Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

tinkapn
10. feb 2010

Ahoj vecernice - bodaj by si mala pravdu, ale urcite sa rozjede, citim to ☹ No neva, idem si objednat bazalny teplomer a zacinam merat 🙂
Tebe sa spustila vcera, mne dnes, tak prejdeme si tento cyklus pekne spolu 🙂
Dakujem vam za velku podporu, velmi si to vazim 😵

vecernice
10. feb 2010

tin - to je prece jasny, vsak si tu fandime navzajem. a nakonec nam to vsem vyjde. ja mam vzdy jeden den vzteklou naladu, ale pak se oklepu. tak pekne zacni merit, budem si pak porovnavat grafiky 😀 a ted uz to proste vyjde. ja zacinam v sobotu s prasky. tak snad vse poroste jak ma. a zas vykoupim lekarnu s testiky 😀
ja ji mam slabou, ale to mivam vetsinou. jen jsem vcera taky nejak poznala, ze je to tu .... 😉 ale pristi si prosim az za hooooodne mesicu 😀

vecernice
10. feb 2010

jinak tin, ja mam teplomer normalni, ani ne digitalni, a bohate to staci 😉

tinkapn
10. feb 2010
tinkapn
10. feb 2010

Veru, budeme si ich pekne porovnavat, uz sa na to aj tesim 😀
A ako ty vravis (pises) tentokrat nam to uz vyjde a basta 😀
A aj ostatnym snazilkam, babe, cizu, budeme vsetky spolu tehu, dobre 😉 😀 😵

vecernice
10. feb 2010

tin - podle me jo. ja mam uplne obyc jeste rtutovy z lekarny. hlavni je merit stejnym teplomerem a za stejnych podminek, tedy rano ve stejnou hodinu, jeste nez clovek vyleze z postele. jde tam hlavne o ten bifazicky prubeh, nikoliv o absolutni cisla 😉

a jasnyyyy - ted nam to vyjde. proc by taky ne, ze jo? 😉

cizu
10. feb 2010

teda holky...ja chci s vama!!!Teda vam tu MS nepreju, ale ja bych uz taky rada 😉 No doufam,bricho neboli (ale to nebolelo nikdy) a podle BT a kalendare, tak snad do konce tydne, uz aby!

tin: kdyz me posles do IP svoji adresu na mail, poslu ti tipy na teplomery = a garantuju kvalitu za rozumnou cenu 😉

vecernice
10. feb 2010

cizu, neboj, vsak budes brzy taky na startu 😉

cizu
10. feb 2010

teda, omyl...tak ten test na teplomery zahrnoval prevazne usni🙂))

Ale je tam jeden favorit: HARTMANN Thermoval - super kvalita za rozumnou cenu - v CZ kolem 150 kc, tzn. kolem 6EUR, ale da se koupit i levnejsi...ja ho mam a nemuzu si ho vynachvalit...dobry hyg.obal, dobry tvar apod.

cizu
10. feb 2010

Jo, tak cilova rovinka taky neni spatna, ale start je start! Uz mam nacteno, ze proste do 16 dni od ovu proste prijit MUSI, tak doufam, ze nebudu jako ve vsem zase vyjimka☹ ... a vzhledem k tomu,ze moje posledni byla 7.9.2009, tak uz ani nevim,jake to je 😎

tinkapn
10. feb 2010

Cizu, tak to je super, posli mi prosim ta teda ten link a uz aj ho objednavam 😉

tinkapn
10. feb 2010

Cizu neboj, urcite ti coskoro coskoro MS dorazi a mozme vsetky pekne spolu zacat 😉 😵

vecernice
10. feb 2010

cizu - 16 dni by melo byt opravdu nejdyl. ovu byla, to je jasny, takze uz kazdym dnem ... 😉

vecernice
10. feb 2010

to ja si zase rikam, kdy se poradne rozjede, posledne vypadala, jako ze sla okolo. slaba ms neni dobra znamka niceho. no fakt me nikdy nenapadlo, ze budu touzit po silne ms 😀 co me asi jeste ceka 😀

makovicka53
10. feb 2010

tinka pridavam sa k vam ak mozem....od kedy zacinate merat tu bazalnu t.?dnes sme dostal narovnako ved vies 😉

tinkapn
10. feb 2010

Vecernice 😀
Makovicka ahoj, vitaj medzi nami 😵
No zacneme asi po skonceni MS, nie? Co vy na to? Vecernice?

vecernice
10. feb 2010

jj po skonceni to bohate staci 😉 takze ja asi pozitri 😀

makovicka53
10. feb 2010

no ano mozme zacat po...aspon nezaspinime teplomery 😀 ...inak ja mavam slabe a dakedy kratko dakedy dlhsie..uvidim teraz po duphastone kolko dni budem mat....inak idem na to prvy krat myslim na meranie...cize ja nemam ani paaru kedy mam ovulku 🙂

vecernice
10. feb 2010

mako - ja uz merim asi 7 mesic 😀 ale diky tem vsem lekum si ma ovu poskakuje suvernne vpred i vzad, no a minule se mozna vubec neukazala (dle dr) ale ff si mysli neco jineho 😀
jinak ovu byva asi 12-16 pred pocatkem ms, pokud mas relativne pravidelnou, lze to odhadnout takto. tedy pokud ovu je 😉 ale to vse nam prave bt prozradi 😀

tinkapn
10. feb 2010

vecernice, tak to mas o chvilocku 🙂 ja sa bude este par dni musiet pockat 😀
makovicka ja idem tiez merat prvy krat v zivote a este si musim objednat teplomer, lebo ho este ani nemam 😀
a neboj, hned zistis, kedy mas ovulku, ja som tento cyklus mala az na 19 DC 😉

tinkapn
10. feb 2010

Tak ako pise vecernica, podla grafu vsetko pekne zistime 😵
Takze tfuj tfuj tfuj, a nech je tento cyklus pre vsetky uspesny!!! 😵 😵 😵

vecernice
10. feb 2010

tin ja si ji ted planuju na 19DC, jako predminuly cyklus s clostikem 😉 takze cekacka 😀

tinkapn
10. feb 2010

Vecer, ja takisto, takze tak ako minuly cyklus, aj teraz asi zacnem s ovu testikmi az tak od 15-16 DC 😉

makovicka53
10. feb 2010

vecernice a tin...presne o to mi ide aby som to zistila a mozno si lepsie naplanovala snazilkovanie...inak teplomer ti staci klasicky nie?a ides si robit sama tabulku ci na nete ten fertility graf?

vecernice
10. feb 2010

no ja mam clostik od 5-9DC, tak vaham, kdy zacit. asi 14 😀 at neco neprosvihnu. jaj kdyz si uvedomim, co jsem do tech testu uz nacpala penez 😀 to ani muj drahy netusi 😀 ze decko tak leze do penez jeste nez se vyrobi 😀

jajkaz
10. feb 2010

Holky, prosím o názor. Mám v albíčku čerstvý ovu test - je pozitivní? Dík za odpověď.

makovicka53
10. feb 2010

vecernce to ti poviem ja to iste as kazdy cyklus 3-4 testy...ale to si sma mozem za to lebo som nedockava 😒 ...a ten clostyl si uzila od 5-9dna cyklu?to je na stimulaciu ze?

vecernice
10. feb 2010

jaj - carky takto vypadaji stejne silne, pokud je to foceno v limitu, mel by byt. ale byt tebou zkusim testnou jeste zitra, nekdy muze dalsi den testovaci vyskocit silnejsi 🙂 tak sup od pocitace 😉 at to vyjde!!!

makovicka53
10. feb 2010

jajkaz vizera ze je pozitivny...vcera si neskusala testovat?...vies ci to nie je zacinajuca 😉

jajkaz
10. feb 2010

Večernice, já jsem dnes teprve 8.DC a takhle brzy jsem ovulku nikdy neměla. Dnes mě v práci překvapily bolesti jako při ovu, tak jsem jen tak zkusila test. No nestačím se divit.... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre