Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako dlho po pôrode vám padali vlasy?

natasole
18. aug 2011

Vrátili sa ešte k pôvodnej hustote (po ukončení kojenia)? Pomohlo vám niečo obmedziť ich padanie alebo podporiť opätovné zahustenie? Ďakujem.

kiwinka
18. aug 2011

ja mam skoro 17mesacnu dceru a vlasky mi padaju stale 🙂 a mam ich rozhodne menej ako pred tehu. ALE je mi to jedno 🙂 stale ich je dost... radsej sa pohraj s karolinkoua kasli na vlasy 🙂 pekny den.

ziza55
18. aug 2011

od 3mes..intenzivne 2mes vkuse...a v 6mes sa to zacalo zastavovat

murinka
18. aug 2011

mne padali rovne 3mesiace-od zaciatku 3.mesiaca po porode .ale padali v nenormalnom mnozstve ze kuty som mala uplne hole ☹ niektorym zenam padaju dlhsie ale nie v takom mnozstve...a aby toho malo nebolo tak som sa po porode nenormalne potila 😖

sjuzocka
18. aug 2011

zacalo to ked mali 3 mesiace a skoncilo ked mali pol roka

gabrielkaa
18. aug 2011

Mne tak isto nezačali padať hneď po pôrode, ale cca asi 3 mesiace po, a prestali možno až keď mala Sarah pol roka... a padali mi tak,že som chytila paniku,že oplešiviem 😀

estterka
18. aug 2011

neprestali 😠

benne
18. aug 2011

Pri oboch, od 2-5m, teda zhruba 12týždnov, ustalo to samé

titkovamiriam
18. aug 2011

padali mi asi 4m po porode no ako zacali tak aj skoncili cca po 2m,už som myslela ze pojdem po rokoch nakratko-no potom to uplne ustalo a znovu vlasy zahustli 😉

mahalo
4. dec 2011

mamicky a ako ste sa stravovali? Mozno to skor nesuvisi s genetikou ako so stravou..mamicky po porode maju vacsinou malo zeleza, zinku, jodu..nedostotk sa prejavuje hlavne vypadavanim vlaskov. Preto ak mozte napiste co ste papali aj tie ktorym nevypadavali a aj tie ktorym ano. Dikyyy..vela stastia 😉

ejuska79
4. dec 2011

mne padali tak pol roka, potom to ustalo.. ...nemyslim si ze to bolo nedostatkom vitaminov, ja som jedla ako predtym, aj vitaminy pre kojacie matky som brala... kojila som malu do roka a mam ich ako predtym, no teraz ovela lepsie, kedze cakame babo 🙂 🙂

danteska
4. dec 2011

po porode som skoro 2 roky a neviem sa padania vlasom zbavit....

epelino
4. dec 2011

Mne tiez asi od 4.mesiaca po porode a trvalo to asi dva mesiace, uz som bola zufala... zacala som brat B vitamin a Cecko a potom to preslo, ale neviem, ci pomohli tie vitaminy... 😉 A teraz 10 mesiacov po porode mam strasne vela malych novych vlaskov, co vyrastaju🙂

anjelicek26
4. dec 2011

Padanie vlasov nie je sposobene len kojenim, ale celkovo vyplavovanim hormonov z tela. Pri malej mi padalo hodne, pri malom vobec, brala som vitaminy pre dojciace matky, neviem, ci to bolo tym, ale problem nebol vobec. U malej to trvalo cele mesiace.

katrinka8
5. dec 2011

Mne tiez nepadaju vobec (dcerku kojim uz 18 mesiacov) a neberiem ziadne vitaminy. Ale neobmedzujem sa v jedle resp. jem vsetko a aj som jedla - neviem, ci to s tym suvisi alebo nie.
Este pred par rokmi mi kadernicka vravela, ze jej po porode velmi padali vlasy a pomohol jej po mnohych experimentoch sampon Fitoval - z lekarne. Ja som ho zacala pouzivat uz vtedy, teraz ho pouzivam uz niekolko rokov a som s nim velmi spokojna. Je to prirodny sampon a nepotrebujem vobec kondicioner, proste umyjem, necham par minut posobit, ucesem a idem 😀 Vlasy mam leskle, pevne, nepadaju, rozcesem bez problemov (pri inych samponoch nehrozilo bez kondicionera rozcesat). Ale neviem, ci to nejako pomaha proti tomu vypadavaniu.

marusjacika
6. dec 2011

Mne zacali padat asi druhy mesiac po porode a trvalo to, kym dcerka nemala pol roka. Potom akoby zazrakom z jedneho dna na druhy vypadavanie prestalo. Ale myslela som si, ze uz pridem o vlasy, bol to brutal. Neviem, co sa potom stalo, ale naozaj, po siestom mesiaci po porode nic, mozno par vlasov ked vycesem, ale to je vsetko.

andreah25
6. dec 2011

skús začať piť veškeré bylinkové čaje. Po pôrode máš organizmus na maderu tak to treba dať do kopy a každý čaj je na niečo - ja som pila tak, že cca týždeň jeden, potom iný, potom zase iný (harmanček, žihľava, medovka, aj urologický, výnimočne repík, najviac lipový čaj a neviem ešte aké). Pozor ale, pokiaľ kojíš nesmieš mätu a šalviu - zastavujú mliečko. Ak pôjdeš do lekárne, tak lekárnička Ti povie čo môžeš a čo nie . . . Mne to pomohlo.

gabuci
6. dec 2011

mne nepadali,že by to bolo podmienené aj dedičnosťou?Či by pomohli vitamíny počas tehotenstva?Neviem.

susannz
6. dec 2011

mne začali vlasy padať asi keď mal malý 4 mesiace..ale príšernom množstve.. skúsila som tabletky -akurát som pribrala.. ale toto my pomohlôo za mesiac užívania http://www.la-roche.sk/la-roche-posay-kerium-an... a šampon http://www.la-roche.sk/la-roche-posay-kerium-sa... nie je to najlacnejšie ale pomohlo mne padali dosť aj počas tehotenstva, potom po porode vôbec až do 4roch mesiacov malého..a teraz už len kde tu

katka3012
6. dec 2011

mne teda vlasky po porode vobec nevypadali ,ja som s tymto problem nemala ziadny 🙂

ajca123
6. dec 2011

Ahoj me sale padaju... Ale ked si ich zastrihnem prestanu mi padat 🙂 ja ich mam dost dlhe :(
Ale predavaju aj vitaminy 🙂 ale me to nepomohlo 🙂 lebo som opet tehotna

li_la
6. dec 2011

Vždy mi veľmi padali, ale po pôrode mi padali ešte viac... Tak som si ich len zopla a bola rada, že nie sú všade po zemi... Keď mal Samko 4 mesiace, tak som sa dala razantne ostrihať (po plecia), ale nepomohlo... Až keď som prestala dojčiť... A teraz keď má malý 9 mesiacov, mám pocit, že som v pôvodnom stave... 🙂

domca1511
6. dec 2011

Mne ešte stale padaju onedlho budem asi plešata a to mala mala už 2roky🙂

sympa1
6. dec 2011

asi v 4 mesiaci pri oboch

lucka1987
6. dec 2011

vobec 😕 mam huste vlasy az tak ze ma to otravuje niekedy.... a aj pocas tehu som ich mala huste, ibaze sa mi trosku viac mastili

pingu1
6. dec 2011

zacali 3 mesiace po porode a skoncila som skoro s plesinou

mircalla
6. dec 2011

asi 4-5 mesiacov, zacali 3. mesiace po porode. nastastie ich mam dost huste a momentalne uz vlasy ako predtym...ale bolo ich riadne....vsade

mirabelca
14. dec 2011

tak od 3 mesiacov do 7 mesiacov- príšerne, musela som sa aj ostihať, pri oboch

sweetsuzi
14. dec 2011

asi tak 3 mesiace po porode to zacalo a cca 3 mesiace to trvalo - hruuuuza. Kupila som si Revalid tablety aj tinkturu, celkom pomohlo, ale padali mi fakt hrozne.

happy8051
14. dec 2011

padaju dodnes 🙂

martaniana
14. dec 2011

mne padali po pôrode vlasy 9 mesiacov ☹

Tu začni písať odpoveď...

Odošli