Pôrod koncom panvovým v Poprade

borka31
10. feb 2016

Ahojte...nezvyknem zakladat ani prispievat do diskusii ale nakolko som v 35tt a malu mam otocenu kp zaujimali by ma skusenosti s porodom kp v nemocnici v Poprade...viem ze do 3500g sa rodi prirodzene, ale ak nebudem suhlasit urobia mi cisarak?Najradsej by som sla prirodzene ale neviem ci to stoji za riziko...dakujem

katulienkax
10. feb 2016

Ja by som neriskovala, mne v Bratislave dávali na vyber ale podla toho ako sa tváril doktor tak som súhlasila s cisárskym. Problém je ze dnešní lekári nevedia rodiť KP hlavne ti mladi ale pokial máš zazmluvneneho lekara ktory s tým ma praktické skúsenosti tak možno hej.

kukakaj
10. feb 2016

Znama rodila v poprade a do poslednej chvile jej tvrdili, ze to nechaju na prirodzeny porod. No nakoniec sa rano v den planovaneho vyvolavania porodu rozhodli robit sekciu. Ona ich dost ukecavala a bala sa kp porodu, tak to ich mozno presvedcilo...🙂

mandaly
10. feb 2016

Ahoj.Ja som sice nerodila v Poprade,ale mala isla KP,mala 49 cm a 2900 g.zistili to tak 3 hodiny pred porodom,ale vsetko prebehlo v pohode.Akurat mala nozicky asi ritku opuchnutu par dni,aj modrinky,ale je uplne v poriadku.Dnes uz mame skoro 10 mesiacov. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre