Dobrý pôrodník v Košiciach

gabika_mt
19. júl 2018

Ahojte, chcela by som sa opýtať, neporadili by ste mi nejakého konkretneho pôrodnika alebo pôrodnicku z vlastnej skúsenosti Košice?Za opovede vopred veľmi pekne ďakujem.

pininka
19. júl 2018

Mudr Suchanek, Nova nemocnica. Bola som unho dvakrat a staral sa fakt super.

janciqa
27. júl 2018

@gabika_mt MUDr. Frivaldska - Stara nemocnica. Alebo jej kolegyna MUDr. Melichova....odbornicky, vyborne doktorky. Ja som 2krat rodila pri Frivaldskej. Super zena a doktorka 😉 . Ked jej volate a nedvihne, ozve sa potom naspat. Maloktory doktor to spravi.

ajbka
27. júl 2018

Dr suchánek, dr molokáč, dr rošakova, pozor ale je dovolenkové obdobie. Treba sa opýtať, či prídu aj mimo pracovnej doby

jana005
27. júl 2018

@gabika_mt ahoj,ja som bola spokojná s dr. Molokáčom v novej nemocnici

squirrels
27. júl 2018

MUDr. Vladimír Kraus - vynikajúci 👍

sofien
3. aug 2018

@janciqa ahojky, nebudeš taká dobrá a nepošleš mi číslo na dr.Frivaldsku ak ho náhodou máš. Ja som ho zapotrosila a mám sa jej ozvať v 37t. Čo je o týždeň 😋 Ďakujem vopred za ochotu Sofi

janciqa
3. aug 2018

@sofien jasne 😊.... 0915 948 800 ....dufam ze je to dobre cislo....lebo je tomu uz 16m co som rodila 😉

sofien
3. aug 2018

@janciqa Velmi, velmi pekne dakujem, si poklad ja som v tom teple nejak mimo a este tehu ... zapotrosila som ho. Hovoris ze je fajn? Ja som dostala odporucanie na nu alebo Dr. Linkescha, prve babo mi rodil SC Dr. Fric ale ten uz je tam len zriedka a aj roky ma uz svoje. Tak by som niekoho ineho skusila.

janciqa
3. aug 2018

@sofien Linkesch ma raz vysetroval....bol velmi mily....a vela ludi ho chvali...no ja nedam dopustit na dr.Frivaldsku....velmi sa mi paci najmä to ze ked sa jej nedovolas, ona zavola spät....aj velmi ludska mila bola....velka odbornicka....zasiva ako spickova krajcirka 🙂... Len co sa tyka epiduralu tak ona ho nerada dava....tak si to s nou ujasni hned na zaciatku 🙂 ....este aj dr.Melichova je uzasna...tiez zlatucka 🙂

sofien
3. aug 2018

@janciqa dakujem za odpoved a nazor, ja by som mala ist na cisarak podla vsetkeho

janciqa
3. aug 2018

@sofien aha...tak to drzim palce 😉 ...nech vsetko dobre dopadne 😉

sofien
3. aug 2018

@janciqa velmi pekne dakujem 🙂 krasny den

dievcatko8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka
17. aug 2018

@dievcatko8 no najlepsie bude ked za nim pojdes dopredu systemom ze zavolas na oddelenie a opytas sa ci tam je. Ak ti povedia ze ano, ides za nim, na oddedelni ti povedia kde je, zaklopes, predatavis sa a povies co chces. Ja som na svojho mala odporucania od sestry, takze som za nim isla a v pohode sme sa dohodli.

zusqa
24. feb 2022

@pininka a je to Vas gynekolog ci iba porodnik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre