Z akých dôvodov ste mali sekciu?

zuzska1
15. jún 2014

Ahojte, chcem sa vas spytat z akych dovodov ste rodili cisarskym rezom? Mne nepriamo lekar naznacil, ze mozno to bude sekcia. Teda povedal mi, ze uvidime podla velkosti babatka, pretoze som dost uzka. Ale ved panva sa pocas posledneho trimestra este rozsiruje, nie? Stalo sa vam nieco podobne, ze ste mali predpoklad na sekciu, ale nakoniec ste porodili prirodzenym sposobom? Dakujem za odpoved.

silsil
29. jún 2014

@andelok ja tiez, a nemala som najmensi problem s nicim.. proste som im povedala ze ma to fakt dost boli ked mam lezat, mala som kontrakcie do krizov, a ze teda by som rada stala opreta o postel, a este mi ju nastavovali podla mojej vysky hore dole ako bolo treba..a to som nemala nikoho zaplateneho..proste ty nemusis lezat, oni ti to neprikazuju..njie su sudcovia ani nic ine, ty mas pravo na svoj vlastny pohyb...

zuzkyna
29. jún 2014

@kaktusik007 ahoj, ako Ti prosim zistili tenku stenu maternice?

kaktusik007
29. jún 2014

@zuzkyna to az pri druhej sekcii, ako ma zasival poznamenal.... Lekar co mi rodil moje druhe dieta ;)

zuzkyna
30. jún 2014

@kaktusik007 diki.... lebo som nevedela, ci to je objektivne zmeratelne alebo len predpoklad pana mudr 🙂 diki

kamanima
30. jún 2014

sektovali ma kvôli preeklampsii

zuzkyna
30. jún 2014

Dovod na druhu sekciu prva sekcia.... idioti.

asimama
1. júl 2014

ano ked som chodila na poradnu do nemocnice..tiez mi to nepriamo naznacil..nakoniec ma nasilu otvarali..pchali oxitocinom,cipkami na otvaranie..a nic..po 10 hod.ma brali na salu..pri odchode z nemocnice mi len doktorka povedala,ze mam zdeformovanu panvu a maleho by som navytlacila..inak som citala,ze nie kazda zena ma panvu na porod..takze to mozno nebudem tym,ze mas uzku panvu..ale mozno ten tvar..

lady511
1. júl 2014

@zuzska1 ahoj,,,ja mam naopak panvu široku,,boky široké a aj napriek tomu som mala sekciu,,,doktor mi nič nenaznačoval,,tehotenstvo vporiadku,,pekne soms a otvárala ale nakoniec,,si to mala rozmyslela nechcela íst von,,a potom sa začala dusit a mala slabe ozvy,,,tak sa muselo zakročit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre