Má niekto tri cisárske rezy?

evvkaa
11. jan 2011

mam dve deti 7 rocneho syna a 3 rocnu dcerku oboch som rodila cisarskym koli uzkej panve,a teraz sa mi podarilo otehotniet zase,z coho mam aj strach lebo som nizkej postavy 147cm a vazim 44kg a bojim sa komplikacii v tehotenstve a aj po porode.Ak ma niekto skusenost s troma cisarskymi napiste dakujem

evinka2311
11. jan 2011

aj ja som po dvoch sekciach,osobnu skusenost s tretou nemam,ale mam kamaratku,ktora uplne bez problemov porodila aj tretie sekciou a nedialo sa nic.,myslim,ze nemaj obavu.

marianca
11. jan 2011

Moja sestra má tri deti sekciou a nemala absolútne žiadne problémy, všetko prebehlo OK, takže si myslím, že dopredu sa zbytočne nestresuj...Možno budeš trocha viac sledovaná gynekológom, odporučí tí oddychovať, nenamáhať sa a tak, ale inak v pohode. Ja mám tiež dve deti sekciou, taktiež kôli tomu, že som malá a decká mali každý 4 kg, ale možno by som sa aj dala nahovoriť na tretie 😉

ludka140281
11. jan 2011

moje sestri vsetky 3 mali sekcie...jedna ma tri kocky druha troch chalanov a tretia mix 😀 ....vsetko pri a po porode bez komplikacii 🙂 este planuje jedna stvrte dieta,no syn ma len dva roky a ma este rok pockat....lekar jej odporucal,ze stvrte len na vlastne riziko ale tri su bez problemov nemaj strach 😉

luciaa86
11. jan 2011

moja byvala susedka mala 5 deti a 4 deti rodila sekciou a posledne 5 porodila prirodzene ale to jej bohuzial umrelo.a ja som tiez rodila syna sekciou a pravdepodobne aj teraz budem rodit sekciou a pytala som sa doktora a ten povedal ze mozem mat aj 3 dieta ale ze to tretie dietatko az neskor

anjelicek26
11. jan 2011

Kamaratka ma 4 sekcie. V pohode to nie je, stale ju mali pod dozorom a ku koncu musela lezat, nezatazovat tolko maternicu, ale donosila babo, maleho vybrali az tyzden pred terminom s ukazkovymi mierami 😉

murinka
11. jan 2011

aj ja poznam jednu co mala 4cisarske za sebou-kazdy rok jeden porod cisarskym.deti aj ona boli asu v poriadku 😉

traktor
11. jan 2011

zbytocne sa stresujes....je to ako aj pri beznom prode..co pôrod to iny priebeh...urcite si sledovana aj doktorom, poznam zeny co rodili 3x ale aj 4 x sekciou..a je to ok...hlavne nemysli na to najhorsie, uzivaj si tehu,...a keby nieco, hned sa pytaj doktora..pekne tehulkovanie 😉

mamoka4
11. jan 2011

Ja mám za sebou 2 sekcie bez problémov a teraz som v 30 týž. s dvojičkami...takže ma čaká plánovaná sekcia...s ranou sa nič nedeje... cítimsa výborne... 🙂 klop, klop... a naktiez mam kamosku co rovnako caka tretie dieta a uz ma za sebou 2 sekcie..Neboj sa, len tehotenstvo planuj mne odporucali aspon 3 roky odstup od 2 sekcie....mam 5 r. 😉

tatiana1923
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolko
12. jan 2011

Tatiana 🙂 ja som vobec nebola pripravena na normalny porod nakolko Nam doktor oznamil ze to bude sekcia ,ale nakoniec som rodila v inej nemocnici a zacala som rodit normalne a ked Nam oznamili ze budu musiet robit sekciu bola som stastna .. len na druhy den to bolo dost tazke ,, rana ma dost bolella nevladala som sa ani postavit a za pomoci sestriciek som sa osprchovala ,, bolest trvala az mesiac ale stalo to za to .. ci sa rodi normalne alebo sekciou to asi nie je az tak dolezite ako ta radost z babetka.. Prajem vsetko dobre

teerry
12. jan 2011

Tatiana:neboj sa toho, je jedno ako sa babätko dostane von, hlavne že bude v poriadku, ja som strašne chcela ísť rodiť prirodzene ale malinký sa rozhodol inak a aj ked to bolelo asi zhruba 1 týždeň, tak sa to dalo vydržať úplne v pohode, ja som už 2 týždne po pôrode robila skúšky na vysokej , takže všetko sa dá zvládnuť. Najhoršie je to ten deň- dva po cisárskom ale sestričky ti dajú niečo na utlmenie bolesti ak bude treba 🙂 držím prsty 🙂

fide
12. jan 2011

Ahoj ja som tiez po sekcii a myslim si ze nieje ani tak dolezite kolko sekcii uz mas za sebou ako to v akom casovom odstupe. Moja lekarka mi po poslednej kontrole povedala ze je to najlepsie s 2 rocnym odstupom... sklamalo nas to lebo sme chceli hned druhe babo ...Eliska ma 13 mesiacov a vizera to na // velmi sa tesime ale mam strach aby to dopadlo dobre ...

tinika
12. jan 2011

ahoj, ja mam za sebou tiez jednu sekciu hoci som chcela a aj začala rodit prirodzene ale skoplikovalo sa to, tiez som riesila ako dlho treba čakat lebo kazdy hovori inač, ale tak min. rok pauza a to uz mam 🙂 hlavne mysli pozitivne, su baby čo do roka po sc rodii aj normalne aj na dalsiu sc a su ok a ak si sledovana lekarmi nemas sa čoho bat .)

akika722
12. jan 2011

ahoj,ja mam za sebou 2 planované sekcie,no dr.mi povedal že tretie už z rizikom..vraj bud-alebo...No preto že ja mam 1obličku..Ale poznam ženy čo rodili 3x sc a bolo to v pohode..
Hlavne sa nestresuj dopredu,čim viac stresu tym horšie...Ber to tak že to už nezmeniš a uživaj si teh. 😉
Prajem všetko dobré

tinulikj
1. feb 2011

ahoj,ja mam tiez za sabou dve sekcie,mam dvoch chalanou 6 a 3 roky,no teraz tiez riesim podobny problem,na teste su dve ciarky,bojim sa ale doktor hovoril,ze sa nemusim bat,ze len treba viacej oddychovat.........Musime to nejak zvladnut,potom sa budeme tesit s nasich malych deticiek,drzim ti palce

kamajka
2. feb 2011

Ahoj, ja mám tri sekcie, a po tretej som bola najživotaschopnejšia 🙂 🙂 🙂 . Smiali sa mi v pôrodnici lekári aj sestričky, že som už vycvičená. Na 4 deň ma pustili domov. Tiež som drobec, 162cm a 45 kg.

No fear 😀

simonavanova
2. júl 2011

ja mám dve sekcie, prvý pôrod mal byť prirodzený, ale malej sa ani po 11hodinách nechcelo, tak sa doktor rozhodol takto, druhá sekcia bola plánovaná, dva týždne pred termínom, nemala som žiadne problémy, jednoducho sa tak rozhodli, nikto sa ma nepýtal či chcem alebo nie. Tiež chcem ešte jedno bábätko, tak som rada,že je kopec mamičiek s tromi sekciami,ktoré prebehli v poriadku. 🙂 🙂 🙂

bocmanka
2. júl 2011

ahoj,
ja som tiež prípad troch cisárskych pôrodov, dosť v krátkom čase za sebou
obavy boli, ale našťastie bolo a zatiaľ je všetko ok
držím palce všetkým maminám 🙂

habibi78
2. júl 2011

Victoria Beckham.... a teraz ju caka stvrta 😀

cmulinko
2. júl 2011

osobne poznam jednu pani.ma 42 rokov a 5 deti od veku 16 do 2 rokov...vsetkych mala cisarskym rezom 😉

lucka1987
3. júl 2011

kamaratka ma 3 cisarske ma dcery 10, 8, a 3 rocne. a nemala ziadne komplikacie. 😉

anina37
2. feb 2013

ahoj, tiež mám tri sekcie.. všetko v pohode 🙂 netreba sa báť..

bardulec80
18. nov 2013

Ahojte🙂 ja mam za sebou 3sekcie a 4.ma caka teraz v marci 😉 Rodila som kazde 2roky a ziadna komplikacia.Lekari plasia viac ako je treba,mne tiez navrhovali steriliziaciu uz pri druhom porode.Odmietla som!Treba verit,ze vsetko dobre dopadne.Ja cim viac rodim,tym sa lepsie citim.ha ha.pekny den zienky 🙂

rani
22. nov 2013

Som po dvoch sekciach a 12.2. mam t.p . s tretou dcerkou. Lekar to nijak nedramatizuje, viac deti uz neplanujem (mam pomaly 37 rokov)... samozrejme, strach tu je.

mariamayi
22. nov 2013

V dnesnej dobe to neni ziaden problem, zvlast ak uz ma posledne dieta 3 roky ..moja sestra ma 3 cisarske po sebe, kamoska dokonca styri a medzi decembrovkami 2013, kam patrim je mamicka co dokonca porodila tretie prirodzene po dvoch predchadzajucich cisarskych ..Takze neboj ... 🙂

veronikakalyniv
16. apr 2016

Ahojte!
Mňa týždeň po tretej sekcii,museli opäť otvárať a tak mi zachránili život.
Určite sú dobré minimálne 2roky pauza medzi pôrodmi.Lekár poradí.

dush
16. apr 2016

Ahoj som myslela,ze ja som najnizsia zena,ale teda ja mam148 a 42kg a mam 2 sekcie a lekar povedal,ze v pohode este jednu mozem.Kamaratka 155cm mala 3 sekcie.Drzim prsty

perla2017
10. sep 2019

@evvkaa , ja mam za sebou uz 5 (!!) planovanych sekcii, vsetky bez akychkolvek komplikacii, vdaka len a len zivemu BOHU 😇 A o niekolko mes.bude aj 6-ta sekcia 😉 (rodila som vzdy v BA)

evvkaa
autor
10. sep 2019

@perla2017 ou tqk to klobuk dole mne uz neodporucqli lebo pri poslednej dcerke som mqla tenku jazvu a hrozilo pretrhnutie maternice a aj to si mq uz nechalo skoro 2 tyzdne pred porodom v nemocnici

alexema
10. sep 2019

@mariamayi aj ja mam 3 sekcie. Deti mam 13,9,1 rocne. Vsetko bolo ok,Dr. sled oval len viac jazvu pocas tehot.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre