• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

24. septembra 2016 
to by som nebola ja aby som zas nemala otazku. takze.
dotaz cislo jeden: kombinujete nohavickove plienky s inou znackou vrchnych a sedi to?
dotaz 2: ked sa rozhodnem zo zaciatku skusit najma s klasickymi stvorcami, potrebujem na to aj nohavickove plienky aj vrchne PULky alebo uz len vrchne PULky, vlnene a tak? mam vysnorene aj nohavickove, aj AIO ktore by som podla vasich odporucani brala, ale z tych zatial tak poskromnejsie a chcem tomu spravne rozumiet.
16. aug 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon
@divoska ano na nohavickove plienky sedia rozne znacky vrchnych nohaviciek, nemusi to mat tej istej znacky... na stvorce uz davas len vrchne nohavicky... my cez den fungujeme vacsinou na stvorcoch a na to nohavicky z flipky alebo vlniaky alebo gro baby a v noci nohavickova plienka a na to vlniaky...
16. aug 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska aj my pouzivame stvorce a na to vrchne PUL-ky, funguje to, ziaden problem emoticon
16. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska
ahojky,
prave nam dosli pulky, skusala som to, krasne do toho vtrepem aj klasicke stvorce skor mi tam sedia 70tky nez 80tky. takze ich zacneme pouzivat namiesto postoliek . na den, na doma, ked ju mozem prebalit aj kazdu hodku, je to super. vyperiem na 60tke, dam vyschnut a to zehlenie..... asi budem zehlit, kedze ja mam rada pozehlene aj spodky, ale zehlit nemusim
/ vyriesila som to tak, ze si stale volame na vecer niekoho k nam na navstevu a ja pri navsteve zehlim, lebo inac, by som nemala energiu emoticon emoticon emoticon /

dosli aj bambusky, operiem a vyskusame na noc, napisem ake boli, oki?
16. aug 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska napis co si si vybrala, som zvedava. emoticon
16. aug 2010 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ja som zehlila pri telke, alebo aj pri krpcovi, vtedy treba viac s plienkami "mavat", aby s toho mali divadielko. A neskor sa mi krpec poatavil k zehluacej doske, a tahal kus plienky, ktora trcala dole.emoticon
16. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem baby ste ma potesili @labutka este neeeee, este nemam finalnu verziu. fakt asi zacnem skor peknymi farebnymi vrchnymi /na noc asi aj nepeknymi emoticon/, uvidim ako sa nam bude darit a potom pripadne budem dokupovat nohavickove a AIO. bo vramci setrenia mi to naozaj pripada skoda kupit krasne nohavickove a musiet dokupit este dalsie krasne vrchne na to. jasne ze kvalita, savost aj vsetko, ale ked sa bavime o dizajne versus ekonomicky pohlad na vec emoticon ved z tych vasich odporucani je asi tak 30 roznych zo vsetkych typov. a to som si pisala len tie s ktorymi ste boli najspokojnejsie a teda sa mi pozdavali vase argumenty, a to nehovorim o existencii miliona dalsich emoticon.
prve dni-tyzdne asi miniem tie hnusky ako to volate co mam, dovtedy hadam budem mat kompletne rozhodnute aj dorucene emoticon
16. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mimochodom ste tu absolutne uzasne, a strasne moc vam dakujem za ochotu, mailiky, rady aj vsetko. clovek sa neciti jak votrelec ale lepsie nez doma emoticon mam vdaka vam krajsi den ze sa este da stretnut s takym pristupom. tak ho prosim majte aj vy za to ze ste take super emoticon
16. aug 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska ved pockaj, chyti aj teba plienkomania a budes doplnat vybavu jedna radost emoticon a pozerala som, ze uz sa vas velky den D blizi, tak prajem aby vsetko islo hladko a aby si mala chalana ako Valibuk!
16. aug 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska tak ako vravi petrinka tak na stopro ta chyti plienkomania....ja mam skoro vsetkoviba SIO a AIO a par nohavickovych plus pulky a vlniaky ale zatial pouzivam iba AIO a SIO......a mam toho tolko ze mi staci prat kazdy treti den.....bum genius mam dokopy asi 12 kusov a ittiy bitty zo 10 S velkosti...jednoducho nevedela som prestat.....a este kopu inych znaciek a vkladaciek...
16. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@michaela80
mozem otazku? ake su tie SIO? to su tie kapsove?

baby, aku vidite vyhodu v kapsacoch? ze rychlejsie schnu, ked vyberiete tu vsuvku? a aky je potom rozdiel madzi kapsacmi a AIO? dakujem emoticon
16. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby zavislost ani nespominajte, mna laka kazda novinka a potom predavam, lebo mam toho kopu, no co, aspon sa to toci dookola emoticon
16. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 SIO je taky system, ze menis len vkladacky, napr. gro baby... kapsove su vyhodne v tom, ze schnu rychlejsie, ako aio, ked to rozoberies a aj dobre saju, ja osobne mam len kapsove a SIO
16. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha
cize tie sio su akoby polopate stvorce s pulkami? nieco ako napr BG flip stay dry?
diky za vysvetlenie
16. aug 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka888 ano napr. tie flipky, ze menis vkladacku a pulky mozes pouzit viackrat, nemusis vzdy prat, flipky sa len vlozia do puliek a gro baby sa zapinaju patentkami do tych gatusi
16. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alusha
dakujem emoticon
16. aug 2010 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte baby emoticon ja som vas len prisla pozdravit, kedze mala uz lieta po byte (teda sa plazi) tak nestiham tu nic citat ani posielat ale aspon som vas chcela pozderavit a okrem toho este aj sme v stahovacom procese emoticon tak krasny den prajeme
16. aug 2010 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
boze chran ja sa fakt musim ovladat, no sak uvidime kolko mi to pri vas vydrzi emoticon emoticon @petrinka dik, ja by som skor takeho maleho mysiacika nech sa nam ide lahsie na svet emoticon ale to uz sme asi presvihli emoticon a jo hlavne nech sme ok
16. aug 2010 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska aj ja som myslela, ze budem mat mysiacika a potom som porodila takmer 4kg babo. Ale dnes by si to o nom nepovedala, ze bol taky velky, ked sa narodil emoticon
Neboj, bude aky ma byt! drzim palce!
16. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak ja len zopakujem varovanie pre nove latkarky - ak chcete naozaj usetrit, uz do tohoto fora nechodte, a ked aj nakuknete, urcite neotvarajte ziadne linky s novymi pliekami a dajte si zablokovat pristup na latkove e-shopy. emoticon emoticon emoticon
16. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka
emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ja to predsa len skusim, a v najhorsom, ak ma manzel za rozpocet zje, tych zvysnych 86 nepotrebnych, ale nadhernych modernych plienok hodim na bazar a za utrzene peniaze kupim drahemu novu oktavku emoticon emoticon emoticon / ked on je tak na tie autaaa. emoticon / a budem opat stastna rodinka hahaha
16. aug 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@Julia 30: Tak to máte rušno, aj Dada sa tuším sťahuje.
16. aug 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julia30 , ahoj, dlho si sa tu neukazala emoticon Mala ti da zabrat? emoticon
16. aug 2010 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mozem do toho lanolinu dat aj normalny sampon ci musi byt extra detsky? A tie kapsovky a Pul-ky sa mozu pred prvym pouzitim preprat aj rucne ci radsej vsetko v pracke?
16. aug 2010 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ivanajelinek ja do lanolinu sampon nepridavam... pri pul vrstve pozor pri rucnom prani, aby si ich nesuchala (ako ked sa pralo niekedy na potoku emoticon ), aby sa pul vrstva neporusila...
16. aug 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak sme sa vrátili z jednej dovolenky a chystáme sa na druhú...nové plienky som otestovala ... Magic sa strááášne dlho suší ale inak super...a nadšená som s V2.....
16. aug 2010 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka takze radsej vsetko hodit do pracky, ze?
A este jedna otazocka. Tie kapsovky a Bum Genius 3.0 tie vkladacie plienky treba dat dovnutra tej kapsy, alebo ma mat mimi vkladacku na ritke?
16. aug 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@labutka emoticon emoticon emoticon
svata pravda-vcera som objednala 2 dalsie plienocky emoticon
16. aug 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@divoska Takze este sa babo nepyta? No aspon mas cas studovat plienkomaniuemoticon)))).Ale ak by to uz prislo, tak siiiiiiilno drzim palcekyemoticon)))))
16. aug 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, asi blaba otazka, ale co je to prosim vas ten cinsky nocnik a kde sa da kupit? Dakujeeem.
16. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš