Rodili ste koncom panvovým v Trnave?

ivusik27
3. apr 2013

Rodili ste prirodzene alebo sekcoiu?

lucijag
3. apr 2013

malinka bola kp tak sme sli cs dr mi povedal ze dievcatko moze ist normalne ale pri druhorodicke no neviem ja som bola druhorodicka mame dievcatko a sla som chvalabohu sc lebo mala snuru okolo krciku omotanu 3 krat

dulkagabulka
3. apr 2013

mam dve zname, ktore mali babatko KP
jednej z nich bola prvorodička a povedali jej v TT traja lekari, že musi ist na cisarsky- ona sa vybrala do Trenčina a tam porodila KP dievčatko vaginalne- tam s tym maju skusenosti

druha čakala chlapčeka- prijali ju do nemocnice (nie vTT) a povedali, ze rodit chlapca KP je vraj metoda non lege artis a je nezodpovedna ak chce rodit vaginalne..dokonca jej sestra povedala ,ze či vie, ze zabija dieta -ked bola ta mamina v polohe na štyroch so zadkom hore-chcela,aby sa maly otočil..
podpisala reverz, odišla z tej nemocnice a odišla do TN-kde nemali problem..tam pred 7 tyzdnami porodila KP chlapca 3,96 kg spontanne, vaginalne -a to prosim dokonca bez nastrihu

obe tieto detičky su uplne zdrave a mamy tiež...
treba hladat lekara,ktory ma s tymto vedenim pôrodu skusenosti..odporučam ten Trenčín 😉

bulva6
3. apr 2013

ahoj.ja som dcerku v tt rodila sekciou.prvorodicka

ninive16
4. apr 2013

Ja som mala sekciu. Po prvom komplikovanom pôrode som cisársky vlastne uvítala. A bol to omnoho krajší zážitok, keď som si malú hneď videla, ako prvú, ktorú oživovali. V podstate pohoda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre