Meškajúci menzes, bolesť v podbrušku a bolesť pŕs. Som tehotná?

mariana1985
1. dec 2013

ahojte potrebovala by som poradit uz posledne 4 mesiace mam menstruaciu presne 25 nacas tento mesiac mi vsak moja mennstruacia vobec neprisla mam bolesti v podbrusku a tiez ma bolia velmi prsia rano alebo aj cez den mi je zle az kym sa nenajem mam nafuknute a tvrde brusko a stale citim ako keby som chcela vracat ale ked sa najem som ok pozorujem na sebe ze sa mi meni telo robila som si uz dva testy ale boli negativne chcem sa objednat k lekarovi na krv mozno je to nieco horsie uz sa zacinam bat ☹

renuska23
1. dec 2013

už si si robila tehotenský test?

pepina001
1. dec 2013

tehotna mozes byt aj ked test je negativ...

martinka008
1. dec 2013

U mne presne takto prebiehal zaciatok tehotenstva, ale testy som mala pozitivne (bola som v 2-3tt). Urcite chod k lekarovi, aj ked nie si tehotna nemusi to byt nic vazne, drzim palce 😉

sonda2
3. dec 2013

ahojte, vcera som mala dostat mrchu ale namiesto nej som mala len hnedy vytok a trosku krvi ked som sa utrela, inak nic. dnes mam tiez trosku hnedeho vytoku ale ovela menej ako vcera ale strasne ma boli brucho ako v case ked uz normalne mam strasne silnu mrchu. cely mesiac ma strasne boleli prsia, uz len na dotyk, teraz uz ani nie. u lekarky som bola nejaky cas predtym. vysetrovala mi hormonalny profil a cytologiu. vsetko je ok, takze nejake cisty a nadory vylucujem. odporucila mi brat inofolic, kedze sa s mm pokusame o babo uz hodnu dobu. mohlo by to byt z toho? v strese nie som. este nikdy predtym som nic take nemala. test som si este nerobila. predpokladam, ze by to mohlo byt tehotenstvo, mimomaternicove tehotenstvo alebo len splasene hormony.

keyah
3. dec 2013

Neboj sa, presne take som mala prve priznaky tehotenstva. Najprv ma boleli prsia, trosku sa zvacsili. Potom bolest v podbrusku a bolest krizov. Urobila som si tehu test - bol negativny, tak som myslela, ze som nachladena. Potom som zacala chodit casto na wc - cim som si (falosne) potvrdila, ze urcite budem nachladena. Ked mi meskal menzes 2. den - urobila som si dalsi tehu test - znova negativny. Nadalej som mala bolestive prsia, no bolesti v podbrusku sa zjemnili. No nutkava potreba na wc sa zhorsila. Po narocnejsej ture som mala dokonca nizku teplotu. Tak som navstivila obvodnu lekarku - kedze bol moc cisty, poslala ma ku gynekologicke. Ta potvrdila tehotenstvo. Tvrdila, ze sa bezne stretava s falosnymi vysledkami tehu testov...

janie7
14. jan 2016

Zdravim vsetky mamicky a buduce mamicky: chcela by som Vas poprosit o informaciu ci ste sa stretli s nasledujucimi priznakmi a bolo z toho tehotenstvo: mam tyzden bolesti v podbrusku, biely husty vytok- nie hrudkovity a bolesti/pichanie v prsiach. Menstruacia mi meska treti den, tehotensky test mi vsak vysiel negativny, robila som si ho rano. Som objednana ku gynekologovi, ale ten mal volny termin az buduci tyzden. Vopred dakujem za vsetky odpovede.

ninus_0
10. feb 2016

hojte babenky poslednú menštruáciu som mala 23.decembra pred vcerom som mala veľkú kŕčovitu bolesť v podbrušku tirvalo to asi tak polhodinku ta bolesť šla t ľavej strany veľmi som sa zľakla mal stým niekto skúsenosť?? Mam citlivé bradavky newiem či som tehotná alebo je to nejaký zdravotný problém 😔

tina705
6. jan 2017

Ahojte baby.Potrebujem radu.Poslednu mrchu som mala 18.11.Čiže už 50den bez .S priatelom sme sa medzitym pokusali aj o mimi ale všetky testy čo som si robila boli negatívne.Pobolieva ma v podbrušku dosť sa mi mení nálada.Mozem byť aj tak tehu alebo sa mám obávať cysty alebo niečoho iného :(

lienocka54
24. jan 2017

@mariana1985 ahoj mne meska 9den a tiez som objednana k lekarke ale vravela ze mam si urobit este baby tes pred tim ako pridem ak vide neg tak ma vysetria a pichnu vyvolavacku

ibron
30. jan 2017

@pepina001 ahojte babi ako mozes bit tehotna ket test ukazuje negativni mne us ukazuje negativni 10 ni a menzes nigde

moni244
30. jan 2017

@ibron uff, toto si asi dlho pisala, co?

ibron
30. jan 2017

@moni244 nerozumiema prosim

moni244
30. jan 2017

@ibron ani ja tvojmu pravopisu

ibron
30. jan 2017

@moni244 hovorim ze menzes mi meska 10 dni a robila som si test a ukazovalo negativne

lenka332
2. mar 2017

Ahojte chcela by som sa svami poradiť ... pred 42dnomi som bola v nemocnici dostala som tam menzes a trvala mi len 1 deň potom skončila ... do teraz ju nemám ... mám bolesti v bruchu sem tam kŕče , niekedy ma natiahne , alebo sem tam sa mi zatoči hlava .... neviete ci to može byť ? Stale behám na wc .. aj som slaba a teraz aj celkom chorá ... ide ma zadusiť kašel, soplim ... a pri fajčiarovi sa nemôžem ani zdržiavať strašne ma stoho začne dusiť .. ak niekto niečo viete poprosim piste .. dakujem za kazdu vetu od vas 💋

chuliana
4. jan 2020

Ahojte.. Vedeli by ste mi poradiť...uz tretí deň mi mešká mrcha test mi ukázal negatívny ale strašne ma bolievaju prsia a veľa vody vypijem stále ma smadi... Ďakujem za odpovede 😊😊

bibi14031996
1. feb 2020

Mile maminky a snažilky už v stredu som mala dostat menzes z priatelom mame teraz take obdobie že je cely tyžden v praci a stretavame sa len cez vikend a dohodli ame sa že teraz na babetku nebudeme pracovat nechranime sa ničim akurat ked ma vyvrcholit vytiahne ho. test som si robila pred tyždnom a bol negativny no mam nevolnosti od žaludka už asi tyžden bolia ma prsia a mam take zvlaštne tlaky v podbrušku ja by som sa aj potešilq ale nechcem si nič nahovarat v noci neviem kvoli tomu spat čo mi je tak zle

bibi14031996
1. feb 2020

A občas ma pichne aj v pošve .
A gynekolog mi minuli tyžden povedal že som mala cistu ktora praskla ale zostala tam nejaka tekutina

eliee12
18. okt 2023

@keyah presne to mám teraz a neviem čo stim
Menzes mi meška 5dni mam bolest v podbrušku a citlive-naliate prsia ,hnedy vytok trošku krvi a to je všetko zatiaľ som si test nespravila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre