O pár hodín ma čaká sekcia

2. feb 2024

Dievčatá ...mňa o pár hodin čaka sekcia ...mam neskutočný stres a strach ...celu noc sa mi snívalo o princeznej ❤️ Och , drźte mi palce...doma ma čaka už jedna princeznička. Idem do celkovej narkózy a mam pred tým rešpekt.

barcinka13
2. feb 2024

Držím palce 🍀 prajem ti nech vsetko skvelo dopadne..zachvíľku budeš mať po tom 😊

ovaaa
2. feb 2024

Skoré uzdravenie

anjelicek26
2. feb 2024

Prajem krásne zoznamovanie s babatkom, dátum narodenin bude krasny 2.2.2024🥰

autor
2. feb 2024

@ovaaa
@barcinka13 Ďakujem 🥰

@anjelicek26 Ďakujem , keď som si mohla už vybrať tak tento mi padol tak do oka 😁 prvá je prirodzene , 5.10. A to je premňa tiež ten najkrajši datum ❤️

deninka233
2. feb 2024

Neboj sa, bude to v poriadku ❤️ A rýchle zotavovanie prajem 🙏 Tiež mám posledný pôrod sekciu, bolo to náročné, ale ináč fajn 🥰 A dátum tebe a princezničke vyšiel krásny 🤩 malá vodnárka, zachvíľu bude na svete 😍😍😍

mamickalisticka
2. feb 2024

Ja pred sekciou, keď som už sedela na stole a pichali mi do chrbta, ja som sa tak triasla 😂 ruky nohy totálne a nedalo sa to nijak zastaviť.. ale užila som si to, bol to pekný zážitok na ktorý rada spominam🤍

muchacici
2. feb 2024

Zvládneš to mamka, fandíme ti a držíme palce! ❤️ Veľa zdravíčka a šťastia, mysli na bobko, my mamky podstúpime pre svoje detičky všetko ❤️❤️🤗🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre