• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
Tak nám volali, že pro nás už vše mají..kočárek, postýlku i cestovní postýlku :slight_smile: Ve středu si to jedeme vyzvednout...jsem hrozně zvědavá, jak vše bude vypadat a hlavně, aby to bylo OK :grinning:
21. feb 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 jeee tak pak hod fotecky :slight_smile:
21. feb 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 Super správa :slight_smile: tak tak, fotečky by to chcelo potom :dizzy_face:
21. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,
Budu se snažit to vyblejsknou...my kočárek dáváme na "uskladnění" tchánovcům, tak to blejsknu když tak v obchodě :slight_smile:

Jinak KO dopadla dobře...čípek - hráz je nezměněná. Prý pokud břicho netvrdne 10x za den je to OK :slight_smile: Jinak mi Dr. potvrdil, že pokud nebudou nějaké nepředloženosti, bude mě rodit on a budu chodit i do poradny v nemocnici k němu...jsem ráda, jeho už znám a důvěřuji mu...tak snad to vyjde :slight_smile: UZ ve 30tt máme za 14 dní 7.3. ....už se těším co mi poví a že Evku zase uvidím :slight_smile: Jo a taky mi řekl, že já nebudu přenášet...prý, že mám tu cukrovku, tak se nemá přenášet...takže my asi budeme narozené tak či tak někdy na termín :grinning:
22. feb 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 super zpravy!!!!! uz se ti to blizi holka :slight_smile: a ja mam utz (vyhandlovanej) 9.3. tak se na ty moje zizalacky tesim :slight_smile:
dnes OGTT pohoda, ja cekala neco mnohem horsiho. ted jen dobre vysledky a zas bude chvili klid :slight_smile:
22. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: JJ ještě březen a v dubnu už to bude jedno kdy se slečna uráčí ven :grinning: Tím, že nevím do čeho jdu, tak se na porod i vcelku těším...no uvidíme jak to nakonec dopadne :slight_smile:
Tak to máš za chvilku a taky na ně jukneš :slight_smile: Už budou taky pěkně velké....a mohly by spolupracovat a ty by jsi si mohla odnést nějakou fotečku :slight_smile:
JJ OGTT mě taky nepřišlo tak hrozné..docela pohoda :slight_smile: Neboj u tebe bude vše OK, není důvod proč by nebylo :slight_smile:
22. feb 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 no fotecku bych brala :slight_smile: ale jsem rada vubec za ten utz, uvidime, v jakem bude dr. rozpolozeni :grinning:
22. feb 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Stejně je divné, že ti UZ nedělá...co já mám kamarádky, tak ty co čekali dvojčata, měli těch UZ více...děti se kontrolovali častěji..jsou tam větší rizika a tak. Čekala bych, že těch UZ budeš mít 2x více než když se čeká jen jedno mimčo :fearful:
22. feb 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 on to ´bricho zas nechce drazdit. takze ted budu mit ob sest tydnu, to neni zly :wink:
22. feb 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: ten tvůj Dr. by mohl mít přezdívku "nedráždič" :grinning: :grinning: Ale budiž, aspoň 1x za těch 6 týdnů :slight_smile: Je zajímavé jak jsou jednotlivý Dr. jiní....můj Dr. a Dr. mé kámošky dělali UZ pořád dokud nebylo vše OK a říkali, že UZ nijak neublíží a nijak výrazně nedráždí...a tvůj se zase bojí, aby nedráždil moc :grinning: :grinning:
22. feb 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky :slight_smile:
Nedalo mi to a musím Vás jít pozdravit :wink: dnes v noci se mi opět zdál jeden ze šílených snů :sweat_smile: byl o tom že vecernice porodila dva jezevčíky :sweat_smile: oba byli v pořádku a maminka taky :dizzy_face:
22. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 @vecernice Ahoj baby, včera som vás trošku zanedbala ale bola som na školení...ako tak pozerám, tak naša babe19 to máš už za 40 dní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: baby, to všetko tak letí :pensive:

@kapibara :grinning: :grinning: :grinning: no teda.....to máš teda nejaké bláznivé tehu sny :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,

nanuskal: tak ty jsi se nám vzdělávala :wink: Já mám dnes dovču, páč jdu v 11h. na předporodní kurz, kde bude sezení s pediatry..jsem zvědavá co se dozvíme :slight_smile: Jinak dnes jedeme pro všechny ty objednané věci, tak jsem moc zvědavá jaké budou :slight_smile:
Dnes vás tedy budu zanedbávat já..ale i tak vám přeji krásný slunečný, i když mrazivý den :grinning:
23. feb 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 No tak si to uži :slight_smile: samé dobré veci máš dnes na pláne :slight_smile:
23. feb 2011 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ranko,

tak jsme vše zvládli...kočárek vypadá skvěle....jen nemám foto, páč je zabalený v krabici a tak jsme ho jen obhlédli a hechali jsme ho v ní, aby byl hezky čistý až bude potřeba...a taky se lépe skladuje :slight_smile: Vlastně jsme včera nevybalili nic, protože se manža rozhoupal a šli jsme malovat :slight_smile: Dalo nám to tedy zabrat...tu barvu co jsme vybrali, jsme museli natírat 3x, aby tam nebyly šmouhy....no ještě to musíme dodělat, ale zatím to vypadá dobře :slight_smile:
Jinak na předporodním to bylo taky zajímavé..povídali nám, co děti a nás, čeká v porodnici a tak. :slight_smile:

Nanuskal: Dnes dobíráš antib., viď :slight_smile: A kdy jdeš na kontrolí odběry ?
24. feb 2011 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara teda ty mi kor prejes :grinning: jezevciky :grinning: to bych doma asi nevysvetlila :grinning:
me se aspon zda, ze rodim holcicky, ale to bude tim, ze mi je vsichni tipujou :wink:

@petap1 jeee, ja jsem zvedava, az to pujde, tak vse prosim nafotit!

@nanuskal doufam, ze ATB zabrala a blba kvasinka je na ustupu!!!!!!
24. feb 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice :grinning: hlavní je že jsi byla i s jezevčíkama v cajku :grinning: já mám teď úplně šílené sny :sweat_smile: mně taky tipujou na holčičku :dizzy_face: jsem teda na Tebe zvědavá, kdo si k Vám našel cestu...nicméně je to fuk, hlavně ať je vše v pořádku :wink:
24. feb 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara no ja bych radsi o malinko kluciky. ale pokud budou vazne jednovajecne, tak mi vzdy bude chybet to druhe ... :wink:
24. feb 2011 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: JJ hned jak to rozložíme bude foto :grinning:

kapibara: Vy to budete mít jako překvápko ? To jste dobří, že jste to vydrželi a nenechali si to říct...já jsem bažila po tom to vědět :grinning:
24. feb 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: neboj nebude....budou to zlatíčka a ani po jiných nevzdechneš :grinning:
24. feb 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice takže to není jisté, jestli jsou jednovaječné? já jsem taky šťastná, že mám doma už jednoho kloučka :wink:

@petap1 ahoj :slight_smile: trochu to víme...ale ne na 100%...když jsem byla cca v 16.týdnu u jiné doktorky skrz špinění, tak se "prokecla" že to bude holčička....ale já jsem připravená na obě varianty a je nám to vážně úplně fuk :dizzy_face: a Vy čekáte holčičku pokud se nepletu,že?

Jak Petap tak Vecernici týdny taky už krásně naskakují :dizzy_face:
24. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara no asi budou, ale nekteri doktori mlzi, ze to neni jiste :grinning:

@petap1 ja vim, ja sve zizalky nedam :wink: at to bude co to bude (tedy jezevcici snad ne :grinning:)
24. feb 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice aha, tak to bude překvápko :wink: je to užasné, že to nechcete vědět, já bych taky nechtěla :wink: bude to dvojnásobné překvápko, navíc může nastat teda spousta variant, to je super :dizzy_face:
24. feb 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapibara: AHA..no v tom 16tt bych to nebrala jako bernou minci....takže u vás to bude taky vlastně překvápko , že :slight_smile:
JJ my čekáme holčičku :slight_smile: Mě to bylo taky úplně fuk...manža trošku preferoval kluka, ale teď už je z Evky taky poprděný a moc se na ní těší :slight_smile:
No, nám naskakují. ale ještě je kus před námi...to ty už to vlastně můžeš čekat kdykoli, viď :grinning:

vecernice: Jak píše Kapibara, je tolik variant...a to je vzrušující, čekat na to co to lastně nakonec bude :grinning:
24. feb 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 moje doktorka mi sama říkala, že to bude překvápko, pač jí se mimi neukázalo nikdy :wink: takže i kdybych to chtěla vědět, tak mám smůlu :grinning: však se neboj, bude to taínkova Evička :dizzy_face: v prvním těhu jsem rodila 41+1 tt, sama jsem zvědavá, kdy prcek vykoukne na svět...zatím má ještě čas :slight_smile:
24. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara
@petap1 ja rada prekvapka :grinning:
24. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapibara: Takže to bude stydlín či stydlínka :grinning: JJ jen ať se ještě dopéká u maminky :grinning:

vecernice: To ráda věřím :slight_smile: Já taky, ale v tomto případě zvítězila má zvědavost :grinning:
24. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice, kapibara: všimly jste si, že máme mezi sebou vždy odstup 6tt :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom je asi nejaka magie :grinning:
24. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 @vecernice Ahojte dievčatá...ja som si dnes dala posledné ATB...budúci týždeń by som mala zobrať moč, ale to budem mať už asi MS, tak asi až ten ďalší a počkám si nejaké 2-3 dni na výsledky...takže cca o 3 týždne budem múdrejšia.... :wink:
24. feb 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok