Ako dlho po pôrode vám padali vlasy?

natasole
18. aug 2011

Vrátili sa ešte k pôvodnej hustote (po ukončení kojenia)? Pomohlo vám niečo obmedziť ich padanie alebo podporiť opätovné zahustenie? Ďakujem.

milankovazuzana
14. dec 2011

som 15 mesiacov po a padajú mi ako lístie v jeseni, ale aj čosi narastie

maria30
14. dec 2011

mne začali padať, keď mal malý asi mesiac, čiže už to trvá 4mesiace.. až sa mi spravili také lysinky na pravej aj ľavej strane.. ale mám pocit, že to našťastie začalo zarastať.. včera som si kúpila na odporúčanie šampón z placenty + pantenol, tak uvdím, či pomôže..

tinkads
14. dec 2011

syn ma skoro 16 mesiacov a mam polovicu vlasov na hlave. Uvidime,co bude ked prestanem kojit. A nepomahali mi ziadne vodicky, tabletky, nic. Ale zeby mi zredol porast na inych castiach tela, tak to teda nie - nespravodlive 🙂 🙂

zuzana26
14. dec 2011

tiež mi padajú doteraz len čo cítim nedostatok vitamínov a minerálov

dahra
16. dec 2011

Mne zacali cca 3. mesiac po porode vo velkom padat a prestalo to tak do stvrt roka. Bola som leniva aj na vitaminy, preslo to same. Aj my narastli opat, takze su rovnakej hustoty. Jedine, co sa zmenilo, je, ze sa mi zacali jemne tocit, ked su mokre a ked ich nerozcesem take vlnkave uschnu. Inak od narodenia som mala beznádejne rovne vlasy. 🙂

mamka78
16. dec 2011

mne začali padať 6 týždńov po pôrode,normálne som mala skoro depresiu,ke´d som videla tie chumáče ☹ ,začala som brať panthenol tbl,ten mi trocha padanie zastavil 🙂 a teraz ke´d som ho po 3 mesiacoch dopapala,vlasy nepadajú a držia sa zubami nechtami na hlave 😀 ,takže si myslím,že už som v norme 😎

angika
16. dec 2011

mne zacali padat ked mala mala 5 mesiacov a intenzivne padali asi 2-3 mesiace...

barboramarek
16. dec 2011

padali mi cca 5/6 mesiacov az na lysiny, a potom vsetko krasne dorastlo a potom znova to iste ked som malu dokojila a znova vsetko dorastlo 😉

len.petra
16. dec 2011

padajú stále ☹

sladkasue
16. dec 2011

mne nepadali a ani nepadaju - a to este stale kojim... 😎

zuzka1008
16. dec 2011

asi 4-5 mes.

zuzanockamt
16. dec 2011

nepadali vobec, dokonca sa zlepsila hustota aj kvalita, comu sa velmi tesim 🙂

b1105
16. dec 2011

ja jen teraz forcapil uz 3 mesiac a ucinkuje to ako som to zacala brat prestali mi tak vela padat momentalne mi padaju menej ako pred tehotenstvom, a moze sa to aj ked kojis

miti
16. dec 2011

Mne padali "brutalne" a dlho.... Z vysetrenia krvy sa zistil nedostatok kyseliny listovej a zeleza , co sa cca po 1/2 roku od porodu upravilo iba za pomoci jedalnicka. Odvtedy je to OK.

acikaa
17. dec 2011

ja som nekojila ale vlasy mi padali neskutocne vela az som sa nakoniec dala ostrihat na kratko.Padali mi do 6.mesiacov a uz ich nemam take ako predtym-su riedke a uz asi navzdy ich budem musiet mat kratke ☹

edita84
17. dec 2011

Ahoj mne ešte stále padajú ale snád to už bude lepšie lebo som si kúpila Revalid ale ja nekojím, no ale nenormálne mi padajú sú všade :/

inffinity
17. dec 2011

Me zacaly padat cca 7mesicu po porodu. kojila jsem do konce letosniho leta a padaji a padaji.. ale zatim na to nic nejim :-/

mirka2222
4. jan 2012

Mne padali tak, že som sa bála, aby mi niečo ostalo, asi pol roka, nepomohol ani kratší srih, nakoniec som si kúpila šampón Revalid a sérum v takých ampulkách, šampón mi zabral tak, že tie ampulky som použila asi dve a teraz čakám ďalšie bábo, tak ich pravdepodobne budem potrebovať zasa.

sea23
4. feb 2012

ahojte,mne zacali neskutocne padat v piatom mesiaci po porode....nekojila som a zacala som uzivat donahair vitaminy....VYuzivala som dve balenia a zda sa,ze to pomohlo.....uz sa to zlepsilo🙂

asshanti
4. feb 2012

ahoj, mne zacali padat ked mal drobcek asi 3 mesiace, trvalo to presne 3 mesiace, ale bolo to take intenzivne, ze som az plakala a bala som sa, ze ostanem plesiva... ☹ brala som vitaminy BIODERMA a po 3-och mesiacoch sa to zastavilo a uz mam aj opat svoje huste, neposkodene pekne vlasy, chvalabohu. 😉

janka_pn
4. feb 2012

asi do roka a padali veru dost, dokedy som kojila, teraz mam normalnu hustotu, ako pred tehu 🙂

locko007
4. feb 2012

Mne padali asi 6-8 mesiacov, neviem presne. Dojčili sme 8 mesiacov. A nie hneď po pôrode sa to začalo. Možno tak po 2 mesiacoch od pôrodu. Musela som si vlasy dosť skrátiť, brala som aj vitamíny pre dojčiace matky - ale nič nepomohlo. Mne sa dokonca začali robiť kúty. Teraz je už ale všetko fajn. Vyzerám ako človek. 😀

monikaaaaa
14. feb 2012

Mne padajú nenormálneee, des..až sa bojím, že mi na hlave nič nezostane ☹ asi skúsim tie tabletky forcapil...i ked ta cena... 😒

mon77
6. mar 2012

zacali 3 mesiace po porode (teraz ma mala uz pomalicky 9 mesiacov) a stale mi dost vypadavaju ... dufam, ze neskoncim s plesinou ... zacala som brat calibrum ako pocas tehotenstva a selen + zinok a myslim, ze to trosku pomaha 🙂

tehula
6. mar 2012

oba razy to zacalo asi v 3-4mesiaci po porode a trvalo zhruba 2mesiace.

zmrzlinkams
6. mar 2012

mne začali tiež padať vlasy tak 3 mes. po porode a stale sa to stupnovalo a teraz až chumače mi niekedy vypadaju aj som sa chcela ostrihať ale zatial to nechavam tak že sa to možno upravy, moja mama vyskušala Reghar beru sa každy den a su na mesiac tieto tabletky a stoja okolo 5-6e a prestali jej padať vlasy sice nebola po porode ale on stym mala velikánske problemy a tiež vdy plna vana vlasov tak to chcem isť aj ja vyskušať čo to spravy na mojej hlave či aj mne pomože alebo nie 🙂

annatomi
6. mar 2012

Skúste lopuchovú vodu mojej mame pomohla kombinuje ju slopúchovým šamponom ,kupuje ju v DM tuším voda stojí 1,16 a šampon 1,79 ale to zaleží ako kde.!

babacik
6. mar 2012

11mesiacov a stale kojim

abriela
6. mar 2012

mne vlasy vypadavali stale a mala som ich stale riedke. No po zakroku - sekcii prestali uplne ale asi len na 3 mesiace. Nechapala som. Lopuchova voda, revalid-sampon to mam doma stale.
Rok po zakroku mam take vlasy ako nikdy predtym. Myslim si, ze je za tym to, ze sa uz rok riadim lunarnym kalendarom. Striham a farbym vlasy len ked je to podla lunarneho kalendara vhodne.
Napr. tento tyzden od pondelka do zajtra sa maju strihat vlasy a stvrtok, piatok zasa farbit.
http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=lunarc...
http://www.antear.com/art_luna_&_health.html

beruska141
25. sep 2012

baby, mne po porode vobec nepadali vlasy. ale v poslednom obdobi (takmer 10 mesiacov po porode) mi strasne padaju, dokonca extremne, ked si umyvam vlasy, tak mi ide viac vlasov jak vody 😖 stretli ste sa niektora s tym, ze az po takom dlhom case zacalo to vypadavanie??? 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre