• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
no me ty otazky spis bavi, i kdyz sef se zeptal v den, kdy jsem prisla od te sve doktorky, ze me telo nefunguje :grinning:

@baru7 Burgundsko - jeli jsme s www.cksen.cz a fakt bomba!!!
11. aug 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice díkec za tipa:slight_smile: a co jsi na to vlastně šéfovi řekla??? :sunglasses:
11. aug 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ze ne vsechno se da naplanovat :grinning:
11. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no koukám na tu cestovku..tak myslím, že je jasné, s kým jedem příště na dovolenou:slight_smile: tomu říkám nabídka :wink:
11. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice ta jsi ale diplomat :wink: já bych mu řekla, že tato otázka odporuje zákoníku práce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 jojo maj tam super veci, taky jeste s nima neco podniknem. ale idealne ta lod, tam uz si za prvni den prijdes zrelaxovana. my poslechli isntrukce dle itinerare, takze jen co jsme vypluli, uz jsme ochutnavali msitni vina a ktomu prikusovali syry :grinning:

@baru7 to je vyssi sef, muj primy sef vi, ze jsem po revizi. ale s obema mam dobry vztah. a ten hlavnejsi si casto prijde ftipny, jen nam ostatnim se to tak nejevi :grinning:
11. aug 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jojo..takoví jsou nejlepší, co jsou strašně zábavní, ale jen sami pro sebe...ale hlavně mi přijde, že některých chlapům to moc nedochází a pak jsou kapánek netaktní...
11. aug 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jo..jinak dnes bych ti hned darovala celou svoji MS...teprve se mi pořádně rozjela a já se tady kroutím jak paragraf...ta je zase výživná.... :confounded:
11. aug 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 a ja ti to krouceni skoro zavidim :grinning:

no vcera mi ten pravnik - skorokamarad (je to obchodni partner) rikal, ze uz se s manzelkou taky snazi, ale ze to fakt nehroti, ze dokonce nekteri lidi to sleduji a soustredi se na ty vybrany dny :grinning: no malem jsem se chechtala :grinning:
11. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice věřím, že závidíš..takže držím palce, ať se brzy kroutíš taky :wink: jo, to věřím, že se nesoustředí na vybrané dny, když jim všechno funguje a mají čas souložit denně...to bych tak nic neřešila :grinning: :grinning:
11. aug 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 vid? ja mu rekla, ze si za rok popovidame :grinning: bylo to tedy i ohledne predstav, jak s deckama budou dal fungovat :grinning: ja mela taky idealy po vysazeni HA, ze nic nebudu sledovat (tehdy sjem ani nevedela, co sledovat jde), a nechame tomu volny prubeh. ale to bych se nacekal. i kdyz mozna by se za ten rok telo nahodilo samo, ale kdo mohl tusit, ze to bude beh az na tak dlouhou trat :wink:
11. aug 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice jojo..přesně tak..dneska je to spíše zázrak, když to jde hned...ale nic, my to zmáknem..chvilku si počkáme, ale o to více si to budeme užívat :slight_smile:
11. aug 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 mas pravdu, je to jen otazka casu :wink: ale letos to vyjde!!!!
11. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja se proste obcas potrebuju vyvztekat a politovat :slight_smile: doufam, ze jsem si to dnes vybrala na tydny dopredu :wink:
11. aug 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice však se vzetekej..to je třeba...víš, co říká můj M, když má někdy svůj cholerický záchvyt zuřivosti? že je to zdravé, je třeba to ventilovat a nedržet v sobě....a máš to předepsané od odborníka :wink:
11. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 parada. tak az ti polezu na nervy, tak si stezuj doma :grinning: nene diky moc :slight_smile:
11. aug 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice v pohodě..já jsem zvyklá..on mi totiž taky vysvětlil, že to neřve a nevzetká se na mě, ale jako všeobecně..takže si to neberu osobně, nechám ho vyvztekat a za chvilku je klid a pohoda...ale tyhle záchvaty vzteku nejsou částé..asi proto, že to tak ventiluje:slight_smile:
11. aug 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 neboj, ja nervu, tedy vetsinou :wink: :grinning: ja se vybiju sportem, dnes se chystam na brusle, zitra pilates, vikend brusle a kolo :wink: a bude dobre :slight_smile:
11. aug 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice mám to podobně..jdu dnes na spinning:slight_smile:
11. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak koukám nálada už je tady lepší :slight_smile: to je moc dobře :wink: sportem ku zdraví :sweat_smile:
11. aug 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara Ahoj...těší mě :slight_smile: jojo...my ty chmury vyženeme :wink:
11. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ahoj Baru,taky Tě ráda poznávám :dizzy_face: jistě,nic netrvá věčně :slight_smile:
11. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara tak, tak..a je třeba myslet pozitivně..teď to jde navíc snadněji, když je venku tak krásně:slight_smile:
11. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 já se musím přiznat,já léto nějak extra nemusím,já miluju idálně podzim,když prší a člověk příjde mokrý a promrzlý domů a dá si čaj a šup do postele.... :grinning:
11. aug 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kapibara já mám ráda na všem něco...teď mi vyhovují dlouhé dny a ráno už brzy světlo..lépe se mi vstává do práce:slight_smile: a na podzimu mám moc ráda přesně to, co jsi popsala :wink:
11. aug 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, včera jsem se objednala na kontrolu k dr., půjdu za 14 dní... Včera jsem začala malinko špinit, tak jsem chytala nerva, že to bude zase mimoděložní, ale dneska dobrý... Nějak to se mnou mlátí.
Večernice - tak moc ráda bych ti nějak pomohla, to je fakt o nervy... Ať už tedy přijdou na to, co je špatně, moc ti to přeju!!! A jak říká baru a její M, nejlepší je to ze sebe dostat ven, ten vztek, jinak to v člověku hnije a škodí.
Kapibara - ahoj, taky mě těší. Já se tu objevím jen tak jednou za tři dny, holky absolutně nestíhám :slight_smile:
Máte dobrý, že v práci můžete takhle "relaxovat", to u mě vůbec nepřicházelo v úvahu... Když jsem jednou denně stihla kouknout na email, tak byl svátek :angry: příšerná honička
11. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka ahojky...tak to je fajn, že špinění rychle přešlo...držím pěsti, ať už je teď vše bez nejmenšího problému a užíváš si klídek a pohodu :slight_smile: já mám v práci na střídačku buď veget nebo honičku...no a přes léto je okurková sezona, takže mám klid, ale v září to zase začne....ale zase to moc neutíká, když není moc co dělat....
11. aug 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ano, to máš pravdu, když není moc práce, pomalu to utíká. Mě to teda letělo, těch 5 let, co jsem byla v téhle práci, zmizelo jak nic :unamused:
11. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayerka a jaký byl vlastně Kájínek?? jaké dojmy?
11. aug 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 byla jsem v kině asi po 5 - 6 letech, takže super ! :grinning: asi by se mi líbila i Sněhurka... Ne, vážně, film je dobře natočenej, střihy, kamera, zvuk... hezky se na to kouká. A děj - příjde mi, že Kájínka líčej jako hodnýho chudáka. Pravda, vypadá to, že to fakt neudělal, ale udělal spoustu i jinejch věcí. Film dává rádoby jasnou odpověď, jak to vlastně bylo. A místama jsem se fakt chechtala
11. aug 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok