, a on se bude usmivat nazpet 🙂

nanuskal
3. sep 2010

@petap1 @vecernice Ach, čo by som si ja počala, keby modrykonik neexistoval a nemala by som vás 😉 Ono, fakt mám dneska asi ten deň...hoci ma sklamalo ráno...ale ešte to nebolo také zlé...až potom tá otázka...tá to rozbehla úplne...
Včera sa ma tato pýtal, či už mám kukuľku v brušku (lebo mi tak trochu narástlo ako som vám písala)... Tak jedno s druhým...

petap1
3. sep 2010

Nanuskal Vždy se to vše tak nějak sesype dohromady, viď....ale teď už máš svůj den blbec za sebou a už zase bude jen lépe 😀 A jak říká vecernice....přepadovku můžeš udělat kdykoli se ti zachce 😀 😀
A co by jsme si teprve počaly mi bez tebe 😀 😀

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal ver ze jsem je jen otazka casu 🙂 holt zazraky se nedeji kazdy den, tak my si musime pockat, az prijdeme na radu. ale mrkni, jak se nam tu holky pekne mnozi 😀 babe, pak petap, no tak my uz to mame urco taky za par 😎

petap1
3. sep 2010

vecernice...jj každý měsíc jedna...takže už to nebude dlouho trvat 😀

nanuskal
3. sep 2010

@petap1 No na prepadovku to nevidím ružovo, lebo už mám vyrátaných posledných 6 dní dovolenky na Vianoce a aj letenky stoja hrozné peniaze na poslednú chvíľu 300€, tak to u mňa teda nehrozí...musím si počkať...nič iné mi nezostáva teraz...
Ale za hodinku už idem domov, tak už na to toľko hádam nebudem myslieť 🙂 šuchnem sa do postieľky a budem si čítať a basta 🙂

A kedy vlastne odlietate? Zajtra?? A koľkého sa nám to vrátiš?

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice Tak my si teda počkáme 😀 😉

vecernice
3. sep 2010

teda holky, me docela boli p....l z toho Agolutinu, asi mi dali konskou davku 😅 ale Dan byl zlaty, rekl mi, ze hlavne, kdyz to pomuze 🙂

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice 😅 takú poriadnu od srdca ti dal 😀 ale ako hovorí Dan, hlavne keď to pomôže 😉

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal no neni to s tou prd..í žádná pr...l 😀

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice Však ja nič, ja si nerobím žiadnu pr..l 😀 z tvojej pr..le 😀
Musíš povedať Danovi, aby ti ju poriadne rozmasíroval 😀

petap1
3. sep 2010

nanuskal: Je s podivem, že já na to taky vždycky nejvíc myslím v práci...jak z ní odejdu, je mi lépe a myšlenky se mi rozběhnou taky jinam 😀

Vecernice: Já si ji jednou musela píchnout do stehna a to jsem tak 5 dní nechodila ☹ Ten Agulotin bolí jako pr.e 🙂 ale určo pomůže, takže jen ať bolím, viď 😀

Jinak já už se pomalu pakuju. Jedeme na návštěvu..domu dojedeme tak ve 12h. a ve dvě už musíme vyjet na letiště, páč letíme v 5h. 😅 Mylím, že usnu za pochodu 😀 Vrátíme se v sobotu 11.9., takže mě tu máte 13.9.2010 jak na koni...sice odpočatou, ale s nervama na pochodu 😀 😀

petap1
3. sep 2010

😀 😀 tedy děvčata tady je to samá pr*el 😀 😀

vecernice
3. sep 2010

@petap1 zadny pochod se konat nebude, pekne nam povypravis vsechny zazitky, a nez se nadejes, bude na tebe neco blikat 🙂 howgh! 😎

@nanuskal ja vim, me jen pobavilo to spojeny, jeste ze je cestina tak kvetnaty jazyk 😀

jinak souhlas, ze clovek na to nejvic mysli v praci a ja nejmin o vikendu nebo na dovce. asi to bude tim, ze me prace nenaplnuje a tudiz tu statecne konuju 😀 (ac tento tyden uz je to s moji pracovni moralkou lepsi 😀)

petap1
3. sep 2010

vecernice: Tak to beru 😀 JJ tento týden jsme byly skoro vzorné pracovnice 😀

petap1
3. sep 2010

Já se tedy s vámi loučím a mažu 🙂
Mějte se tady krásně a za týden jsem tu zpět 😀
Pa

nanuskal
3. sep 2010

@petap1 Tak ti prajem krásnu dovolenočku, s krásnymi zážitkami...poriadne nám tam papaj 😀 v pondelok ťa tu budeme čakať v plnej zbroji, aby sme pochybnosti a zlé myšlienky zahnali (ak nejaké budú) ale ONI NEBUDUUUU 😉

@vecernice Čeština je krásna reč, a som rada, že som vás tu stretla a dokonca všetky z Česka 😀 😉 lahodíte mojim očiam aj sluchu 😀
U mňa je to tak isto ako som písala, tiež ma nenapĺňa práca a tým pádom som stále tu (nieže by som sa sťažovala, alebo tu nechcela byť),len na to potom o to silnejšie myslím.... A TAK SI TU KOŇUJEME A KOŇUJEME 😀

petap1
3. sep 2010

nanu moc děkuju a teď už opravdu mastím 😀 😀

páčko

vecernice
3. sep 2010

@petap1 krasne si to uzij kocko s kotatkem 🙂

@nanuskal takhel nam to tu lip utika. me prace bavi jen narazove, ale celkove uz me nenaplnuje. kupodivu i pri sve mistni ukecanosti stiham odvadet nejake vykony, tak me nechavaji zit 🙂

a slovencina je tiez velmi pekna!!!!

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice hehe ľúbozvučná, nie??? 😀
No od pondelka máme šéfovú už v práci, tak to až taká sranda už nebude a hlavne veget s angličtinou na stole 😀
Ale čo už narobíme...ja si chcem po materskej hľadať novú prácu, zatiaľ to tu musím vydržať...

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice Odchádzam 🙂 tak vidíme sa v pondelok, papa a pekný víkendík 😉

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal po materske? to je za tooooolik let, ze buhvi, zda jeste nekdo bude financovat nemovitosti 😀

vecernice
5. sep 2010

holky moje z¨late, e je to tady 😎 1DC 😉 takze vlastne prvni ms od 11.4. (pokud nepocitam revizi 😀)

nanuskal
6. sep 2010

@vecernice Ahoooooj, takže MS dorazila, skveleeeeeeeee 😀 😀 😀 gratulujem a teším sa s tebou 😉 A teraz už len ovu a je to taaaaaaaaaaaaam 😉

Ja prikladám svoj grafík, tak už mi určio, že som mala ovu v piatok...Od stredy to asi spermijky neprežili, ale som rada, že ovu bola 🙂

baru7
6. sep 2010

Čau holky......mně se po vás táááák stýskalo🙂 copak je tady nového??? já jsem doratila první den do práce a už je to tady masakr..dneska budu celý den mimo kancl....tak se sem snad odpoledne dostanu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre