Koľko cisárskych rezov môže podstúpiť žena?

slavomira22
7. nov 2011

Rada by som mala este dietatko len neviem ci to bude mozne lebo uz som mala 2 cisarzke rezy.dakujem 🙂

mbrazd
7. nov 2011

ahoj, podla stavu maternice - teda ako sa zhojili predchádzajúce jazvy. Teoria, ze cisarskym sa rodi max. 3krat je uz prekonana

bobocka
7. nov 2011

victoria beckham mala 4 a tu je .ona v poriadku a aj vsetky jej krasne deti 🙂 zalezi aj od toho v akom odstupe su a aj od individualneho zdravotneho stavu maminky.🙂

nibiru
7. nov 2011

moja mama 4krat posledny mala pred 18r. bola viacej sledovana medzi prvym a druhym rozdiel 18m dalsi o 10r. rozdiel medzi 3 a 4 2r.inak nic vazne rezy mala vsetky pod sebou hned po 4 podctupila sterilizaciu.sekcie mala planovane.

baby2
7. nov 2011

no ked to dala viktoria, dame i my 😉

nelicefo
7. nov 2011

najlepsie je poradit sa s odbornikom 😉

maggie2
7. nov 2011

@baby2 no jo, aj keď jej mnohí zazlievajú že CR si dala robiť len pretpo, že je too posh to push 😉

ladytt
7. nov 2011

V dámskom magazíne túto tému rozoberali a bola tam mamička, ktorá prekonala 4 pôrody cisárskym, a je úplne v pohode, že vraj je to možné len sa sleduje stav jazvy, takže častejšie kontroly, ale dá sa to už v dnešnej dobe, potvrdil to tam aj MUDr. ....

jankako
7. nov 2011

kámoške,ktorá teraz rodila druhý krát cisárskym lekár povedal že može mať aj krát cisarák..ja by som to ale nepodstúpila,je tam dosť rizík..

kibuk
7. nov 2011

ja som podstupila tri cisarske rezy aj ohladom na moj zdravotny stav,jazva je len v jednom mieste,inac vsetko v poriadku ale viac by moja maternica nezvladla tak som zvolila sterilizaciu ale mam tri zdrave deticky 🙂

dena10
7. nov 2011

Kamoška má 3 chlapcov - všetkých cisárskym, po druhom jej už ďalšie tehotenstvo neodporúčali - ale stalo sa. Teraz má podviazané vaječníky, lebo maternica by to už 4-krát nemusela vydržať. Ale vždy jej vyvolali pôrod v predtermíne (tak 2-3 týždňe, aby sa jej nespustili kontrakcie)....

tinulikj
22. nov 2012

no ja som mala tri cisarske kazdy s odstupom 3roky a bolo dobre,keby sa dalo este by som jedno babo chcela ale,pri poslednom tehu sa mi urobil pupocnikovy pruh,tak po dokojeni ma caka operacia 🙂

petula8
11. júl 2013

tri sekcie sú v norme, ale tie ďalšie to sú už rizikové sekcie podľa, ale závisí to aj od zdravotného stavu ženy aj od tehotenstva či mala žena počas tehotenstva nejaké problémy alebo nie

nicebaculka
11. júl 2013

myslim ze sa dopotucuje len 3krat

mia78
11. júl 2013

mám 3 cisárske za sebou,druhý bol odstupom 4roch rokov a tretí 2.5roka a štvrte by už som neriskovala,ale som čítala že sa dá aj viac..

zaza218
11. júl 2013

Ja mam jeden spontanny porod,ten bol prvy a druhy a treti porod som mala cisarsky s odstupom 1 rok ale na sale mi povedali,ze dalsi cisarsky my uz neodporucaju,lebo by to mohlo stat moj zivot

bronia13
11. júl 2013

ja mam 3 za sebou vraj je to maximalne ale moj doktor rodil jednu zenu co ich mala 7 - cim viacej cisarskych tym vetsie rizyko, ja som mala jeden a za 7 mesiacov som otehotnela a potom 3 krat po 9 mesiacov od druheho a vsetko bolo OK

laaska
11. júl 2013

Ja mam za sebou druhy a pytala som sa svojho doktora a on hovoril, ze mal zenu, ktorej sa robil 6ty cisarsky, ale vraj je bezne 4-5 cisarskych, to pisala tu na konikovi baba, ktora robi na porodnici.

mirkami7
11. júl 2013

Ahoj,ja som teraz v apríli porodila cisárskym rezom,tretí krát,máme zdravého chlapčeka,tretieho 🙂.Záleží na tom ako si sa hojila po prvých dvoch a či sa na to cítiš.Inak takto pred rokom som to tu riešila aj ja a kládla som tú istú otázku 🙂 držím palce pri rozhodovaní 🙂

12346
11. júl 2013

ja som mala 2 a teraz budem mat treti....ale chcela by som este jedno babo a dufam ze je mozne mat aj 4 cisarske

katarinamichalidesova
16. júl 2013

Ja som mala dva a po piatich mesiacoch som znovu otehotnela takze v novembri ma caka treti 🙂 zatial ok

velkacica
20. jan 2015

"Pápež František vyzdvihol zodpovedné rodičovstvo. Spomenul, ako pokarhal ženu za sedem pôrodov cisárskym rezom."
http://www.sme.sk/c/7598508/papez-o-rodicovstve...

marcelaw12
7. jan 2016

ahojte mam za sebov 4 cisarsky rez vsetko bolo aki pry prvom v pohode

petra3289
3. máj 2023

Ja mam.tru cisarske rezy . Tie dva mam po roku a ten.posledny po piatich rokoch . Takze treti cisarky bi si mohla.podstupit .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre