• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Látkové plienky. Aké máte skúsenosti?

26. septembra 2016 
Prosim vas, mate skusenosti s tymito plienkam i1 One Size Fit All Reusable Baby Pocket CLOTH DIAPER? Su to kapsove plienky aj s vkladackou z ebay, su lacne a maju straaasne vela vzorov, len neviem, ci su ok.
25. aug 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda je ako kapsovka, spredu je otvor, tam sa to vlozi... je tam prisity taky konopny chobot a mozes do nej este vlozit co len zivne chces.. emoticon ale je fakt dobra.. ja som spokojna, barborka ma suchu ritku celu noc, kym sa nepokadi samozrejme.. emoticon
25. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda: @zojec: Ti vlastne odpovedla. Hrúbkou porovnateľná s Anavy bambusovou. Ja som Bum Hugger do 9. mes. nedovypchávala vôbec, do roka konopnou vkladačkou ella´s house a od roka prefoldom.

Fotky detí v návlekoch: Kubko má 3 a pol roka a Zuzka rok a trištvrte:

25. aug 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milvasik tak tie osobne ja nemam ale tie co mam su perfektne kukni emoticon no ked si das balik na slovensko poistit vyjde ta to dost draho no stale lecjńejsie ako na slovensku znackove plienky emoticon mam jednu plienku od kocky co predavala tiez plienky z ebay a je to riadna umelina cize tam mu davam vkladacky nie dnu ale hore aby zadocej´k nebol na umeline emoticon radsej kukni tie co mam ja su perfektne vkladacky totzne s hapy heinys emoticon a perfektne tie plienky odvadzaju mokro dnu a neprepustia cize zadovćek je stale v suchu emoticon
25. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zojec ja ju mam tiez, BH a ten vzor zvnutra ma dostal, ale v podstate mi to je jedno. Aj tebe trosku zozmolkovala?
25. aug 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss waaaw krasne idem objednavat ozaj mas aj jednofarebne biele? asi nie emoticon tak este kuknem cenu vkladaciek dufam ze ma neporazi emoticon
25. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss mas tie vkladacky aj ty v eshope? lebo ich neviem najst
25. aug 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby,
tak my sme po dovolenke bez latkoviek, i tak prsalo minuly tyzden na severe slovenska skoro nonstop takze by mi nic neposklo po super rucnom prani emoticon bavlnene pyzamko som tam tiez susila 3 dni emoticon
@brisilda aj ja som spokojna s design socks, nezmoluju sa po vyprati a teraz ich fest vyuzivam, lebo cez den stacia napr. tento tyzden kratasy ale podvecer ked ideme domov z prechadzky ich natiahnem malemu emoticon emoticon
reprotaz som kukla aj ja @labutka obaja ste boli zlati, aj ty aj maly slovanista emoticon emoticon emoticon
@brisilda, a ked chces dokupovat nove skladacky do flipiek tie doma site sa nevyrovnaju tym kupovanym? som myslela ze ak ich mas z toho saveho bambusu....
a este som chcela otazku:
inak vam nikomu tak nesednu stay dry vkladacky do flipiek? ta chlpata strana sa mi zda po kazdom prani sivsia a sivsia no ale vsetko ostatne je fajn a mam len svetle plienky, len flipky vrchne su tmave, ale ak by pustali, tak by to bolo aj na inych plienockach....
25. aug 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@milvasik , zda sa mi ze brisilda ma tie iste plienky z ebay na ktore sa pytas. @brisilda, je tak ?
25. aug 2010 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali tie hnedobezove pasikave DS,a po vyprati sa zbehli, takze sme ich nosili na rukach namiesto na nohach emoticon
25. aug 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko mne zatial ta stay dry zostava taka ista, ale je pravda, ze malo sme prali. Nam dnes vo flipke zakrvacal pupcok. V tom teple sa asi kus zdusil, ked sme boli von emoticon Som mierne v soku bola.
25. aug 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ak chcete vidieť ako vyzerá inovavaný Gro baby shell set, teraz je to Gro via, tak ho nájdete u mňa v obchode v novinkách. Zjatra pridám aj vkladačky a vaky na plienky, separačky a látkové obrúsky Gro via.
25. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindauciatko moja aj ja som si to vsimla ze chytaju akysi odtien tie vkladacky BG sty dry emoticon jedna strana ktora zanechava pocit sucha je biela ako sneh ale druha je zesednuta emoticon co sa tyka savosti vkladaciek co som sila su dobre davam ich do kapsióeviek ale ja aj tak casto prebalujem no musim odskusat ich savost s poharom vody kolko znesu emoticon a porovnam s anavy emoticon
@miruss dik za link ale asi vazne vkladacky nebudem dokupovat emoticon odskusam savost tych co mam emoticon lebo priznam sa plienku neskumam ako saje po pocikani emoticon
ok idem objednavat len som si este zistovala heslo lebo som ho zabudla emoticon
25. aug 2010 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss tak super ze sadnu aj trojrocnemu emoticon
@avila to az tak ze zakrvacal pupcok? mojko malinky emoticon ja mam tiez radsej bavlnku ako stay dry, fakt len ked viem ze na dlhsie alebo na von... no ja mam novsiu a starsiu tu stay dry lebo som dokupila a teda v sivosti je tam riadny rozdiel, aspon viem ktora je starsia emoticon emoticon emoticon
25. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda: Jasné, ja som zabudla, že ty si šila vkladačky. Keď ich máš bambusové, tak to Ti bude stačiť.
Aj mne šedne vkladačka sty dry do flipky.
25. aug 2010 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miruss chcela som sa opýtať, ak chcem používať toto http://www.ekoplienky.sk/product/obrusky-imse-vimse-bioflanel-12-ks-78/ na utieranie zadočku, kamarátka mi spomínala, že existuje aj nejaký sprej aby sa stali vlhčenými, alebo stačí trošku namočiť ich do vody a tak utrieť zadoček? Lebo žiaden taký sprej som na stránke nenašla, možno som slepá. emoticon
25. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojkamirka , ona asi myslela medvídka na utieranie zadočka
25. aug 2010 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky medvídek, sa volá ten sprej či ako, ešte mám z toho látkovania docela chaos
25. aug 2010 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojkamirka , ano, je to olej na umyvanie zadocka, a je v rozprasovacej flasticke.
25. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky a das mi na to aj link lebo to neviem najst cez google, dik
25. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky jedna otazka je tato plienka kapsova ktora sa neda "rozobrat " alebo je to ako BG co mam doma?ze gate sa daju pouzit ako PUl nohavicky?
25. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , aku plienku myslis?
25. aug 2010 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky sorry ja som talian co? nenapisem o aku plienku ide emoticon tak tu je link http://www.ekoplienky.sk/product/bumgenius-onesize-v-40-370/ chcem ju lebo je biela teda asi ju maju na sklade emoticon
25. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brisilda , tak toje taka co sa neda rozobrat, podobny typ ako mas HH. Vkladacky sa vkladaju do vnutra kapsy. Ale je to super plienka, odporucam emoticon
25. aug 2010 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sulky tak ja kapsovu nechcem emoticon ok idem to teda zmenit na BG econobum chcem biele gate a basta emoticon a musia byt viacvelkostne emoticon alebo mate lepsi napad?
25. aug 2010 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mojkamirka ja mam tie flanelove obrusky, su super,namacam ich len vodou... na zaciatku som si robila doma taku zmes oleja a caju na ne,ale uz sa mi nechce emoticon , tak len cista voda emoticon
25. aug 2010 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky,
mate niektora "extendor"?-vyuzili ste ho?-lebo nad nim premyslam.Niektore body by boli Šimimu este dost dlho dobre-len kvoli latkovkam ich velmi nepouzivame-teda ak mame take objemnejsie-napr.TB Fluffle emoticon
25. aug 2010 o 23:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@etuska ja extendor pouzivam, a relativne casto teraz, ked podrastol... a stale oblecieme bodycka na 0-3 mesiacov emoticon akurat do niektorych starsich to nepasuje, tam su ine zapiania, ale do tych klasickych mi to ide... no a nemam ho zo slovenska, kupovala som v uk cez eshop, vysli tam tri ks za cca 7€ emoticon
26. aug 2010 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka a nechala si povodnu velkost ci si ich este rozstrihla? tie pouzite hadzes rovnako medzi plienky a peries naraz hej? ja som kupila v ikei minule taky uteracik za par centov reku roztriham, ale to frote asi nebude moc dobre na prdel ked tak rozmyslam a porovnavam to s hentym fajnovym. milvasik mi spominala ze vy tu z takych ikeovych robievate separacky a tak? a tusim som vam niekomu videla v albume aj vrchne z nejakeho farebneho frote uteracika? musim dostudovat ze co a ako. ja teda sijaci stroj nemam aj ked babka bola krajcirka cely zivot, nestihla ma naucit, a mama workoholik uz nemala cas. ale aj tak nemyslim ze tu mam na to priestor /a stol/ roztahovat tu sijaci stroj a sama by som sa to asi aj tak nenaucila jak sa to pouziva... ale sak to by sa vyriesilo /zaukolujem cerstvu babku nech sa cini, alebo co emoticon emoticon emoticon/. ja len reku ze co do toho davate a jak to vyzera myslim tie vrstvy a tak. asi pogooglim. na druhu stranu neponahla mi to kedze idem zacat latkovymi a pulkami najma.
26. aug 2010 o 07:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš