Ovulačný test. Máte s ním skúsenosti?

farenka
28. aug 2009

ahohte. chystame sa otehotniet a kupila som si ako pomocku ovulacny test (taky ten maly mikroskop), kedze mam nepravidelnu menstruaciu. ale nic moc tam nevidim 😒 mate s tym niektora skusenosti???

vrabcek154
28. aug 2009

Ahoj aj ja ho mam, ale vobec som ho nepouzivala posledny mesiac. Mne to ukazovalo vselijako. Hlavne ho nepouzivaj po jedle, ale hned rano.

nela00
28. aug 2009

farenka hneď ako vstaneš pred umytím zubov, nechaj zaschnúť 😉 ale lepšie sú normálne testy, len keď nemáš odsledovanú ovu tak na ne minieš viac peňazí /ale dajú sa kúpiť aj lacno/

fyalynka
28. aug 2009

ja mikroskpo nepouzivam, kupila som si ovu testiky - pouzivaju sa rovnako ako tehu testiky 😉 takze rychle,
pohodlne a som spokojna 🙂
Ale ked mas nepravidelnu ms, tak by sa ti v tomto pripade asi tazko odhadovalo kedy ich pouzit 😒

farenka
autor
28. aug 2009

ved prave. chcela som si kupit tie jednorazove, ale potrebovala by som ich straaaaasne vela. takze ani vy ste podla toho mikroskopu nerozoznali kedy je spravny cas? no, skusim to teda este sledovat hned rano

farenka
autor
28. aug 2009

a nela, ako si to myslela ze sa daju kupit aj lacno? kdeeee 😉

mireag
28. aug 2009

farenka, v lekarni je dostat 5 ks v jednom baleni za cca 4e, co je velmi slusna cena. Ovu testy sa robia poobede a netreba pred tym cca 2hod. pit. Mikroskop mam tiez, ale nepouzivam ani jedno, ani druhe, lebo ja chodim na folikulometriu. Este si mozes zacat merat bazalnu teplotu. Je to asi naspolahlivejsie. Takisto je dobre sledovat si hlien.
Tak ti zelam vela stastia a coskoro //! 🙂

fyalynka
28. aug 2009

farenka, ja som si uz 2x objednvala ovu testy odtialto, a bola som velmi spokojna, do par dni boli doma,
a tehu testiky su tam nejake gratis 😉

http://www.ovulacne-testy.sk/

farenka
autor
28. aug 2009

jeeej. dakujem velmi pekne za radu. vyskusam objednat 🙂 tesim sa. uz len aby to vyslo 😵

fyalynka
28. aug 2009

nemas za co, drzim palce k skorym // 😵 😉

farenka
autor
28. aug 2009

uz mam objednane 😀

fyalynka
28. aug 2009

😀 😉 🙂

micak
19. jan 2012

AHojte ! Ake mate skusenosti s ovulacnym testerom DONNA ? Dnes som ho 1.krat vyskusala a ukazuje mi obraz ako bol v navode, cca 3-4dni pred ovu (co by aj mohlo sediet, som 7DC).
DAKUJEM 🙂

petrola
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanakamil
25. nov 2015

Na ebay sa daju kupit, za 7 libier 50ks.

janulka00011
28. nov 2015

ahojte mam otazocku...chceme s priatelom otehotiet pred mesiacom som vysadila antikoncepciu.Teraz mam 1 menzes a kupila som si ovul-test. len tak som ho vyskusala ze ako funguje, v prirucke bolo pisane, že maju byt obe ciarky vzdy ruzove len ked nieje ovu tak jedna ma byt slabsie ja som mala len 1 ciarku a to tam pisali ze je to zly vysledok nerozumiem tomu viem mi niekto poradit dakujem

ailata
21. jan 2016

Ja mám dobrú skúsenosť s Woman secret "Right time" 😉

mirusska87
25. jan 2016

ahoj baby prosim poradite mi ?lekar mi povedal ze som nikdy nemala plodne dni :( znamena to ze som neplodna ? :(dufam ze mozem mat bábätko

ladyanne
27. jan 2016

Kamarátka na to uhnal dvojičky.

lauritkatesty
27. jan 2016

@mirusska87 na zaklade coho ?? jedneho cyklu ?? alebo ta sledoval cely rok ?? to je velmi odvazne tvrdenie

klarika27
3. nov 2016

Ahojte, ak by ste niektorá chcela, ponúkam nový nepoužívaný monitor https://www.modrykonik.sk/market/tehotenstvo-pa... Cena je s dohodou.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre