Znamená pichanie v oblasti pupka tehotenstvo?

miriam1983
25. okt 2014

Zacala som mavat pichanie v oblasti pupka. Moze sa to stat na zaciatku tehotenstva?

belllinka
25. okt 2014

@miriam1983 Nie, tam ťa nemá čo pichať v súvislosti s tehotenstvom...

miriam1983
autor
25. okt 2014

Otazku mi zmenili. Nepytam sa ci je to priznak,ale ci to moze s tym nejako suvisiet alebo ivolyvnit. Ci sa mam obavat. Pretoze niektore dievcata pisu,ze to moze suvist napriklad s peristaltikou criev,alebo to mozu byt vystrelujuce bolesti zdola. Chcela som len vediet skusenost...

erickatt
25. okt 2014

Sak si kup test,

katren
25. okt 2014

@miriam1983 u mna to znamenalo slepak, nie tehotenstvo 😉

miriam1983
autor
25. okt 2014

Dievcata ja sa nepytam ci je to priznak. Opakujem,NAZOV OTAZKY MI ZMENILI. No vysetrenia na zapal,co by pri slepom creve vidiet bol,mam za sebou. Takisto kolonoskopiu a gif.

pipinka4
25. okt 2014

@miriam1983 moze tobznamenat vselico ale tehotenstvo asi nie.mozu to byt aj nejake parazity hlisty a tak alebo si len zapecena alebo slepak alebo aj zlcnik ..vselico to moze byt.kazdopadne si daj nejaku vlakninu ta ti neuskodi a ked si nahodou zapecena tak ti len pomoze.

miriam1983
autor
25. okt 2014

Picha ma aj podbrusko a chvilami u pupka. Raz vlavo a o chvilu vpravo...

miriam1983
autor
25. okt 2014

@pipinka4 zapecena niesom. Wc mam pravidelne a neviem,no nedavno ma vysetrovali na zlcnik a celkovo na brusne tazkosti,kvoli rodinnej diagnoze a tam nic tame nezistili.

pipinka4
25. okt 2014

@miriam1983 moze to byt kludne nieco s crevami ja som mavala take tlaky v podbrusku a to bolo hrube crevo jedla som 3 dni vlakninu a pomohlo.mozno sa potrebujes len precistit.nemusi to byt nic vazne

miriam1983
autor
25. okt 2014

@pipinka4 dakujem. Lebo na niektorych forach pisali dievcata,ze to na zaciatku tehotenstva pocitovali. Vraj to moze tak vystrelovat,alebo ze to moze suvisiet s natahovanim maternice a podobne. Myskela som,ze tu mi viac dievcat napise skusenosti.

pipinka4
25. okt 2014

@miriam1983 hm ked uz by ra bolelo okolo pupka tak vo vyssom stadiu tehu.maternica je mala a na zaciatku ju mas stale dole nie pri pupku 🙂 . Ja ked som ostala tehu ma boleli krize a podbrusko ako pred kramami a tak ma podbrusko bolelo skoro cele tehu ako kramy vsak vyskusaj si aj test spravit mozno je to tehu kazda zena je ina 🙂 kazdopadne ti zelam aby to nebolo nic vazne 🙂

radlinka
25. okt 2014

Myslim ze skor zapal slepeho creva ...tak som raz skoncila na chirurgii. 🙂

miriam1983
autor
25. okt 2014

Dakujem dievcata 🙂 ale opakujem,ze nazov diskusie mi zmenili. Nemam dovod robit si test. Ja sa nepytam,ci je to priznak,ale ci to je dovod k panike. A slepe crevo dufam,ze nie...pri vysetreniach mi na nic neprisli. A raz ma boli v pravo,raz vlavo a to by som mala zrejme aj teploty a zvysene crp a sediment.

eleonora2705
11. nov 2015

@miriam1983 ahoj, chcem sa opytat, bolo to nakoniec tehotenstvo? lebo aj mna trosku picha v pupku.. 😖

miriam1983
autor
13. nov 2015

Ahoj. Nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre