Vyvolanie pôrodu

mami92
2. jún 2022

Zdravím. Baby co vám prosím vás pomohlo vyvolať pôrod? Dajte nejaké typi rady. Sex sme skúšali a nič 😐 som v termíne a malému sa nejako nechce a ja už nevládzem. Ďakujem za každú radu.

veronika3110
2. jún 2022

@mami92 mne nepomohlo nič.. ani fitlopta, sex, schody, okná, pupalka, ďatle, horúca voda nič... dokonca ani vyvolávanie tabletkami .. :D
hoci som sa aj ja veľmi snažila, myslím, že kým nie je správny čas na pôrod, tak to prote nepríde a môžeš robiť čo chceš...

ailiba
2. jún 2022

@mami92 suhlasim... Vyskusaj dlhsiu prechadzku, schody, horuci kupel, masaz... No vsetko zalezi aj na tom, ako si zvyknuta. Mne sa tiez blizi termin, ale uz viem, ze nic z toho mi nepomoze. Cele tehu beham za maly synom, takze pre mna je aktivny den bezny🤷‍♀️.
Ale viem, ze akupunktura na to skvele zabera. Aj tu na MK je pani, ktora robi tradicnu cinsku medicinu a radi tu a ona sama hovorila, ze vie tak napichat ihlicky tak, ze zena porodi do 12-24 hodin. Ma tu aj kontakt v poradni... Skus jej zavolat a spytat sa.

dzina007
2. jún 2022

Mne nepomohlo nic. Ani plna davka oxytocinu. 😀 proste chcel byt o tyzden dlhsie.

lubina
2. jún 2022

@mami92 nepomohlo nic, ani sex, ani tonic, ani teply kupel....dcera sa narodila 11 dni po termine, uz mi chceli pomaly vyvolavat porod, ale to som ja nechcela. No a druha tiez neskoro, ale "len" o 4 dni po termine.

suepe
2. jún 2022

@mami92 nepoteším ťa, ale ani nám nič nepomohlo. Horúcej vody som minula toľko, že svokru skoro vyvrátilo pri faktúre, sex, fitlopa, štipľavé, to vôbec nič. V nemocnici som sa z vyvolávacích tabletiek vyspala a nič, až potom mi praskli vodu, ale ani to nepomohlo. Nakoniec sa malý narodil sekciou.

zuzana9393
2. jún 2022

Ja som tiez uz v termine a tiez skusam vsetko 😃 skus si dat na youtube miracle circles. Je to take cvicenie, zeny tam pisali, ze druhy den porodili. U mna.to neplati, ale skus.

mami92
autor
2. jún 2022

@zuzana9393 diky ešte skúsim to a keď ne tak si počkám ešte kus pospim aspoň

diamond007
2. jún 2022

@mami92 najúspešnejši je orgazmus, spôsobí sťahy maternice a možno sa dá do pohybu 😀

zuzana9393
2. jún 2022

@mami92 ja uz ani spat nemozem s takym brusiskom 🤣

mami92
autor
2. jún 2022

@zuzana9393 v noci ani ja ale cez deň by som spala stále 😀😀😀 ale iba vtedy môžem keď dcérku mam v škôlke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre