Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
17. jún 2010

babe: to jsem blbe napsala...ne ze nevysla jejich funkce - to urcite, ovu byla...ale ze te financne moc nevysly - v reci naseho kmene, ze jsi za ne tento mesic nemusela tak moc zaplatit 🙂

cizu
17. jún 2010

kapi: fakt? ze ty sis jenom zapomela koupit ten s tema //🙂 treba nas to jenom zkousi 😉
Ja jsem tento mesic moc nedoufala, ale u tebe po IUI je to trosicku jiny pocit - to znam po KETu a IVF☹ to je me lito ted dvojnasobne☹

maudn
17. jún 2010

Ahoj holky, vy už máte jistě v testování cenné zkušenosti, má cenu se testovat dvakrát denně? Dnes cítím od rána tlak či píchaní nalevo v podbřišku, je možné, že je to ovulace? Test jsem měla ráno v 10h negativní

cizu
17. jún 2010

ahoj maudn: testovat dvakrat denne nema smysl, ovu se da zjisiti i z testovani jenom kazdy druhy den - vyzkouseno.
Nejlepsi doba pro testovani je odpoledne a pred tim aspon 2 hodiny bez prisunu tekutin!

babe19
autor
17. jún 2010

@cizu prepác,som ja ale krava,hehe,nerozumela som tomu. ale hlavna vec,ze teraz uz rozumiem. ako vam je dobre babenky,idete si uzivat vikend. ja dnes zacinam v robote a to az do nedele. joj ako sa mi nechce. tinka nas asi uz navzdy opustila. @vecernice kde si? ako sa mas? co nového?@maudn ja som si niekedy testla aj dvakrat za den,ale kedze su testy drahe,tak sa neoplati,staci raz podla mna.

kapibara
17. jún 2010

cizu...včera to na mě trochu padlo,ale dneska už je mnohem líp a půjdeme do další IUI 😉

maudn...ahojky,jak píše cizu,pokud byl negativ,tak ovu ještě nebude...ale určo se tam něco děje 😉

vecernice
17. jún 2010

Ahoj holky, pulku cekani mám za sebou. Tak jsem se hodila do pohody a verim. Ted jsem na ceste do Brna, tak nejsem moc na netu

vecernice
18. jún 2010

Holciny, treba bylo na testovani jeste brzy, tak moc bych vam to prala!

kapibara
18. jún 2010

vecernice...já byla i na UTZ,na to že jsem dnes 27 dc,tak mám nízkou sliznici...musíme bojovat dál 😉 a na Tebe myslím

cizu
18. jún 2010

ahojky holky,
vecernice: jo, jo, je treba se hodit do pohody...to je nejdulezitejsi!
Akorat byla dr. na imunu zklamana, ze proc kdyz uz delali revizi, proc to mimco neposlali na detailni histologii, kde se uz v tom tydnu da zjistit, zda to bylo geneticky nebo ne a jake bylo pohlavi mimca - protoze i pry to miva nekdy nejake special vysvetleni.
V pondeli jsem mela depku, ktera pokracovala v utery - ne jenom ze jsme meli v pondeli termin porodu, jeste v utery porodila kamaradka, se kterou jsme meli termin (14 dni rozdil).... ☹ Ve ctvrtek negativni test a uz se vezu.... ☹
Dneska jsem se rozhodla, ze testovat proste nebudu - tehu testy - mam jeden posledni, ten zkusim az tak 17 DPO - pokud MS nebude rychlejsi, jeom abych vedela, jestli je nebo neni nekde problem....a nebo se na to vykaslu, protoze jsem na 30.6. objednana k Dr. na stery - a ovu testy uz nekupuju....tento mesic si naposledy necham zmerit folikulometrii (nebo kurnik jak se to pise) a hotovo, dalsi mesice budu resit, co se deje az 40DC - nejzassi termin - a asi me bude i lip. A za usetrene penizky si kazdy mesic koupim parfem - a jeste usetrim
😀

cizu
18. jún 2010

kapi: ja si myslim, ze mam stejny problem - i kdyz to neni potvrzeno - pred ovu byla nizsi, ale Dr. rikal, ze na rust pusobi hlavne ten hormon po ovu a pak zlute telisko, ze ve fazi pred ovu to neni problem.....za ten cca tyden mezi iovu a uhnizdenim je pry celkem cas......tak ja nevim 😒

kapibara
18. jún 2010

cizu...já měla depku předevčírem typu,že nikdy už nebudu mít další dítě a bla bla bla,však to tady asi všechny známe...je to psycho,ale musíme bojovat dál a nevzdávat to...já nemám problémy se sliznicí,to bylo asi po tom clostilbegytu,v pondělí jdu do CAR a domluvím se s nima co a jak dál...

cizu
18. jún 2010

jj, pry clostil ubira sliznici....
no me zatim porad jeste drzi nad vodou jenom ten muj obrovsky progres - ze je vubec ovu a mozna se nebudu muset nijak regulovat hormonama - max na tu sliznici....po revizi a bez moji ovulace s PCO to bylo dilo, to jsem byla bliz ke dnu nez k nebesum☹
a hele kocko, presun ke me tveho maleho a pak uz tady v diskuzi nebudu a budu mit radost aspon z toho jednoho zazraku 😀 (beru jakykoliv vek, mimco neni podminkou)🙂)))) - ne, chapu, ze je to asi stejny pocit, kdyz chces mimco - i kdyz dalsi...

kapibara
18. jún 2010

cizu...malej mě drží nad vodou,je to zlato...ale touha po druhém mimču je obrovská,i když mám doma prcka...je to zase tím,že už vím,jak je krásné mít jedno..a děti jsem chtěla od malička tři 🙂

vecernice
18. jún 2010

Ahoj holcinky moje!
Ja verim tomu, ze nam to nakonec vyjde! Vsem! Ac to dyl trva...

Jinak sliznice - ja mela taky dlougo nizkou, a brala jsem clostik a utros. Po nekolika mesicicg prave ten "vitezny" cyklus byla aspon tech 10mm pred ovu. Ona do ovu roste do sirky, po ovu v druhem smeru, jakoby nabobtna

kapibara
18. jún 2010

vecernice...já před ovu měla 7 mm,ale teď ke konci cyklu naměřila 6-8 mm,což je malinko...uvidíme co mi řeknou v pondělí v car

vecernice
18. jún 2010

Kapi - asi zalezi na. Na nazoru doktora. Muj bere jako min. 10mm, ale kolegyne otehotnela v cyklu, kdy ji mela jen 6mm a uz ma dvojcatka. At ti vysledky dopadnou co nejlip!

kapibara
18. jún 2010

vecernice...tam jde spíš o to,že nedorostla pak ve druhé polovině cyklu,to by měla...před ovu s clostilem mi řekl doktor v car,že těch 7 mm je ok...

cizu
18. jún 2010

kapi; jj, to jsem taky mela...v CARU pred IVF a KET stacilo 8 mm, pak se po uvolneni a pri dostatku progesteronu nafoukne jak perina a mela by do doby zahnizdeni stacit 😉

kapibara
18. jún 2010

cizu...já při IVF měla peřinku už nějaký 6 DC kolem 10-11 mm 😉 musíme to vyladit i po tom clostíku 😅

nicollka
18. jún 2010

ahoj holky , mám 30ks ovu testů - zelené wondfo + 5těhu testů. 340,- i s poštovným, kdybyste některá chtěla. Kdyžtak písněte do IP nebo Milina123@seznam.cz
Díky a omlouvám se za vpád

kanabis
18. jún 2010

ahojte. aj ja mam ovu testy, po 50 centov kus plus jeden gratis. ozvite sa do IP

kanabis
18. jún 2010

teda mam 20kusov

cizu
21. jún 2010

dobré ránko holky,
vecernice: moc drzim pesticky a myslim na tebe 😉

kapibara
21. jún 2010

vecernice...přidávám se k cizu 😉

vecernice
21. jún 2010

ahoj holčinky, díky moc, prosíme si v půl jedný mačkat všechny palce, co budou k dispozici 😉
cizu - jak to vypada u tebe?

babe19
autor
21. jún 2010

ahojte, vecernice drzim palce aj na nohách , nech vsetko dopadne dobre 😉

babe19
autor
21. jún 2010
enanena
21. jún 2010

vecernice budem na vas mysliet nech vsetko dopadne co najlepsie a budem cakat na vysledky 😉

vecernice
21. jún 2010

@cizu - teda ten tvuj grafik nevypada spatne 🙂 fakt uz vse pekne funguje, to je parada 🙂
@babe19 - koukam, ze ovu dorazila 🙂 a pekne jste ji trefili. to si zas ja umackam palce na lehatku u more 🙂
@enanena - moc dekuju!!! co u tebe noveho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre