• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice No to vizerá na nejakú virózu len.....tak nech sa ti rýchlo polepší a si úplne zdravá :wink:

@baru7 no....a možno akurát klábosí s mojimi starkými a všetci sa tam chichúňajú a čakajú, kedy budú mať pravnúčatká :slight_smile:
12. okt 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 cajicky a vylezet :slight_smile: jinak nic. a je mi tak dobre, ze si davam jablko s eidamem :slight_smile: takze nevolnosti to fakt asi nebyly :wink:
jinak ja jedny prarodice nezazila a druzi mi umreli pred dvaceti lety, tak jsem toho trochu "usetrena" :frowning2: zas jsem nemela kam jezdit na pradzniny, takze jsem asi o dost prisla ...
12. okt 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jablko se sýrem..pán je gurmán :grinning:
12. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 to jaaaa rad :slight_smile:
12. okt 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice neboj, ešte ťa čakajú ťažšie kombinácie :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, ted me zacne napadat, jestli je vse v poradku, kdyz mi nic neni :grinning: :grinning: :grinning: ne urco je vse v poradku :slight_smile:
12. okt 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :grinning: :grinning: neblázni, určite je :dizzy_face: veď syr s jablkom by o čom inom svedčil???? :grinning:
12. okt 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal u me ne, ja to tak mam rada uz dlouho. zvyrazni to chut jablka i syru :wink:
12. okt 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ale aj tak je všetko OK :wink: a kedy ideš teraz najbližšie k tomu dokymu? teraz vo štvrtok?
12. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ty mas pamatovaka :grinning: jojo ted ve ctvrtek vecer :wink:
12. okt 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Už robím "memory" pre môjho mužíka, tak asi je to už profesionálna deformácia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jasně, že je všechno v pořádku...jiná varianta se nepřipouští...to je tutovka :slight_smile:
12. okt 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jsem rada, ze jdu nakonec na kontrolu tento tyden :slight_smile: aspon budu vedet, ze je na svym miste :wink:
12. okt 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, jen nakukuju... Večernice, teda to z tebe mám radost, jasný, že bude vše v pořádku! Už sis to vybrala, ne? Ve čtvrtek večer budu nakukovat a hlavně s Jarouškem budeme držet palce!
Taky musím dnes večer k dr., nějak furt krvácím po revizi, tak už mě to pěkně štve, nechci už doktora mezi mýma nohama ani vidět.. :frowning2: :cry: Snažím se na to už nemyslet, ale zatím to nejde... Tak vám tu nebudu kazit náladečku a juknu až mi bude veseleji.. Ahoj!
12. okt 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka Ahoj kočko...tak to mě mrzí, že máš furt nějaké trápení :frowning2: snad už se dá telíčko brzy dohromady a bude to OK..moc držím palce...ten podzimní nečas taky moc nepřidá, co...já už jsem například vytáhla rukavice a čepici... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka mayerko, jsi tu vitana stale, a naladu nam nekazis, aspon se ti muzeme zkouset predat trochu nadeje. kdyz se s nami podelis o svuj smutek, tak bude mensi.
a preju ti at to dnes u doktora dobre dopadne, at to uz mas aspon uzavreny ....
12. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no a ja kuprikladu nevytahla ani paty z domu :grinning:
ale aspon jsem snedla dva talire poelvky :grinning:
jo a diky vcerejsku mam min o vic nez pul kila. ale to dnes asi zase dozenu :grinning:
12. okt 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence,mozem sa vam tu votriet :wink: ?vy ste tu take ostrielane,potrebujem vasu radu a nazor..

vcera som bola na folikulometrii. 13DC a doktor mi nasiel 38mm vraj folikularnu funkcnu cystu.vedla nej bol este jeden folik asi polovicu mensi.povedal mi ,ze moze sa stat, ovulka bude...zaujimalo by ma -ci moze byt vajicko aj v tom mensom folikule??este dodal , ze sa mame snazit take 2-3dni teraz...
no a vcera po vysetreni som si robila ovu test Rapi clear,bol negat-kontrol.pasik(C)tam bol a pasik (T)bol len taky duch....
a dnes mi to nedalo,bo vidim ze mam dost vela vodnateho hlienu,spravila som test tiez.bol zas negat,ale ten testovaci pasik (T)uz bol tmavsi.Myslite ze sa blizi predsa len ovulka? :confused:co si o tom myslite? dakujem za rady :slight_smile:
12. okt 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge ahoj :slight_smile: folikul praska u nejakych 24mm, takze pokud byl vcera tak 18-20mm, tak muze dozrat a ovu bude. zkus testnout jeste vecer, ovu test se ma delat z opdoledni moci, je v ni vetsi koncentrace LH, a pokud bude testovaci silit, tak zitra znova :wink:
jen nevim, co ta cysta vedle ..... drzim palce :slight_smile:
12. okt 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7
@nanuskal holky, slibovala jsem vam tu ten zazracny cajik :grinning: mozna neni zazracny, ale holcina v jine diskuze otehotnela v prvnim cyklu s cajikem, tak mi ho poslala, a ja taky vlastne v prvnim cyklu (a samo za pomoci clostiku :grinning:)

jinak je to čaj báby Radnické (přesný rozpis se snad dá někde najít, nebo to snad někde v bylinkárně vědí)
obsahuje heřmánek, dobromysl, sléz, šípek, macešku, jablečník, čekanku, mařinku, řebříček a meduňku. jo a dobrej teda není :grinning:
12. okt 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice dakujem,,no ved to- ta cysta je folikul co veeelmi narastol.mne neide do hlavy to ,ze ked mi ten jeden dozrel-vlastne prezrel na 38mm,ci moze byt schopny ovulacie aj ten druhy :confused: myslela som si ze len jeden folik ce menstruacny cyklus je schopny ovulacie :sweat_smile: a vraj z tej cysty si hlavu robit nemam,ze je to normalne...

idem kupit test,a vyskusat zajtra popoludni :slight_smile:
12. okt 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice dyť tam jsou samé dobré bylinky....to bude asi tím, že je to předobřené :grinning:
12. okt 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lemge no ono zraje vic folikulu, jeden se stane dominantni dozraje do potrebne velikosti a praskne, tim jak praskne zacne zlute telisko produkovat progesteronu, a ostatni zaniknou :wink: ale nechapu, proc treba to dr. nehlida vic, aby taky neprerostl, nebo nepichne pregynl, aby se prasknuti nacasovalo....
12. okt 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice teda Rituš...ty ses minula povoláním :slight_smile:
12. okt 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 fakt? :grinning: a co jsem mela byt? domaci povalec? :grinning: :grinning: to mi jde na vybornou :grinning:
12. okt 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :grinning: ja jsem myslela, ze spis gynekolozka :wink: se v tom tak vyznas a hezky to vse vysvetlis :slight_smile:
12. okt 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no na to som uz tiez myslela,preco ma viac nesleduje... :unamused: asi by som mala na nho viac zatlacit,sakra,..ved on mi robi folikusku len raz do mesiaca. :rolling_eyes: povedal mi ze mam dojst hned ako mi skonci menzes.

Baby,a vam doktor ako casto sleduje vajicka?
12. okt 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všem :wink:

@lemge mně vajíčka cíleně nesleduje..jen řekne, že vidí aktivitu odpovídající fázi cyklu a tím to hasne...ale byla jsem domluvená, že přijdu i na folikulometrii, ale moje Dr. teď atestovala, tak měla volno...
13. okt 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránečko dievčatá :slight_smile: som to tu včera nejako zanedbala :frowning2:
Som dneska nejaká nijaká zase....včera sme sa mali snažilkovať, lebo dnes je ten termín od Jonáša ale nič nebolo...nebola som schopná, keď som sa dozvedela, že zajtra je ten pohreb :frowning2: a neviem, či dnes tiež budem....
13. okt 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok