Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
1. mar 2010

nejlepsi je pred narustem teplot a v den ovu (posledni den nizkych teplot). doporucuje se i prvni den narustu, nebot neni zcela jasne, kdy presne se vajicko uvolnilo.
ja myslim, ze muj manzilek uz o sexu nebude chtit ani slyset 😀

tinkapn
1. mar 2010

nooo, to mozno aj ten moj, ale bude musiet 😀 😀 😵

tinkapn
1. mar 2010

Tak kočky, spravila som si uz ten testik, je v albume 😵
Krasny dnik vam prajem

larmimi
1. mar 2010

a ked mam ovu vytok, znamena to uz ovulaciu alebo moze byt aj par dni pred tym?? 😉

tinkapn
1. mar 2010

Larmimi ovu hlien moze byt aj pred ovu 🙂

larmimi
1. mar 2010

dakujeem

babe19
autor
1. mar 2010

🙂 TINKA videla som v albume tvoje testy,noooo gratulujem,uz druhykrát za dva cykly,super. Teraz uz len pritulit sa k muzikovi :D ako hovori vecernice na jar sa predsa mnozi najlepsie :D
CIZU nesmut,urcite mrcha príde,mozno,ze len z stresu ju nemás. vtedy moze meskat tiez.
videla som album jerrymony,tá sa ale má. mala ovu na 33dc a po 12 dnoch uz aj bola tehulka. má krasny album,zavideniehodný. 😉

vecernice
1. mar 2010

tin - no vidis, takze zas jako ja, pozitivni test dva dny po sobe. tak proto ti dnes jeste teplota nevylitla, ale zitra uz asi povyskoci.

jinak holky, musim se zacit vic koncentrovat na praci. prave jsem zazdila jednani s klientem, nebot jsem na to zapomnela 😲 to se mi stalo poprvy ☹ takze jednani zitra a ja se budu asi jeste dlouho omlouvat 😉

tinkapn
1. mar 2010

Larmimi nemas zaco 😉

Babe - dakujem, no ovu sa s nami pohravala, ale chvala bohu nakoniec predsa len prisla 😵 Inak aj mna napadlo to s tou jarou 😀 😀 😀 Tak bodaj by nam to vsetkym tak vyslo 😵

Cizu - inak moze to byt aj tak ako vravi babe, mozno ti meska zo stresu, ci? 😒

Vecernice - no vidiiis to, ja sa takto opicim po tebe 😀 chi chi chi... takze ona ta teplotka vyleti hore az ked skonci ovulka, alebo ako? Boze to nase telo je ale komplikovane 😀
Teda to ma mrzi s tym jednanim, ale ved to sa stava sem tam chi chi chi 😉 Isto ti to klient odpusti 😉 😵 Neboj 😅

cizu
1. mar 2010

holky, to stresem nebude....ja bych rekla, ze po tom potratu pracovni stres nepripoustim, ono vzdycky nejak bylo a nejak bude, tak asi tim to nebude.... 😉

vecernice
1. mar 2010

tin - po ovu by teplota mela vyskocit a drzet se nejakou dobu nahore. tak jsem zvedava, co zitra nameris. jinak ff ti ji vyznaci az po trech dnech zvysene teploty 😉 abys nebyla prekvapena 😀

tinkapn
1. mar 2010

vecernice - dakujem, aj som veru rozmyslala, ze kedy ju asi ff vyznaci, este raz vdaka 😵

tinkapn
1. mar 2010

Ahojte kočky, nejak nam to tu mrzne ☹
Tak ja mam dnes isto iste ovulku, lebo tieto ovu bolesti su fakt na nevydrzanie 😅

babe19
autor
2. mar 2010

TINKA čo by som ja dala za tie bolesti keby som vedela ze ju mám ☹
Inač ahojte dámy,dnes sa mi nechce do roboty ,az do 17hod tam trčať,no a este k tomu aj chorá,lezie na mna chripka :(
Majte krásny den!

tinkapn
2. mar 2010

Ahojte!
Babe, no ked prides domov, sprav si pekne cajik s medikom a lahni do postele s laptopom a sup na konika a vypotit to 😉

vecernice
2. mar 2010

ahoj holciny, ja toho mam dneska hodne, tak vas jen pozdravim. musim se vic koncentrovat na praci, jinak za chvili budu bezdetna ale jeste k tomu nezamestnana 😀
u me teplotky pomalicku lezou nahoru, tak jsem zvedava, jak to pujde dal. ted uz je jen klidne obdobi cekani 😀
tin - hod grafik, at to nemusim hledat v diskuzi 😉

babe - neboj, pristi mesic mas ovulku taky!!!! i s tema bolestma 😉 kdyz po nich touzis 😀

tinkapn
2. mar 2010

ahoj vecernice, tu je moj:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6 😉

tinkapn
2. mar 2010

a aj dnes mam este pozitivny testik 😵

Kocky, co mate noveho? Nejak ste sem prestali chodit ☹

cizu
2. mar 2010

ahoj holky,
to vite, ze jsme sem neprestaly chodit🙂)
Ja akorat nestiham...dneska u nas probiha vyberove rizeni, tak je to trosku narocnejsi☹
Jinak co u me noveho? MS porad nikde, ale bricho boli jako blazen, tak nevim...me pripada, ze to bricho me tak boli cca od ledna pernamentne☹
Ale teplota sla dneska rano dolu, tak ze by prece jenom?? No uvidime 😉

tinkapn
2. mar 2010

Cizu - tak to som rada, ale po praci sup sup aspon na chvilku na MK 😉 😀
Mozno je uz mrcha na ceste, bodaj by ti uz prisla, aby si sa mohla vrhnut na novy a uspesny cyklus 😵

A Babe, Vecernice, kde ste? 😀 Nepracujte tolko 😝 😀 😀 😀

vecernice
2. mar 2010

tin - na me se vali prace ze vsech stran a vse v takovych nesplnitelnych terminech. takze ted se na ni fakt budu muset trochu soustredit. ale stale sem nakukuju 😉 aspon mi takto pekne utika ta cekaci faze 😀

vecernice
2. mar 2010

tak jsem si zmenila url na ff 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

tinkapn
2. mar 2010

Vecernice - tak to je aj fajn, ze je tolko roboty, veru, aspon ti rychlejsie utecie ta cakacia faza 😉
A co je to to url? 😉

tinkapn
2. mar 2010

Ahaaaa, uz mi to doslo 😉 😀 😀 😀
Krasny grafik, uz len cakat a dufam, ze sa ti to podari 😉 😵 😵 😵

vecernice
2. mar 2010

no myslim, ze po zitrejsi teplote mi to posune ovulku na nedeli, takze budu zas jen treti den 😀

tinkapn
2. mar 2010

a to moze takto len tak posuvat? 😒

vecernice
2. mar 2010

no dela to z dostupnych udaju. obcas to muze soupnout, hlavne kdyz se mu zadava jen teplota. tim ze jsem mela ovu testy pozitivni dva dny po sobe, mohla byt v sobotu nebo v nedeli 😉

tinkapn
2. mar 2010

Ahaaaa, no kym sa ja z toho vysomarim 😀 😀 😀
Len aby nam to vyslo 😵 😵 😵

babe19
autor
2. mar 2010

ahojte,zajtra ráno k vám prídem a poklebetíme,okej? ja idem do postielky,vypotit chrípku. pápá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre