Som pár hodín po ET a pichá ma na jednej strane

mius12345
15. feb 2021

Ahojte baby, som pár hodín po ET s PK a raz ma pichá na jednej strane, potom na druhej a tlaky v podbrušku. Jedna sa o 1 naše IVF. Myslíte, že je to dobré? Trošku spinim aj do hneda ale tak, že raz áno potom keď idem znovu na wc tak nie. Ďakujem za odpovede a všetkým vám čo to idete podstúpiť, alebo ste podstúpili držím palce 🙂

karhu
15. feb 2021

trosku skoro takto sa sledovat, do testu ostava 10dni?, naco sa takto stresovat par hodin po transfere? relaxuj...

andreatytler
15. feb 2021

@mius12345 To pichanie v den transferu je len reakcia maternice na zakrok.
Embryo (ak bolo 5-6 dnove) sa bude uhniezdovat az tak o 2-4 dni.
Chapem ta.. aj ja som sledovala kazducku zmenu. Zelam aby si mala pozityvny test o 10 dni.

mius12345
autor
15. feb 2021

@andreatytler ja sa snažím nesledovat len to pichanie a tlak ma trochu znepokojili, snáď bude všetko ako má byť, ďakujem

ailiba
12. aug 2021

@mius12345 ahoj, to mi príde ešte veľmi skoro. Embryjko sa uhnizduje neskôr. To je ešte zo zákroku. Prejde to, nechaj to tak, viac oddychuj. Ja som mala ducha na teste 9.den po vklade a to mi vkladali blastocystu.

13kvietok13
31. aug 2021

@ailiba Mna pichalo na jednej strane jeden deň po KET. Vkladali mi hatchujucu blastocystu. A v tom čase som mala aj mierne spinenie. Tak blastocysta by sa nemala uhniezdovat o niečo skôr? Nakoľko ona niekoľko hodin pred vkladom už bola skoro cela von z obalu.

evita2176
31. aug 2021

@13kvietok13 mala by sa uhniezdit medzi 24-48 hod.

ailiba
31. aug 2021

@13kvietok13 mne sa uhniezdovala až na cca 6. Deň (hatchujuca blastocysta) a 9.den som mala ducha, ale písali tu aj kocky, že mali pozitívny test už 5.den...asi je to dosť individuálne. Ale špinenie môže tiež poukazovať na uhniezdovanie. Ale ja som mala pár hodín po vklade tiež bolesti.

13kvietok13
1. sep 2021

@ailiba ja si netrúfam robiť doma test 😏To sa príliš bojím. A najviac sa bojím, že dostanem menštruáciu. Pri predošlých KEToch som ju stále dostala.

13kvietok13
1. sep 2021

@evita2176 No veď ja som si povedala vtedy, že bože rýchlo mi ho vložte, lebo sa driape von ako o dušu ☺️ Taký pocit som z toho mala

evita2176
1. sep 2021

@13kvietok13 aj mna to stipalo vsetko a s plnym mechurom som tam trpela a neviem ci mi aj necvrklo 😂😂 a ked dosla sestricka uz aj som letela na wc a potom zas naspät ku nej po papiere😂😂 a na druhy den hrozny dvojfazovy krc a malinke sa zabyvalo🥰 klop,klop🍀

13kvietok13
1. sep 2021

@evita2176 jej 😊 to je super. Gratulujem. Tak ja som tiez mala pocit, že sa tam pocikamn, ked som schadzala dole. Som teraz 5. deň po a stále sa sledujem a bojím. Toto čakanie je najhoršia vec na svete 😞 Keby človek mohol vidieť čo sa deje vnútri…

evita2176
1. sep 2021

@13kvietok13 Ďakujem 🙂.Ja som mala prveho dusika na 5dpo...🙂 neboj nic vsetko bude dobre 😉
Ja som aj bolesti mala od toho 3dpo a stale pod dekou a zima mi bola 😃 nohy ruky studene ako zaba🤣🤣

13kvietok13
1. sep 2021

@evita2176 Ďakujem 😊 Veď mna tiež pobolieva brucho, ale len tak slabunko, lenže sa bojím aby neprišla menstruacia. Tie pocity sú strašne. Ja to asi nevydržím 😞

evita2176
1. sep 2021

@13kvietok13 skus zajtra rano test 😊

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 rozumiem ti... Ja som bola na ET, ale tiež som to nasťahovala... Ale predsa len som si urobila 9.den test, lebo som mala taký pocit, že to vyšlo... A vyšlo. Nedávno som bola na KETe, ale ten nevyšiel... Ale tiež som sa bála testovať... Je to na nervy...drzim palce🙏

ailiba
1. sep 2021

@ailiba ale ja by som teraz ešte na tvojom mieste netestovala, možno budeš sklamaná a zbytočne, 10.den už by mala byť veľká šanca... Ale tie nervy úplne chápem.

13kvietok13
1. sep 2021

@ailiba teraz ešte testovať nebudem. Už som aj tak dosť vystresovaná, nech ma ešte drží aká taká nádej. Mne by stacilo keby som aspoň nedostala menštruáciu. To by ma aspoň kúsok upokojilo. Bože každý deň sa vlečie. Mala som už 3 vklady (neúspešne), ale taká som už zmagorena, že neviem ani porovnat ako mi bolo vtedy a ako teraz.

13kvietok13
1. sep 2021

@evita2176 Ešte radšej nie, jednak žiadny nemám, pretože ako som sa naposledy negatívnym testom strašne sklamala, tak som si zakázala aj nejaké kúpiť, a zasa sa mi aj zdá strašne skoro. Nejako skúsim prežívať deň za dnom 😕. Ďakujem za podporu 😊

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 úplne ti rozumiem, ťažko povedať, cítiš sa môžeš podobne... Veru, radšej počkať, ale každý deň je ako týždeň, poznám to. Držím palce, aby to tentoraz vyslo🙏

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 a kedy by si mala dostať ms?

13kvietok13
1. sep 2021

@ailiba ďakujem ti veľmi pekne 😊 Dostať by som ju mala v nedelu-pondelok. Ach 😏

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 rado sa stalo😘, poznám to dobre😅... berieš progesteron? Ja napr. napriek progesteronu som začala krvácať, keď som nebola tehu, ale sú baby, ktoré začnú krvácať, až keď ho vysadila... Aj keď som prvé dva dni spinila (kvôli tomu progesteronu) a až potom začala krvácať. Ty to máš ako?

13kvietok13
1. sep 2021

@ailiba Áno, beriem progesteron, aj som vždy brala a napriek tomu som normálne dostala ako keby nič. Pri predošlých vkladoch som si pichala Prolutex, teraz si vkladám Amelgen. A to ma vlastne aj zarazilo, že ten prolutex bol 25mg v jednej injekcii, pichala som si raz denne. A ten amelgen sú tablety 400mg a beriem 2 denne. To sa mi zdá veľký rozdiel.

evita2176
1. sep 2021

@13kvietok13 nieje vobec zac 😉 ale viacej zien ma uz na 5dpt ducha😉 tak prajem pevne nervy a daj vediet ako si dopadla 🍀🍀🍀🍀

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 tak aj ja to mam tak, tiež dostanem... Aspoň vieš rýchlejšie na čom si🤔... Bohužiaľ s tými liekmi co píšeš nemám žiadne skúsenosti, ale určite lekár vie, čo robí...

13kvietok13
1. sep 2021

@evita2176 ešte raz ďakujem 😊 dám vedieť. Ach 😬

13kvietok13
1. sep 2021

@ailiba tak určite vie. Akože aj teraz ma napríklad boli brucho. Zbláznim sa už z toho pocitu

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 no, to vieš, stále sa sleduješ, berieš kopec hormónov... Plus ten stres do toho.
Skus to trosku odľahčiť, popusti uzdu... Nech ti partner pomasíruje nozky, pozri si komediu, daj si niečo dobré, urob si radosť... Stres vyplavuje kortizol do krvi a ten zabraňuje otehotneniu....skus sa uvoľniť. Viem, že je to ťažké, ale povedz si, že je už rozhodnuté... Bud to vyjde, alebo nie a nezaslúžis si takéto nervy.

13kvietok13
1. sep 2021

@ailiba Máš úplnú pravdu 😊. Pokúsim sa nestresovat sa tak, však už to ozaj nezmením. Ďakujem ☺️

ailiba
1. sep 2021

@13kvietok13 👍...prajem všetko dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre