Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
9. aug 2010

@vecernice no tak to tam roste, to je jasné....já na to taky myslím, ať to pěkně poroste...úplně je mi trapné, vzhledem k tvému opačnému problému, přiznat, že mě MS došla opět přesná jako hodinky 😔 ....takže ti teď posílám hromadu ms pozitivní energie, ať k tobě taky brzo dorazí 😉

@nanuskal já dnes piju celý den zelený čaj, ale taky to moc nepomáhá, ale to je tím víkendem..jsem toho moc nedospala...ale víte co, holky, jsem teď najela na dietku - poctivě si nosím i připravené krabičky do práce a jsou to samé dobroty, žádné trápení, ale rozumně a rozděleno do menších porcí a hlavně pravidelně...a musím říct, že se cítím fakt dobře 😉

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 no baru, mala by som si zobrať z teba príklad 🙂 lebo ja som sa nejako rozpapkala a už to vidím na určitých častiach môjho tela, že to nie je dobré 😔

baru7
9. aug 2010

@nanuskal no zatím nejsem moc příkladná, neb je to teprve 2. den, takže zatím jsem pozitivně naladěná a nemám chutě, ale to beztak přijde.... 😝

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 no ja ako som ti to dopísala, tak som zošrotovala zvyšok čokoládky zo šuflíčku 😔 keď ja tomu neviem odolať.... 😖 Ale musím si už povedať rázne NIE 😝

baru7
9. aug 2010

@nanuskal já se snažím si takové věci ani nekupovat...jinak bych taky neodolala, ale je fakt, že sladké není úplně to, po čem se můžu utlouct, takže to mám jednodušší...já zase miluju sýry a masíčko 😉

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 no u mňa je to 1:1 slané:sladké 😀 v posledných dňoch som dala teda poriadne veľa kalorií do seba... Cez deň dezertíky, po večeroch syr + vínko... ajajaaaaaaj.... 😝

baru7
9. aug 2010

@nanuskal ale..tak je třeba si ten život taky trochu užívat 🙂

vecernice
9. aug 2010

ale holky, neco si dorpat musime, co bychom jinak z toho zivota mely 😀

@baru7 super, ze ti chodi jako hodinky. ja se rozhodla, ze moje telo i diky Femigardu urcite taky startuje, takze dlouha lecba nebude ani nutna, a pujde to rychle 😉 howgh 😀

vecernice
9. aug 2010

jinak ja tolik na sladke nejsem. ja kdyz mlsam, tak si treba dam 2-3 kosticky cokolady, a uz pak mam vycitky, jak se cpu 😲 ale vaha se oproti zime drzi nahore, tak to tehotenstvim nebylo 😀

baru7
9. aug 2010

@vecernice jojo..já myslím, že to taky všechno půjde...každopádně na tebe denně intenzivně myslím a síla myšlenky je mocná, takže to by bylo aby nebylo 🙂
Já to mám s tím papkáním těžké, obecně mi hodně chutná, jsem takový gurmán...a na VŠ jsem si totálně zkazila metabolismus, když jsem si myslela, že nejlepší dieta je nejíst vůbec...to jsem sice byla krásně štíhlá, ale sem tam sebou švihla a pak přibrala rychlostí blesku...a tohle jsem si vyzkoušela dvakrát...takže jsem se rozhodla, že to prostě změním a budu důsledně dodržovat režim, protože jsem se dostala do stavu, že jsem přibrala, jen jsem se na jídlo podívala a můj chlap je hubeňour, tak nechci být vedle něj buřtík 😉 ...no takže uvidíme, jak dlouho mi to vydrží

nanuskal
9. aug 2010

@vecernice máš pravdu, nejakú tú radosť si musíme dopriať 🙂 tak s rozumom 😀
Sila tvojho a našeho presvedčenia je mocná, takže všetko bude oka a všetko bude ako má byť a šlapať ako hodinky 😀

@baru7 vieš ako dlho???? dokedy nebudeš tehu 😵 😵 😵

baru7
9. aug 2010

@nanuskal chichi... 😵 no uvidíme..však zdravá strava je třeba i v těhu. Děvčátka, já dneska pomalu fičím...mám ještě nějakou schůzku a pak kafe s kámoškou. Tak zatím pa všem a příjemný zbytek pondělí 😉

vecernice
9. aug 2010

@baru7 barusko, jen vseho s mirou 🙂 a jak pise nanu, tak brzy to resit nebudes 😀
a diky holciny, ja proste verim, a vira ma musi i tu lenivou sliznici nakopnout 😀

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 tak pekný dník, papa 😉

@vecernice viera je veľakrát viacej ako lieky 😉 a tvoja (naša) je velikáááááááá 😀

baru7
9. aug 2010

@vecernice jojo..neboj...fakt rozumně..naopak jím více, než když jsem nekoordinovaně sem tam něco zobla..navíc ty obědy v práci byly děs, teď je mi mnohem lépe🙂 tak papa už fakt fičím.

vecernice
9. aug 2010

@baru7 krasny den!!!

nanuskal
9. aug 2010

Konečne mi padlaaaaaaaaaaaa....tak bežím domov relaxovať 😎 papa

vecernice
9. aug 2010

@nanuskal nanu krasny vecer preju! ja jeste "pracuju" i kdyz ted jsem se vazne chvili venovala i praci 😎

nanuskal
10. aug 2010

Krásne slnečné ránečko dievčatá 🙂

@vecernice Ty si ale šikulka, ja som teda skoro nič včera nespravila 😝 Bola som úplne KO a cestou domov som vo vlaku úplne zatvrdla a schrupla si 😀 😀 😀

baru7
10. aug 2010

Dobré ránko všem 😉 taky nám tady svítí sluníčko, to se hned lépe vstává...no..včera jsme se doma dohodli, že teď snažení na cca 3 měsíce přerušíme... 😢 protože kdyby se nám teď hned podařilo, tak by se mimi narodilo zrovna v době, kdy má M atestaci a už teď je z ní ve stresu..takže chceme, aby měl čistou hlavu a mohl pak myslet jen na příjemné věci a nestresovat se s učením a do toho "rodit" 😀

nanuskal
10. aug 2010

@baru7 Bré ránečko, no tak to mi je ľúto ☹ musí to byť ťažké rozhodnutie.... Nám to tiež asi tak skoro teraz nevyjde, lebo zrovna keď budem mať ovu tak nebudeme spolu a neviem či nám to vôbec v septembri vyjde na tie dni ☹
Takže sme na tom asi rovnako....Keď tých plodných dní je tak strašne málo 😒
Ozaj baru a čo s tou robotou? Volali ti potom ešte?

vecernice
10. aug 2010

@baru7 ja byt vama, necham tomu volny prubeh, nesoustredim se na ty spravne dny, ale taky se nechranim, ono vse se naplanovat neda, a ta nase mimca uz maji ted svoji hlavu 😉 vzdy muze byt neco, ale chapu, ze ty atestace musi byt extremne velka zatez. no budu vam drzet palecky.

@nanuskal to mas pravdu a pak to trefit ze jo? 😀 a zrovna tam poslat toho spravneho bezchybneho atletickeho bicikovce 😀

holky, tak mam pocit, ze tu se mnou drzite basu 😲 ale nene, vy budete driv a ja se pak pridam 🙂
jsem jak na trni z toho cekani na vysledky 😲 ted z hormonalniho profilu 😉

nanuskal
10. aug 2010

@vecernice keby sme boli spolu s manželom každý deň, tak by som tomu nechala aj ja voľný priebeh...ale takto tomu plánovaniu treba pomôcť 😀
A ako hovoríš, ešte vydolovať toho správneho byčíkovca 😀

Ja som nedočkavá inak s tebou....veľmi som na to zvedavá tiež, ale tak nádych výdych a čakajme 😎

baru7
10. aug 2010

@vecernice taky bych nechala ráda volný průběh, ale když jsem ho včera viděla...zelený jak sedma..po 24 hodinové službě se stihl doma akorát otočit a už mu volali na příslužbu, takže se nevyspal, domů došel kolem deváté večer a dnes ráno po páté už zase volali, ať valí do nemocnice....do toho mi vykládal, co tam bylo, že se ani nestihl vyčůrat, natož vyspat nebo trochu učit a že se té atestace bojí, protože je toho hodně...tak jsem mu řekla, že mimi posunem, ať je v klidu on a tím pádem i já a ať si pak můžeme oba prcka užívat. Po včerejšku fakt raději počkám a nebudu ho stresovat tím, že by třeba nestihl porod, protože by seděl před komisí 😀 vím, že mu na tom hodně záleží..už teď řeší, jak mi osobně píchne epidurál 😀

@nanuskal no a do toho ta případná změna práce...včera jsem byla na pohovoru, pocit super, navíc mi kamarádka, která v oboru a hodně do toho vidí na ně pěla chválu a ať to rozhodně beru, že je to velmi dobrá perspektiva...samozřejmě nevím, zda si mě vyberou, ale oficiálně výběrové řízení vypsané nemají, takže zřejmě čerpají jen z "ověřených" zdrojů 😉

No to je situace.....asi to záleží na té práci, protože jsme mimi chtěli i proto, že u mě to vypadalo, že se to profesně nikam nepohne cca 2 roky, takže ideální doma...no necháme to osudu, podle toho, jak dopadne ta práce...

baru7
10. aug 2010

@vecernice jo..a pokud jde o tvé výsledky, tak jsem taky pěkně napjatá..jak že to dopadne 🙂

nanuskal
10. aug 2010

@baru7 fuha baruš, tak jasné, že to nemáte ľahké a o to horšie, že drahého vydíš takého unaveného a vystresovaného...to by rozhodne nerobilo dobre pri tvojom tehotensve a pred pôrodom už vôbec nie....
V tomto prípade je asi fakt lepšie počkať...hoci je to ťažké...ale potom to bude nádhera, keď si budete mimi spolu vychutnávať.... 😵
No s tou prácou to vyzerá dosť dobre, tak držím ti palčeky aby ti to vyšlo, keďže je to šanca pre teba... a ako hovoríš, uvidíš, čo ti osud prinesie...
Ja som prestala prácu riešiť, lebo tiež sa to u mňa karierne nikam neposuva, tak som si povedala, že zostanem do materskej 🙂

baru7
10. aug 2010

@nanuskal bylo mi ho včera fakt líto, bobka....do toho jsou nemocné obě naše babičky, ta jeho je u nich v nemocnici, tak tam za ní chodí, což mu moc nepřidává, protože je v podstatě bezmocný a musí čekat, jak se to samo vyvine....s tou prací jsem sama zvědavá..to by bylo fakt zajímavé, kdyby to vyšlo 😉

vecernice
10. aug 2010

@baru7 baruško, nemáte to snadné, tak to chápu. ale bojím se, že ona ta správná doba nemusí být nikdy, jestli mi rozumíš. a nikde se ani nepíše, že to vyjde hned napoprvý. uvidíš, třeba to proberete ještě v době, až nebude mít po tak náročné službě a něco vymyslíte. hlavní je, že se máte rádi a jste si vzájemně oporou. a ohledně té práve držím palečky!!!!

@nanuskal nanu - ja vím, že vy to musíte víc plánovat 😉 protože bohýžel spolu nemůžete trávit tolik času, kolik byste chtěla, ale věřím, že vám to brzy vyjde.

já už jinak jedním okem omrkávám Sarapis, který tu cizu tak vychválila, ale zatím to enchci překombinovat 😉
jinak dnes opravdu pracuju 🙂 jen si dám občas pětimiutovou pauzičku s koníkem 😀

baru7
10. aug 2010

@vecernice já myslím, že když teď dáme dva měsíce pauzu, tak se nic nestane...ale určitě to nějak proberem ještě v klidu, až bude mít o víkendu volno. U nás se tototiž taky musí trochu plánovat, vzhledem k frekvenci našich setkání doma a ve způsobilém stavu 😀 jinak absolutně souhlasím, že tu správnou dobu nenaplánuješ nikdy...a děkuju za palečky 😉

nanuskal
10. aug 2010

@vecernice tak som mrkla ten Sarapis na nete...a asi je to ako pri Femigarde...ale veľa ľudí je s ním spokojná a vraj im aj pomohol...len či sa to môže kombinovať s Femigardom 😕 Alebo ten by si vysadila a skúsila toto????? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre