Môžem mať v pôrodnici dvojdielne pyžamo?

matulik748
13. jún 2012

Mam dva nočné košielky a neviem ci si mam ešte kupit i pyžamo albo radčej nočnu košielku? viete mi poradit

katren
13. jún 2012

koselu mas praktickejsiu 😉

ivetkab.
13. jún 2012

Košeľa je praktickejšia ... ale ... môžeš mať aj dvojdielne, len pri vizite si ho budeľ musieť dávať dole.

henca74
13. jún 2012

no ja som v porodnici nevidela ziadnu babu s dvojdielnym pyzamom...prve dni sme nemohli mat ani spodne nohavicky aby sa rany rychlejsie hojili...kup si kosielku s otvormi na kojenie, budes rodit v lete, takze najlepsie s kratkym rukavom ;o)vezmi si na kazdy den aspon jednu...

lumarque
13. jún 2012

No, po nastrihu by bolo pyzamo dost sado-maso a po cisarskom reze asi tiez by mohla vadit gumicka okolo pasu, aspon podla mna. A clovek aj dost krvaca, takze ja som za koselu- najradsej nemocnicnu, ktoru si clovek moze prezliect viackrat za den...

e37
13. jún 2012

Určite košieľku

janelinka
13. jún 2012

určite je lepšia nočná košeľa ,hlavne aby mala gombíky 🙂

tea333
13. jún 2012

podla mna by ti to fakt vadilo. nielen po cisarskom. druha vec je ze by si sa musela casto vyzliekat..

lubik78
13. jún 2012

ahoj,ja som mala po porode tehu teplaky a tricko na kojenie 😉

tilly24
13. jún 2012

no ja som prve dva dni mala koselu a potom normalne dvojdielne pyzamo, to je n atebe co si tam oblecies 🙂

lienka9933
13. jún 2012

Určite si vezmite iba košele, ak budete po pôrode a ešte po nástrihu bude to ovela lepšie aj sa isť osprchovať, a ja osobne si ani neviem predstaviť ako by ste sa obliekala do tých nohavíc.Ja som mala dosť veľký problém sa obliecť do nohavíc ked som išla domov z pôrodnice po týždni 😝 ... takže určite košele stačia

lenkacka
13. jún 2012

ja som mala nočné košele,ale aj dvojdielne,no na vizite určite gate dole 😉

katuska169
13. jún 2012

no pyzamo si ani nekupuj bo by ti bolo zbytocne 🙂 jedna mala pyzamo a doktori jej na to nadavali 🙂

stellamaris
13. jún 2012

ak mas pyzamo radsej,tak si ho mozes obliect,ak ti bude pohodlne,ja rodim v septembri a mam zbalene v taske iba nocne kosele,pohodlne a dlhe,inac tiez mam radsej pyzamo,ale po nastrihu treba dolu vsetko vzdusnejsie a preto kosela.... 😉

gumimaci
13. jún 2012

Tak ja si k druhemu (ak raz bude) vezmem. Nemala som po sekcii nejake problemy ani velke bolesti, a osobne by som sa lepsie citila v 2 dielnom- napr. pri napstevach, alebo ked som sa isla prejst. A ano na oddeleni boli aj baby s 2 dielnymi pyzamkami.
Ved kazdemu ako vyhovuje.

jonas17
13. jún 2012

v našej pôrodnici sme nemohli mať z domu nič, ani župan, ani pyžamo..nakoniec sa to ukázalo ako výhoda, vymenili košeľu každý deň a nezničíš si svoju 😉

rora
13. jún 2012

ja osobne si to neviem predstavit, mne by vadilo mat na sebe pyzamo, kosela mi bola ovela pohodlnejsia, hlavne to bolo vzdusnejsie 🙂

veronikasa
13. jún 2012

ja som rodila v galantskej nemocnici a tam bolo každému jedno čo máš oblečené, dôležité bolo aby si bola nachystaná na vizitu dole bez 🙂

tinki
13. jún 2012

mne nevadilo ani pyžamo. pri prvej nastrihnutá, pri druhej roztrhnutá a v pohode..bolo mi pohodlnejšie..a v našej nemocnici mali ženy viac pyžamá ako košele..

tatiana1985
13. jún 2012

ja som napriklad lutovala ze som nemala dvojdielne pyzamo...mne bolo v koseli.... "divne" 😝 😀

isabellll
13. jún 2012

Ahoj 🙂 Ja som mala 2-dielne pyžamo a nočnú košeľu,ale musím povedať,že košeľa je omnoho praktickejšia,takže Ti ju odporúčam 🙂 Ja som mala cisársky a dosť mi vadila tá gumička na páse...

mimimoje
13. jún 2012

ja som mala tepláky a tričká na ramienka, raz-dva stiahnuté ramienko na kojenie. V košeli som sa necítila dobre.

kytykenka
13. jún 2012

ja som mala cisarak a muela byt kosela dvojdielne ani nepovolovali a rodila som v NZ

mimkao
13. jún 2012

Na spanie som mala nočnú košeľu a cez deň domáci úbor, príp. dvojdielné pyžamo, Sestričke sa to nepáčilo a vraj sa to nebude páčiť ani doktorom na vizite, ale nepovedali mi ani pol slova. Dokonca ani na to, že som mala na vizite nohavičky. Vedeli že som neni nastrihnutá, tak sa ma len spýtal, či veľmi nekrvácam, a či nič nebolí. Vezmi si to, čo bude tebe pohodlné. Ja mám rada nohavice, tak som si ich vzala. A dokonca to rešpektujú aj tie nemocnice, kde to akože nerešpektujú a nútia ťa mať ich erárne košele... 😉

nanulik
13. jún 2012

ja som bola v NR, mala som košele ale ku koncu relaxačného pobytu som chodila aj v pyžame, dokonca ked mi prišla dr. cvoky vybrať po sekcii tak som mala pyžamo. len mi kázala stiahnuť dole ale ani pol slova nepovedala, ani náznak

jankako
13. jún 2012

Jednoznačne košelu,lebo v nemocke vedia dobre dodžubať lekári za dvoj.dielne pyžamo.tak radšej neriskuj!

bamb27
13. jún 2012

Prvy - druhy den isto kosela, neskor staci na vizitu obliect..inak doktorov nezaujimas a uz vobec nie co mas na sebe.. Ja osobne neskor normalne v teplakoch a tricku, tak mi bolo najlepsie, najpohodlnejsie..

bianca
13. jún 2012

ja som nosila skoro vyhradne dvojdielne.Nohavice pridrziavali megavlohy,gumka bola nad jazvu pod cisaraku a ked som chcela jazvu vetrat alebo ju niekto chcel skontrolovat tak som sa naviac nikde nemusela pretrcat.Na kojenie tiez super lebo len som vytiahla vrch a bolo to.
A nezabudni.Tebe nema kto diktovat co mas alebo nemas nosit.Ty si pacient-teda uz klient a nie dieta v skolke.Aj keby si mala krinolinu tak sa mozu akurat tak vies co.Si dospela,mysliaca osoba a mas pravo na to co je pre teba a tvoje pohodlie lepsie.Nenechaj sa komandovat a ani ovplvnovat.Co myslis ze bude lepsie tak si zober.Jedno pyzamo v taske naviac moc nezavazi a mozno ti vazne bude viac vyhovovat nemocnicna kosela ktoru proste pri uspineni len vymenis.

terina25
13. jún 2012

ja som pri prvom porode mala nemocničnú erárnu nočnú košeľu a pri druhom som tiež počítala s tým,že budem mať nemocničnú košeľu,ale nemali 😖 Tak som potom nosila tepláky a tričko alebo dvojdielne pyžamo.Podľa mňa je jedno,čo si vezmeš.zober si,čo tebe najviac vyhovuje.Ja by som si vzala tie nočné košele+aj dvojdielne pyžamo. 😉

sue
13. jún 2012

Košeľa bola super - rana po nástrihu sa hojila perfektne, pretože sme celé dni v pôrodnici s malým preležali a vzhľadom k tomu, že som bola sama v izbe, tak som ležala, podomnou podložka nepremokavá a rana sa krásne hojila na vzduchu = nie zaparená pod vložkou, nohavičkami a pyžamom...

boska79
13. jún 2012

Co povedia doktori by ma nezaujimalo... Po normalnom porode si hned pyzamove gate neviem dost dobre predstavit... Hlavne ako prvorodicka... Pri cisarskom reze v pohode ked uz budes musiet chodit..ale predsalen je kosela pohodlnejsia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre