Gynekológ - pôrodník v Bratislave

martinka016
16. okt 2013

Ahojte tehulky, viete mi poradit dobreho gynekologa-porodnika v Bratislave? Ja nemam v BA trvaly ani prechodny pobyt, je s tym problem aby ma lekar vzal ked nie som z BA? Platia sa na zaciatku alebo pocas tehotenstva nejake poplatky alebo je to hradene poistovnou?Dakujem za rady.

vierkac
12. máj 2015

@agnes9 @lilimoni ja som tiez bola najprv cela sklamana, ze to co, preco inym vzdy pozru co a ako. tak mi povedala, ze v malych davkach je to ok, ale vseobecne sa viac neodporuca. Potom mi to potvrdila dalsia uz porodnicka v Ruzinove a tu vo FR sa to vseobecne malo robi, ja idem teraz prvykrat az v 9tt
V tomto clanku je to pekne laicky vysvetlene http://www.pluska.sk/mamina/tehotenstvo/tehoten...

lilimoni
12. máj 2015

@agnes9 Rada by som isla na prve sono skor ako v 16tt 🙂

vierkac
12. máj 2015

@lilimoni a tak to hadam ano! ci?

lilimoni
12. máj 2015

@vierkac Ja som bola na sono v 16tt a 30tt. Rada by som aby spravil sono pred 16tt a aj okolo 20tt 🙂

vierkac
12. máj 2015

@lilimoni no ja pokial viem, tak sa robi 1x do 12tt (srdiecko, ci je dobre ulozene), 20tt morfologia a okolo 30tt meranie, poloha. Ved sa ho spytaj, preco ti nespravi 3, ved presne tak je to hradene z poistovne. Mozno ma nejaky vyhraneny nazor, aspon ti to vysvetli.

agnes9
12. máj 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@lilimoni tak to áno ja som bola v 9tt potom v 21tt a v 32tt na prietoky tak sa ho opytaj preco ta tak malo posiela na sono ze chces vysvetlenie ked ine mamicky chodia castejsie a podla toho sa rozhodni co a ako ci ho zmenis alebo nie. Vies keby zanedba obery alebo nieco vazne tak ho menim hned ale sono no neviem ty musis vediet 🙂

lilimoni
12. máj 2015

@vierkac vraj srdce pocul aj cez ten nacuvak co ma. A ked tam bude nejaky defekt, tak potrat spravia aj neskor ako v 12 tt. A ja by som fakt chcela vidiet to minibabo a ako mu to srdiecko bije ☹ snad po 7 rokoch od prveho tehunzmenil nazor a posiela na sono skor

vierkac
12. máj 2015

@lilimoni spytaj sa, uvidis co ti povie, ze preco nie podla standardov, ake v tomto v SR su stanovene. Ak budes ma zly pocit, najdes ineho. Pocas tehu treba mat voci svojmu lekarovi doveru. On je asi stara skola co? Ono to nie je vzdy zle, ale ja vzdy hovorim "odtál - potál" 😀

lilimoni
12. máj 2015

@vierkac ja by som mu tipla cca 70 rokov 😀 tak ja to s nim este skusim, lebo zatial som spokojna (az na to sono) a to tam chodim 11 rokov.

vierkac
12. máj 2015

@lilimoni oni viac doveruju svojim metodam, nez modernej technike. Rozpravala som sa jednou tiez trocha starsou gynekologickou a ta mi vravela, ze mladi doktori vsetko urcuju len podla modernej techniky, ze akoby vymizol zmysel pre celkovu diagnostiku. A ze "vdaka" tolkym pristrojom maju mamicky tolko stresu, lebo doktori casto vidia aj to co nie je a narobia paniku ak nahodou nieco nie je presne podla parametrov... Ak mu veris a si spokojna, asi by som nemenila 😉

juanitka
12. máj 2015

Ahoj dievčata, fiha pozeram ..ze nie je všade bežne spravit sono 1x za mesiac.. Moja gynekologička ( v BA na Zaporožskej ) ich robi kazdu lekarsku prehliadku preventívne - ci je vsetko v poriadku a nijako to neohrozuje babatko.. ja ich mam ako tak ratam uz 4.. a tento tyzden si vypytam 5 ultrazvuk.. som v 26. tyzdni.. a Ano je pravdou, ze za kazde si platim 10 eur, ked chcem obrazok domov.. 🙂

dugyna
12. máj 2015

@juanitka asi chodis do Femme , mne tiez robila asi kazdu poradnu UTZ. a predtym som chodila do probios a tiez robili pri oboch tehu na kazdej poradnu UTZ.

juanitka
12. máj 2015

@dugyna .. ano presne tam chodim .. a musim povedat, že maju aj dobre vybavenie a celkovo su tam fajn 🙂 ..vidim ze mas termin v July - drzim ti place 😉

milica313
15. máj 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@1veronika125 Milly je super milý a o pacientky sa stara 🙂

dugyna
15. máj 2015

@juanitka dakujem.hej dr Su one super.a son stastna ze ma osetria aj medzi poradnami v hainburgu aj potom po porode na 4 den

1veronika125
18. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@milica313 ty k nemu chodis dlho???

agnes9
25. máj 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@1veronika125 ja k nemu chodim dost dlho co by si chcela vediet?

1veronika125
28. máj 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@agnes9 aký je clovek aké ma vybavenie či sa venuje pacientkam a tak

milica313
29. máj 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@1veronika125 neviem co je dlho pre teba chodim k nemu rok a som spokojna 🙂

agnes9
5. jún 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@1veronika125 ako clovek je velmi milý a odborník je vynikajuci

1veronika125
10. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@agnes9 mám ist k nemu prvýkrat a mam trosku obavy

agnes9
15. jún 2015
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@1veronika125 nemas mat preco on je velmi milý a ked nebudes niecomu rozumiet opýtaj sa ho 🙂 vysvetli

anitta41
16. jún 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@agnes9 a prijíma pacientky? kamoska chce k nemu prejst a nechem ho otravovat volanim do ambulancie

janka874
17. jún 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@agnes9 to by zaujímalo aj mna 🙂 dakujem

1veronika125
22. jún 2015
Používateľ 1veronika125 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1veronika125.

@anitta41 , @janka874 mna zobral bez problemov tak ze myslim ze nemá problem prijat pacientky 🙂

anitta41
23. jún 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@1veronika125 super poviem jej nech mu zavola

ali223
7. júl 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@anitta41 jasne berie, aj ked ma toho zrejme vela aj tak vezme, naozaj velmi mily clovek, co urobi aj posledne le aby pacientke pomohol a o tom viem svoje, aj vdaka nemu mame dietatko🙂

anitta41
12. júl 2015
Používateľ anitta41 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anitta41.

@ali223 ja dufam ze kamoske tiez pomoze k dietatku lebo uz je nestastna z toho vsetkeho snazenia a dost ma to mrzi ale verim mu ze odhali pricinu a budeme spolu kocikovat🙂

ali223
13. júl 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

@anitta41 tak bude to nejaky cas trvat, kym odhali pricinu a este trosku dlhsie kym zisti ako to liecit a ci vobec je mozne otehotniet, ja som sa velmi bala, ze mi povie, ze nikdy nebudem moct mat deti a pozri🙂

luminuska
13. júl 2015

@ali223
@agnes9
baby, vidím že ste krátko po porode a písali ste, že chodíte k Millymu. Ja som u neho teiž, som teraz 15tt. Chcem sa opýtat, či ste u neho aj rodili (je aj porodnik?) alebo ako ste riešili porod? ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre