Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
27. apr 2010

cizu - tak se koukej brzy uzdravit!!! a poradne vyspat 🙂
jinak si mohla dat vedet, mohly jsme aspon treba zajit na kafe, kdyz uz si v Praze 😉

cizu
27. apr 2010

vecernice: ja se to dozvedela v patek odpo a ze to neni jiste...no a vcera vecer jsem doma balila a odjizdela............
ale do prahy jezdim celkem casto...minimalne v srpnu tady budu asi tyden, tak to bysme mohly neco naplanovat🙂))) minimalne grilovacku na nove zahradce.... 😀 😀 😀 si delam srandu..........

vecernice
27. apr 2010

ale klido pido 😉
tak super, priste dej vedet urcite dopredu a neco spachame 😉

vecernice
28. apr 2010

ahoj holciny. tak jsem dnes zmatena jak lesni vcelka. vcera jsem zacala s proverou, dnes vyskocila teplota, jenze vcerejsi ovu test nebyl jeste zcela pozitivni .... takze nevim, jestli tu teplotu nezkreslily jen ty leky ☹

babe19
autor
28. apr 2010

ahoj vecernice,nezufaj,vsetko bude ok, u mna uz teplotka tiez spadla,takze mrcha max.zajtra dorazi,co je super lebo tak to bude na 28DC. tak presne som eset nemala 😀 no čo už. buduci mesiac to skusime znovu. mohlo by to vyjstv,budeme mat vyrocie svadby 😀

vecernice
28. apr 2010

babe - vase mimco si proste asi vybralo termin k vyroci 😉 s tim nic nenadelame 😀 jen jsem zvedava, jaky termin si vybralo to nase 😉

cizu
28. apr 2010

ahojky holky 😉
Babe, no proste budete pak slavit i s mimcem🙂))))Jinak cyklus ukazkovy........to se srovnalo samo nebo neco beres a uzivas?
vecernice: ja mam v tom ted taky hokej...rano teplota vyskocila na 37C, ovu test vcera negativni, zadne leky neberu....a kdyz jsem si rano zmerila i teplotu tela, tak jsem byla "podchlazena na 35,7"🙂)) Tak ja nevim....je to mozna tim, ze jsem "nachcipana" ale teplotu nemam...tak ta BT je zkreslena...no uvidime, co bude zitra....tento mesic evidentne z grafu nic nevyctu...a uz chapu meho Dr, ktery rika, ze tato metoda je doplnkova☹
No pak z toho delejte zavery,co?

vecernice
28. apr 2010

cizu - tak to si muzem podat ruce 😀 ale zas mohla si mit pozitivni ovu test 13DC....
jo a nehraje roli taky zmena prostredi?
jinak muj dr. na mereni neda dopustit, pak si vyber. ale vetsina jeho pacientek otehotni, tak ja mu proste verim 😀

babe19
autor
28. apr 2010

cizu no neberiem nič teraz momentálne,brala som clostylbegyt a duphaston,teraz som mesiac vynechala a ani som ich nemala predpísané.doky mi ho dal len na dva mesiace. vsak ja ho navstivim coskoro 😀 no ale dufam,ze uz na vyrocie sa nam podari,hehe.
vecernice mozno aj vase mimco caka na vase vyrocie svadby?! 😀

cizu
28. apr 2010

vecernice: ne, ja si taky myslim, ze to ma velkou vypovidajici schopnost...ale nesmis proste onemocnet, zaflamovat nebo se parkrat nevyspat☹ Ale tyto podminky se me staly az tento mesic - jak na potvoru☹
a zmena prostredi...jakoze jsem prijela do prahy a jsem jako utrzena z retezu? Nebo ze by delala zazraky nase nova loznice? (no i kdyz aspon ten jeden nejvetsi by se ji povest mohl☹

cizu
28. apr 2010

jo a testuju ted co dva dny a 13 DC byl taky negativni☹

vecernice
28. apr 2010

aha, mas v grafu vyznaceny 12 a 14DC jako negativni ovu testy. no uvidime, kam se ti ta teplota pohne zitra a v dalsich dnech. ale tim, ze ovu testujes obden je mozne, ze si nevystihla ten peak, ktery u nekoho muze byt hodne kratky, a tudiz den pred i den po byly testy negativni.
tou zmenou prostredi 😀 jsem myslela prave cestovani. uz jsem nekde cetla, ze teplotu ti muze ovlivnit i to, ze nespis ve sve postylce 😉 u me to teda moc nefunguje 😉
u me tak mozna nevyspani, nebo poradka alkoholova smrst 😀 dve tri sklenky vina se mnou nic neudelaji (tedy se mnou uz jo, ale s teplotou 😀)
je to na prd obcas takto to sledovat, a stejne ta vypovidaci schopnost testu ... ja mam do toho jeste ty leky, tak cert aby se v tom vyznal 😉

babe - no tak to by si nase mimco jeste davalo dva mesice nacas ☹ to neberu 😉 at se radsi zkousi trefit nejpozdeji do mych narozenin, to znamena, davam mu maximalne mesic 😀

cizu
28. apr 2010

jo, to cestovani asi jo...ale vzhledem k tomu, ze moje zamestnani je jedno velke cestovani, tak si myslim, ze telo si na to zvyklo...🙂 a s tim testovanim...no mas pravdu...ale minule jsem testovala kazdy den a stejne to bylo k nicemu.....a jedno je jiste....cas ukaze🙂))))))

babe19
autor
28. apr 2010

tinka si nás akosi zanedbáva 😒

vecernice
28. apr 2010

to je pravda, nejak mezi nas vubec nechodi ☹

kapibara
28. apr 2010

Ahojky Kočky 🙂
Já se taky ozvu jen někdy ......
Četla jsem,že řešíte teploty...v tom vám neporadím,nikdy jsem je neměřila...
Sice u mě tento měsíc ovu proběhla ukázkově,ale dnes mrcha dorazila....takže příští neděli nástup na laparku 😒
Tak Vám přeju víc štěstí 😉

vecernice
28. apr 2010

kapi - to me mrzi. tak ti budu pristi tyden drzet palecky, at to mas rychle za sebou, a pak uz to vyjde!!!!

cizu
28. apr 2010

kapibara: je, to je skoda.....ale zase na druhou stranou zase zjistite, jestli nahodou neni nekde problem a pripadne ho vyresi 😉
vecernice: teda, nova obmena, nova fotecka 😉

vecernice
28. apr 2010

no cizu, me uz zas smazli tu puvodni 😀 tak jsem zkusila najit nejakou, se kterou uz mi daji snad klid 😀
jinak ovu test zas ta testovaci o kousek slabsi. ja vam nevim, co si o tom myslet 😀

cizu
28. apr 2010

vecernice: nezoufej..pamatujes tak mesic (mozna dva) zpatky, jak ti slabl a pak vyskocily jako dive hned dve dalnice??
Me uz z tech testu taky hrabe......☹

vecernice
28. apr 2010

jojo cizu, prave jsem zas krasne promrhala cast pracovni doby studovanim grafu 😀 no tak holt budou fve zitra a ovu bude zitra nebo pozitri 😉 proste nejak se mi nezda, ze by byla vcera 😀

cizu
28. apr 2010

no ja si taky rikam, ze kdyby nam zablokovali internet, to by se zvedla efektivita prace🙂))

cizu
28. apr 2010

holky, divocina🙂)
Kdyz si zadam do ff na dalsi dva dny vyssi teplotu, tak me vyjde ovu na 9DC...s myma dlouhyma cyklama,jo?🙂))))

vecernice
28. apr 2010

koukam, ze travis cas podobne jako ja 😀
a jak to ze na devaty? ja bych tipla ten 14DC ... 😲

cizu
28. apr 2010

to ja prave taky nechapu, jak to pocita:_(

babe19
autor
28. apr 2010

kapi ahoj, je mi to tiez luto,ale ty si silná a vsetko prebehne v poriadku 😉

kapibara
28. apr 2010

Ahojky...já neměla čas psát 😒
Mně manža pořád nadává,že vysedávám u kompu...teď už to není tak hrozný,jsem spíš venku,ale v zimě to byl děs...a přesně jsem seděla na netu a študovala cykly,ovulace neplodnost 😀
Jinak vám všem děkuju za podporu a ať vám to všem výjde přirozeně a bez operací apod. 😉

vecernice
28. apr 2010

kapi - jestli se temer rocni hormonalni lecbe da rikat prirozene .... 😀 ale hlavne at to vyjde 😉
jinak muj milacek uz taky byl obcas na me konikovani alergicky. ale ted neni doma (tedy uz je na ceste), tak si davam sklenicku vina na zapiti POZITIVNIHO ovu testu (jo jako magor testuju uz dvakrat denne 😀), a pak sup na manzela. nebo zitra .... 😉

kapibara
28. apr 2010

Večernice... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak šup na něj,ať už nemusíš hormony brát...ale rozumím Ti...jen to nesmíme vzdát

vecernice
28. apr 2010

my to nevzdame 🙂 ale az nas ti nasi potomci jednou budou stvat, tak at si vzpomeneme na to usilovne snazeni 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre