Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
13. jan 2011

@vecernice ja by som asi tiez najmensiu velkosť ,cize 56 objednavala nakolko to mas dvojicky 😉 ale ako vies,deticky rychlo rastu,tak mozes aj 62. ked chces aby to aj "nosili"nejaky cas. ja tiez mam vsetko od 0-3 mesiacov a uz aj zopar od 3-6 🙂

baru7
14. jan 2011

@vecernice dvojčátkům bych taky kupovala nejmenší velikost...ale zase aby prcci nepřekvapili a nebyli vypapkaní už od miminka. Kamarádka má dvojčástka kluky a byli sice menší, ale strašně rychle to dohlanil...a teď to jsou teda chlapáci 😉

nanuskal
17. jan 2011

Ahoj babuľky moje, kde ste všetky???? 😕 Dúfam, že ste všetky v poriadku a zdravé 😉

Ja mám radosť, lebo ovu sa podľa teploty potvrdila na 15 DC 🙂 tento cyklus by mal byť 27-28dňový. Teším sa z toho... Neviem, či je to náhoda alebo je to tým čajíkom.... 😵

baru7
17. jan 2011

@nanuskal ja jsem umrela v praci, NAdenko..nestiham konika ani trochu.....

nanuskal
17. jan 2011

@baru7 mojaaaaaaaaaaaaa...tak sa mi držkaj, posielam veeeľa veeeeľa síl 😉

baru7
17. jan 2011

@nanuskal dekuju a tobe gratuluju k ovulce...treba se blyska na lepsi casy..drzim pesti 🙂

tebi
17. jan 2011

Ahojte žienky potrebujem surne pomoc....začala som používať ovul.testy rapi clear sice mrcha mi chodi nepravidelne a posled. mrchu som mala 1.1.2011 ...v piatok som si urobila test a bola tamviditeľná slaba čiarka...potom v sobotu tiež taká ista slaba čiarka...a dnes žiadna tak nechápem lebo hlien nebol žiadny.....neviem čo si mám o tom myslieť....ďakujem

nanuskal
18. jan 2011

@tebi Ahoj, a mávaš hlien viditeľný? Možno si aj ovu mala, len si možno viacej pila, nemôže to byť tak? Niekedy sa ale človek netrafí presne do tej zvýšenej hodnoty LH, lebo tá je iba krátko...
Ja by som ti navrhovala sa testovať ešte najaký ten čas... A nemeriaš si bazálnu teplotu?

petap1
18. jan 2011

Ahojte 🙂

nanuskal: Nadi moc gratuluji ke krásné ovulce 🙂 Jsou to super zprávičky 🙂 Taky si říkám, že to tu trošinku zanedbáváme 😀 U mě je zatím vše OK..Evka sebou krásně mele, až si kolikrát říkám co tam asi vyvádí 🙂 Na 4D UZ jdeme 31.1. tak už se těším až ji uvidíme 🙂 Zítra odjíždíme do Krkonoš a budeme tam do neděle. Už se těším, že si provětrám plíce a užijeme si volníčka 🙂 Až se vrátím, tak to tu zase musíme rozhýbat 🙂
A jak u tebe..kdy jedeš za mnžílkem ? A co v práci ?

tebi: Jestli máš nepravidelnou MS, tak to chce testovat od 10DC a počkat až // naběhne. Já třeba měla ovulku až 20DC. Testla bych takhle 2m a pokud by jsi to netrefila, tak se objednej k Dr. na UZ, aby se podíval, jestli ti folíky dozrávají 🙂

vecernice
18. jan 2011

@nanuskal Nadi, ja tu tvou ovulku prehledla ☹ 😀 takze dodatecne gratulace!!!! super, takhle brzy, jen at ji to vydrzi a priste navstevou trefite spravnou chvilku 🙂

@petap1 teda hory zavidim 😉 ale jsem rada, ze uz aspon obrazim obchody s kocarky, a zizalky asi neprotestuji ...
sice me vcera becko rano vykopalo z postele 😀 asi usoudilo, ze mam jit makat, at maji na vybavicku 😉 ale jiank jsou zatim hodnoucke. taky jim furt cinkam mexickou bolu, ma je to uklidnovat 😀

@tebi carky by mely byt stejne silne, aby test byl pozitivni. v tele je jinak stale nejaka hladina LH, takze duchove se muzou objevovat, ja to tak mivala i kdyz byl treba cyklus anovulacni .... vydrz s testovanim, idealni je jeste pridat emreni BT...

nanuskal
18. jan 2011

@petap1 @vecernice Ahojte baby..zase pracujem ako blázon, tak nestíham.... Ďakujem za gratulaciu 😀 dúfam, že to tak aj vydrží 😵
Za manželíkom idem teraz 4.2 a budem tam do 8.2., taký predĺžený víkendík. Ovu mi tam asi nespadne...to by som musela mať ultra krátky cyklus, a to veru nehrozí u mňa 😀
Ale idem tam ešte v polovici marca a koncom marca má prísť manžel domov na týždeň...tak dúfam...že raz sa to podarí....

Jaj baby, ja vám to tehotensko tak tíško závidím 😔 keď sa pozriem na vaše krásne týždne 😉

vecernice
18. jan 2011

@nanuskal a kolikaty si den cyklu tedka? no asi unor trosku nestihate, sakris 😀 jak vam to naplanovat 😉 ale pokud vam vyjde brezen, budeme tu mit vanocni detatko 😀

petap1
18. jan 2011

vecernice: Tak to je dobře, že žížalky už neprotestují 🙂 Na hory se těším..budu tam odpočívat a dávat si odpo polívku na svahu s manžílkem a věčer hezky večeřičku a nějakou dobrůtku...to zase půjdou kila nahoru 😀 Chtěla jsem se tě zeptat, jak Dr. i ty poznáte které mimi je A a které B ?? Oni jsou vždy na stejné straně ? Vždyť jsou v jedné bublince, tak se můžou i pomíchat, ne 😅 ? Já Evce ničím necinkám...jsem ráda, že se mele 🙂 Největší tělocvik mívá po obědě a pak navečer. Jo a taky když se uvelebí a já se zase otočím na druhý bok, tak se přetáčí taky...je to stranda 😀

Nanuskal: Únor asi nestihnete, ale ten březen by mohl klapnout..vždyť mi už budeme tou dobou pomalu rodit, tak tu někdo musí převzít štafetu 😀 Jo a hlavně se v práci nepředři však ona neuteče 🙂

nanuskal
18. jan 2011

@vecernice @petap1 Dneska je 19DC...ale aký bude ten ďalší, tak to je otázne...no uvidíme, nechám sa prekvapiť...
Potom manžel príde aj na Veľkú Noc a začiatkom mája....len či sa ten čas trafíme....????

Rituš, ja som minule pozerala taký dokument, že dvojičky sa už v brušku hrajú hry 😀 a že im to často zostávajú tie hry aj detstve... 😀 Bol to krásny dokument 😉

Peťuš, na tie hory s tou krásnou idylkou by som išla hneď...fakt super nápad...poriadne si to tam užite 😉

vecernice
18. jan 2011

@petap1 no ono acko je bliz k deloznimu ciopku, takze prirozenou cestou by slo na svet prvni, becko az druhe v poradi 😉 a zda se muzou prohodit to netusim 😀 ja si je takto oznacila a basta. pokud pujdou CS, tak zas pujdou asi obracene 😉

@nanuskal no teoreticky by se dal i ten unor 😀 ale bylo by to o prsa 😀 ale hlavne, ze cyklus funguje, to je zaklad!!!!
a dnes myslim ze hrali bojovou hru v noci, pokud se mi to nezdalo 😉 tak se snad kopali navzajem 😀

nanuskal
18. jan 2011

@vecernice hehe...žeby to boli malí ninjovia??? 😀 😀 😀

No či bude aj naďalej fungovať ten cyklus uvidíme, ale tento zatiaľ vychádza dobre...

petap1
18. jan 2011

vecernice: JJ, já si jen říkala, jak Dr. pozná, že se kouká vždy na to samé mimi..aby třeba při každé kontrole nepřiřadil míry tomu druhému a naopak 😀 Jooo, tak oni si takhle spolu hrají a mamce létá pupík na všechny strany, viď 😀

nanuskal: No ať tak nebo tak, stejně se na jednu noc trefíte..já tomu věřím..prostě přebíráš štafetu a basta 😀
Jinak na hory se opravdu moc těším a doufám, že nám vyjde i počaí 🙂

petap1
18. jan 2011

vecernice: Tedy teď jsem se koukla, co už máš ve výbavičce...se stydím, já zatím nic nekoupila...nechávám to až vymalujeme...tak doufám, že to do porodu stihnu 😀

vecernice
18. jan 2011

@petap1 no ja mam jen oblecky a to jeste z mimibazaru a pod 😀
nabytek a kocarek bude nekdy po 26 ci 28 tt, uvidim, jak se rozhodnu 😉

petap1
18. jan 2011

Tak děvčátka, já se s vámi loučím.
Mějte se tu pěkně a v pondělí se na vás opět těším 😀
páčko

tebi
18. jan 2011

@nanuskal ale ja som pred tym ako som si isla robit test nepila vodu 2.5 hod , test som si robila poobede......tak neviem bolo to v návode napísane že lepsie je poobede........bazálku si nemeriam...

tebi
18. jan 2011

@vecernice ale na tých 2 prvých testoch boli viditeľnáaj tá druha čiarka síce slabšie....a bázalku je kedy lepšie si merať?

vecernice
18. jan 2011

@tebi ty carky musi byt stejne silne, jinak ta druha tam viditelna byt muze ....
merit je dobre pravidelne kazde rano ve stejnou dobu nez vstanes z postele, z toho se pak da vycist, zda a kdy dochazi k ovu (ale az zpetne za ten mesic, umi potvrdit, en predpovidat)

tebi
18. jan 2011

no čo ma čaká ja....ďakujemza radu....

skvele
22. jan 2011

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ze ako dlho mozem mat pozitivne ovulacne testy. Zacala som si ich robit na 12. den cyklu a uz treti den mam pozitivny ovulacny test. Tu druhu ciarku mam vzdy silnejsiu ako druhu. Zda sa mi to divne. Poradte ake mate skusenosti.

vecernice
22. jan 2011

@skvele ahoj, ja jeden cyklus mela pozitivni tri dny po sobe, pak zacala slabnout .....

skvele
22. jan 2011

Pytam sa preto, lebo by som chcela vediet, kedy je idealny, alebo mozny cas robit babo. Ked mi ukazuje ovulaciu viac dni, tak som z toho pomylena.

vecernice
22. jan 2011

@skvele ovulace byva do 24 az 48 od pozitivniho testu, ja ji mela myslim dalsi den po tretim pozitivnim testu. idealni je vyuzit obdobi od prvniho pozitivniho testu 🙂

si31si
22. jan 2011

@vecernice jej vy ste tu už skoro všetky tehulky 🙂 používali ste ja gynex alebo femi kvapky je v tom neaký rozdiel ? viete mi poradiť?

skvele
23. jan 2011

takze dnes je 4. den testovania a znovu mam rovnako pozitívny ovulacny test. Prva ciarka slaba, druha tmava. Zaujimave,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre