Objednanie na PCR testy - viac osôb na jedno telefónne číslo

hello21
25. dec 2020

Dobrý deň,
má niekto skúsenosť s tým, že na jedno telefónne číslo objednal viac osôb? V mojom prípade seba aj starých rodičov. Je jedno, kto z nás využije konkrétny covid pass? Alebo budú ľudia na odberoch mať k covid passu napr. rodné číslo?

raszuz
25. dec 2020

Musi byt kazdy zvlast zaregistrovany, kazdy ma svoj covidpas

cecilia29
25. dec 2020

My sme boli po 2 na jedno cislo..Ale vedela som koho kovid pas patri komu. Nam volali ako komtaktu, vtedy sme info diktovali di telefonu a hned sa dohodli ze prva sms otec ma pass a druha sms mama ...

hello21
autor
25. dec 2020

@cecilia29 ja som nás sama registrovala po kontakte s pozitívnym a s doktorkou, takže absolútne netuším čo s tým, dúfam, že to do testovania vyriešim :/

janinah
25. dec 2020

dala som tak oboch rodičov na moje číslo,poslali len jeden výsledok a ten istý aj na môj mail,druhý vôbec,našťastie si to viem zistiť priamo z labáku

mogaa
26. dec 2020

@hello21 každý covid pass je vytvorený k danému RČ, nie je ani prenosný na inú osobu.....

hello21
autor
26. dec 2020

ďakujem všetkým, jediným riešením teda vidím pokus o dovolanie sa na NCZI

loginexistuje
26. dec 2020

na jedno cislo telefonu sme boli traja a je to uplne v pohode vysledky ti pridu ku covid pass to ma kazdy svoje

hello21
autor
26. dec 2020

@loginexistuje len ja neviem, ktorý covid pass patrí komu, alebo je to jedno?

loginexistuje
26. dec 2020

@hello21 sak ked tak da sa pozriet na korona gov alebo ked pojdete na testovanie si to poznac

carmenuska
26. dec 2020

@hello21 stiahni si apku ezdravie a tam cez číslo covid passu zistíš,ktoré číslo je na koho. Mali sme to isté ,manžel mal obe naše deti v jednej sms a nevedeli sme,ktory pass je koho. Inak na testovaní pri registrácii ti to povedia.Oni majú nachystané nalepky na skúmavky.

hello21
autor
26. dec 2020

@carmenuska ďakujem krásne, veľmi mi pomohla tvoja odpoveď <3

carmenuska
26. dec 2020

@hello21 ♥️